Zobacz wyniki ankiety: Czy dodać do łańcucha produkcji kopalni jadło?

Głosujących
35. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • ZA

    10 28.57%
  • PRZECIW

    23 65.71%
  • OBOJĘTNE

    2 5.71%
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Bezwartościowe jadło - ryby

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Seba_0 Zobacz posta
    Magazyn i gwiazda wypełnia się rybami, które mają niską wartość na handlu.

    Proponuję dodać do łańcucha produkcji np. kopalni jadło, dzięki czemu użyteczność i tym samym wartość m.in. ryb by wzrosła
    Proponuję zredukować chatki rybaków do jednego,,, a stawy wyprzedać, dla niektórych mając ciągle jakąś wartość,,,

  2. #22
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez batmando Zobacz posta
    dopałke mięsa a to dobre
    A dlaczego nie? Uberchatki nadal drogie, a różnica wydajności nie tak duża. Policz ile mięsa byś musiał dać za dużą chatkę i ile czasu musiałbyś to produkować żeby się zwróciło, wyjdzie więcej niż przeciętny gracz jest w stanie utrzymać się przy grze.
    Tym bardziej, że dopałki mięsa są praktycznie za darmo, bo ryby bezwartościowe

    [edit]
    Sprawdź mnie czy się gdzieś nie walnąłem, bo wychodzi mi ponad 10 lat zwrotu z inwestycji. W realu jeszcze do przeżycia, w grze to tak nie bardzo.
    Ostatnio edytowane przez Iphoris ; 25.07.2017 o 11:04

  3. #23
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,697
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    W dalszym ciągu zachęcam do głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #24
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez Iphoris Zobacz posta
    A dlaczego nie? Uberchatki nadal drogie, a różnica wydajności nie tak duża. Policz ile mięsa byś musiał dać za dużą chatkę i ile czasu musiałbyś to produkować żeby się zwróciło, wyjdzie więcej niż przeciętny gracz jest w stanie utrzymać się przy grze.
    Tym bardziej, że dopałki mięsa są praktycznie za darmo, bo ryby bezwartościowe

    [edit]
    Sprawdź mnie czy się gdzieś nie walnąłem, bo wychodzi mi ponad 10 lat zwrotu z inwestycji. W realu jeszcze do przeżycia, w grze to tak nie bardzo.
    Wg. obecnej ceny ze Złotej Góry ul. chatka na 6lvl zwraca się po ok 16 latach TSO obecnie ma 5 lat, więc przez dobre 10 lat ryby i tak nie będą bezwartościowe

  5. #25
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Elelkal_ Zobacz posta
    Wg. obecnej ceny ze Złotej Góry ul. chatka na 6lvl zwraca się po ok 16 latach TSO obecnie ma 5 lat, więc przez dobre 10 lat ryby i tak nie będą bezwartościowe
    Przelicz na zaoszczedzony czas i zajętość prowiantu (ktorego nie możesz posiadać więcej niz 1) zamiast na bezwartosciowe surowce w grze.

    Tyle lat a ludzie jeszcze się łudzą, że budynki premium są po to, żeby generować zysk w monetkach....
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #26
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Przelicz na zaoszczedzony czas i zajętość prowiantu (ktorego nie możesz posiadać więcej niz 1) zamiast na bezwartosciowe surowce w grze.

    Tyle lat a ludzie jeszcze się łudzą, że budynki premium są po to, żeby generować zysk w monetkach....
    Mnie przekonywać do nich nie trzeba, podałem tylko wyliczenia Co do ryb to są one jednym z najważniejszych towarów na początku gry, głównie za sprawą tego, że są potrzebne do produkcji premii. Niestety ale specjalny magazyn można zdobyć tylko raz w roku podczas eventu zimowego( kwestię sklepu pomijam) a przez pozostały czas produkuje się koszyki z ryb. I na tym ich przydatność powinna się zakończyć.

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.09.2014
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Serwer Słoneczny Gród, obecna cena na wadze to ok. 45 monet za 10.000 ryb

    Młodsi gracze posiadają mniejszą ilość budynków w tym kopalni i więcej miejsca na wyspie - przy odpowiednim wybalansowaniu zapotrzebowania w jedzenie, ryby mogłyby zacząć przynosić zyski młodszym graczom z handlu jedzeniem
    Ostatnio edytowane przez Seba_0 ; 01.08.2017 o 14:53

  8. #28
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,697
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zachęcam do głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  9. #29
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    w ciągu ostatnich miesięcy autorowi pomysłu nie udało się przekonać do niego wystarczającej ilości użytkowników, by można było przekazać go dalej. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.