Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 57

Wątek: Problem z "zamrożeniem" gry.

  1. #41
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    90
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,
    Prościej chwycic zakladke z gra i wstawic spowrotem w przegladarke to trwa sekunde
    Ctrl i kolko myszki to wiecej klikania.
    Problem rozwiązuje drugi monitor podłączony na nim 1 zakladka z gra i nic wiecej wtedy sie nie zacina.

  2. #42
    Początkujący Osadnik Awatar julia2013
    Dołączył
    19.06.2013
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra

    logowanie

    ciekawe jak mozna dac znac ze jest problem z logowaniem skoro nie mozna wbic sie nawet na pierwsza strone.no ale to my tracimy siedzac i klikasz a tu pisze odswiez strone a premium leci sobie

  3. #43
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,697
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Blue-Gin Zobacz posta
    Lipa z NK mi też kilka godzin twierdziło że niema strony logowania teraz już działa
    Ciekawe czy da się zmienić sposób logowania na FB albo po prostu na login i hasło?
    Witaj!

    Oczywiście istnieje taka możliwość! Wyślij zgłoszenie do naszej pomocy technicznej.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #44
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.07.2014
    Posty
    21
    Serwer
    Złota Góra
    Problem dotyczy też strony www, czasem potrafi się zaciąć tak że nic na niej nie działa - trzeba w nowej karcie otworzyć

  5. #45
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,697
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Pr0mcio Zobacz posta
    Problem dotyczy też strony www, czasem potrafi się zaciąć tak że nic na niej nie działa - trzeba w nowej karcie otworzyć
    Witam!

    Zapraszam do zapoznania się z tym tematem.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #46
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.07.2014
    Posty
    21
    Serwer
    Złota Góra
    Problem nadal występuje przy grze i stronie www, sprawdziłem starsze wersje przeglądarki, wyczyściłem całkowicie z systemu flash playera, testowałem wersję 26 i 27 beta, dziś zamierzam przetestować niższe 23+

    Problem od tak pojawił się po którejś tam aktualizacji, ktoś ma jakieś działające rozwiązanie?

  7. #47
    Elelkal_
    Jest jeszcze jedno rozwiązanie aczkolwiek nie daje długotrwałego efektu.

    "1.Otwórz Google Chrome i wpisz "chrome://flags" w pasku adresu
    2.Wciśnij “CTRL+F” i wpisz “throttling” w oknie wyszukiwania
    3.Zmień ustawienie “Throttle expensive background timers” na “Disabled”
    4.Włącz ponownie przeglądarkę"
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 27.11.2017 o 18:06

  8. #48
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.11.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Problem rozwiązałem w google chrome. Podczas "freeze" naciskam prawym guzikiem myszy, wybieram "drukuj". Jeśli tylko pojawi się obrazek do wydrukowania naciskam ESCAPE żeby wyjść z formatki i gra wraca do prawidłowego trybu. U mnie działa za każdym razem, zarówno podczas ekranu logowania, ładowania gry jak i podczas samej zabawy.

  9. #49
    Osadnik
    Dołączył
    03.09.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowy Świat
    Niestety, na ff też nie da się,gra równa się za wiecha

  10. #50
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Witam. Potwierdzam, od kilku dni nie idzie grać, po przejściu na inną kartę i powrocie gra zamiera. Oczywiście rozwiązań ze strony BB brak. Na FF pomaga przejście na tryb pełnoekranowy F11, wtedy gra rusza, powrót ponownie zwiesza grę, więc trzeba po przejściu na okienko setlersów przechodzić na tryb pełnoekranowy, albo co chwila odświeżać stronę i logować się od nowa. MASAKRA !!!

    Pomaga również zmniejszenie rozmiaru przeglądarki, i rozciągnięcie ją na cały ekran ręczenie a nie przyciskiem maksymalizuj.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 27.11.2017 o 18:03 Powód: połączenie postów

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.