Zamknięty wątek
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: Głosowanie na Targowisko Gildii - Notatki Dewelopera - Dyskusja

  1. #21
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Tylko czemu na ofertę targu gildii narzekają ci co krótko grają, nie wiem kiedy była ostatnia zmiana ale z tej aktualnej oferty to jedynie odkrywca warty kupna i na zapas pare pakietów medycznych. Co daje koszt max 10k monet gildii, co przy spoko gildii nie jest problemem. Po za tym ofka targu zmienia się bardzo rzadko więc jak ktoś chce to nie ma problemu aby uzbierać jak nie to handel.
    To jest gra wyborów nie chcesz nie musisz być w topowej gildii ale nie marudź że ktoś z 3-4 letnim stażem ma dużo a ktoś kto gra miesiąc ma mało lub nic

  2. #22
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    dlaczego utrudniać? wg mnie głosowanie w grze nie ma żadnych minusów
    Zgadzam się z tym... tylko ciekawa jestem jak to zostanie rozwiązane. Skoro to ma być w interfejsie gildii, to rodzi się pytanie co z graczami bez gildii.
    W mojej opinii gracze bez gildii nie powinni mieć możliwości głosowania ale znając życie ze względu na płacz i lament (dziwne, że jeszcze nie zaczęli ) BB i tak wymyślą coś, co pozwoli wolnym strzelcom głosować.

  3. #23
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    kinia, ale wiesz, że można monety kupić. więc "bezgildijni" i tak nie będą stratni.
    co innego, a był już taki pomysł, gdyby był zakaz handlem monet.

    ps
    zresztą każdy może postawić siedzibę gildii i stworzyć własną
    "Everybody lies"

  4. #24
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    W mojej opinii gracze bez gildii nie powinni mieć możliwości głosowania .
    Tu bym się nie zgodziła. To, że w chwili głosowania ktoś jest bez gildii nie znaczy, że w ogóle do niej nie przystąpi. Może to być jakaś sytuacja przejściowa. Sama gram "samotnie" czasem i bym się bardzo zdenerwowała jakbym nie mogła zagłosować. Zresztą bezgildyjni mają często spore zasoby monet i powinni mieć prawo głosu na co mogą je wydać.Mam nadzieję, że jednak BB rozwiąże to inaczej- a nie przez interfejs gildii.
    Ostatnio edytowane przez Freha ; 20.07.2017 o 13:22

  5. #25
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Freha Zobacz posta
    Tu bym się nie zgodziła. To, że w chwili głosowania ktoś jest bez gildii nie znaczy, że w ogóle do niej nie przystąpi. Może to być jakaś sytuacja przejściowa. Sama gram "samotnie" czasem i bym się bardzo zdenerwowała jakbym nie mogła zagłosować. Zresztą bezgildyjni mają często spore zasoby monet i powinni mieć prawo głosu na co mogą je wydać.
    Taaak... chodziło mi o to, że mógłby głosować będąc w gildii... co nie przeszkadza wchodzić do gildii i wychodzić w dowolnym momencie.
    Co do 2 części to gdyby bezgildyjni nie mogli głosować.. Targowisko byłoby swego rodzaju zachętą do wstępowania do gildii i integrowania się ludzi. Pomijając aspekty towarzysko-społecznościowe, jak czat i (mam nadzieję) łatwiejsza wymiana buffów, byłby to taki bonus, np. patrząc na obecną ofertę: Chcesz mieć jednego odkrywcę więcej - wstąp do gildii. Nie chcesz - nie musisz.

    Zdaję sobie sprawę, że większość się ze mną nie zgodzi. Wyraziłam swoją opinię - po to jest forum .
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 20.07.2017 o 13:27

  6. #26
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    Targowisko byłoby swego rodzaju zachętą do wstępowania do gildii [/I]
    heh ... zobaczymy jak się BB postara i co dadzą w ogóle w tym sklepiku . Jeżeli oferta będzie taka jak ostatnimi czasy , to z tym "zachęcaniem" to raczej lipa .
    Ale skoro Penelopa napisała, że dadzą z siebie wszystko, to mam leciutką nadzieję , że faktycznie targowisko w końcu będzie godne uwagi .

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    88
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    Targowisko byłoby swego rodzaju zachętą do wstępowania do gildii i integrowania się ludzi. Pomijając aspekty towarzysko-społecznościowe, jak czat i (mam nadzieję) łatwiejsza wymiana buffów...
    Ale Ty tak na poważnie ? Targowisko miałoby mnie zachęcić do wstąpienia do gildii ? Zachęcić może jedynie konkretnie rozwiązana interakcja między-gildyjna (mówiąć wprost : możliwość totalnej rozpierduchy), a nie gadki na czacie.
    Idąc Twoim tokiem myślenia, członkowie gildii nie powinni mieć możliwości robienia przygód jednoosobowych. Przecież powinni się integrować

    Daj spokój. Są w tej ważniejsze problemy od Targowiska, które tak naprawdę jest mało znaczącym dodatkiem.

  8. #28
    Osadnik Awatar Kfiatek6
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    237
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez kuyaviak Zobacz posta
    Ale Ty tak na poważnie ? Targowisko miałoby mnie zachęcić do wstąpienia do gildii ? Zachęcić może jedynie konkretnie rozwiązana interakcja między-gildyjna (mówiąć wprost : możliwość totalnej rozpierduchy), a nie gadki na czacie.
    Idąc Twoim tokiem myślenia, członkowie gildii nie powinni mieć możliwości robienia przygód jednoosobowych. Przecież powinni się integrować

    Daj spokój. Są w tej ważniejsze problemy od Targowiska, które tak naprawdę jest mało znaczącym dodatkiem.
    Dobrze napisane Jeżeli na glosowanie musiałabym wchodzić do gildii, to wolałabym już nie głosować. Bo i tak to nie wiele zmienia.
    A zakaz handlem monetami tez uważam za nietrafiony, bo uderzyłoby to również w graczy gildyjnych, bo niby co z taka ilością monet robić?

  9. #29
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Gildie w TSO mają marginalne znaczenie, i odkąd gra działa nic w tym kierunku nie drgnęło.
    Tu trzeba od zera jakąś wizję wdrożyć, która by spowodowała że bycie w gildii niesie jakąś korzyść a nie tylko dodatkowy czat.

  10. #30
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    Targowisko byłoby swego rodzaju zachętą do wstępowania do gildii i integrowania się ludzi.
    i żyli długo i szczęśliwie
    "Everybody lies"

Zamknięty wątek
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.