Zobacz wyniki ankiety: Co myślisz o konkursach?

Głosujących
25. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Niech zostaną oba rodzaje - zawsze to jakieś urozmaicenie

    7 28.00%
  • Wolę konkursy, w których trzeba podać jedną z odpowiedzi a, b lub c

    1 4.00%
  • Wolę poprzednią formę konkursów, gdzie trzeba podać pełną odpowiedź

    9 36.00%
  • Nie wiem

    1 4.00%
  • Nie biorę udziału w konkursach

    7 28.00%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Konkursy na czacie - pytania, opinie, komentarze, pomysły

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Konkursy na czacie - pytania, opinie, komentarze, pomysły

    Chciałbym jako informację zwrotną wyrazić opinię, że konkurs matematyczny, który polega na sumowaniu pojemności różnych budynków przy braniu pod uwagę różne ich lvle, de facto jest wart mniej niż zero. Coś co ma polegać na lataniu po wiki i podsumowywaniu ich pojemność w zależności od poziomu? Żenada, która ma własnie miejsce na moim serwerze.



    Same konkursy matematyczne - czemu nie, możnaby wymyślić coś ciekawego i sensownego.

    Dziękuję.
    Ostatnio edytowane przez Kikojo ; 04.07.2017 o 20:04

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Nowy Świat
    ooj-tam
    to nic w porównaniu z ułożeniem czegoś settlersopdobnego z ,,AMotylaCzapij SkargiPodo'' czym Victoria wprawiła dzisiaj w konfuzję zdziesiątkowaną populację serwera
    Odpowiedź padła już po ,,całych'' 8 minutach, gratulacje dla pięknego umysłu grającego na naszym serwerze jako... zapomniałem
    Ogólnie dobór czy trudność pytań jest mniej ważna, skoro nagrodą nie są klejnoty dla nielicznych w ilości wystarczającej na zakup kilku desek lub czerwonego drzewka ze sklepu - a chwila zabawy i śmiechu, choćby ze swojej niemocy fizycznej i (lub) intelektualnej

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    200
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A mnie ta forma konkursu akurat się podoba (i nie piszę dlatego, że wygrałem, bo nic nie wygrałem).
    Ciągłe "wpisywanki" i zgadywanki były już trochę nużące - zawsze to jakaś odmiana. I nie jest to jedyna forma, kiedy można "podpierać" się Wiki - tak samo zdarza się w innych pytaniach dotyczących - jak to ładnie piszą - "wiedzy związanej z TSO".
    Mam tylko nadzieję, że nie stanie się to jedyna i podstawowa forma konkursów, ale będzie stosowana na zmianę z innymi, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

  4. #4
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez mar_uda Zobacz posta
    A mnie ta forma konkursu akurat się podoba (i nie piszę dlatego, że wygrałem, bo nic nie wygrałem).
    Ciągłe "wpisywanki" i zgadywanki były już trochę nużące - zawsze to jakaś odmiana. I nie jest to jedyna forma, kiedy można "podpierać" się Wiki - tak samo zdarza się w innych pytaniach dotyczących - jak to ładnie piszą - "wiedzy związanej z TSO".
    Mam tylko nadzieję, że nie stanie się to jedyna i podstawowa forma konkursów, ale będzie stosowana na zmianę z innymi, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
    Dzięki za opinię!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #5
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    kikojo a co byś chciał, żeby było w konkursie matematycznym? obliczanie całek, może macierze?
    uważam, że konkurs powinien być na tyle łatwy, żeby każdy miał możliwość wygrania.
    "Everybody lies"

  6. #6
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Uważam ze konkurs nawet najłatwiejszy będzie mega wyzwaniem dla sporej grupy graczy, wystarczy sobie przypomnieć pomoc i problemy świata w zadaniu ważne drewno sosnowe, lub w innym zadaniu gdzie trzeba było zajrzeć do liczydła, ba... wystarczy przypomnieć sobie zmianę w info premii: nie 4x a 300% do wydajności już było nie lada wyzwaniem: ile to w sumie jest produkowane?
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  7. #7
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    konkursy sa roznego typu, jednym pasuja matematyczne, innym literowkowe dotyczace gry , a jeszcze innym graczom z wiedzy ogolnej- nikt wszystkich nie zadowoli
    Ostatnio edytowane przez horis ; 07.07.2017 o 19:23
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    To nie jest konkurs matematyczny, tylko jak wskazałem w pierwszym poście konkurs polegający na szybkim przeszukiwaniu wikipedii i sumowaniu pojemności poszczególnych budynków przy uwzględnieniu wskazanego poziomu budynku.

    @misiorr Nie, ale znalazłoby się całkiem sporo fajnych pytań z zakresu matematyki, które by tu znalazły zastosowanie. Choćby tak "głupie" jak: Cegła waży kilo i pół

    cegły. Ile waży cegła?

    @Penelopa Proszę potraktować również mój pierwszy post w tym temacie jako opinię ^^

  9. #9
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @Penelopa Proszę potraktować również mój pierwszy post w tym temacie jako opinię ^^
    Ok! Dzięki!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 19.07.2017 o 16:38

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Psucie zabawy w konkursach

    Uważam, że gracze, którzy wygrali w danym konkursie lub w danej sesji psują całą zabawę i ideę konkursu podając kolejne rozwiązania. Robią to chyba, żeby się dowartościować, bo na kolejną wygraną szans nie ma. Takim osobom powinno się zabierać wygraną nagrodę, żeby mogli zdobyć kolejną, skoro nie potrafią się bawić.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.