Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 57

Wątek: Problem z "zamrożeniem" gry.

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Problem z "zamrożeniem" gry.

    Mam od paru dni problem z grą a chodzi o to że zawiesza się i nie ma innej możliwości jak odświeżyć stronę co równa się ponownemu logowaniu i od nowa trzeba wchodzić na wyspę gdy robi się przygodę.

    Czy ktos z was miał taki problem bo ja jak do tej pory nie miałem nic takiego a cały czas gram na Chrome.

  2. #2
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witaj!

    Czy zmiana przeglądarki pomaga?

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #3
    Elelkal_
    Prawdopodobnie chodzi o problem opisany w tym wątku http://forum.thesettlersonline.pl/th...e-si%C4%99-gry, zwłaszcza jak zawieszanie pojawiło się po aktualizacji Chrome. I w takim przypadku zmiana przeglądarki pomaga bo problem tkwi w przeglądarce a nie grze.

    PS. Nie trzeba odświeżać strony, wystarczy zmaksymalizować okno z przeglądarką i gra się "odwiesi"
    Ostatnio edytowane przez Elelkal_ ; 30.06.2017 o 14:47

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2016
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj

    Problem z zalogowaniem

    Witam,

    Logowałem się przez NK (Nasza Klasa) niestety portal obecnie nie działa
    jest jakaś inna możliwość zalogowania się do Settlers ?
    co się stanie jak by NK nie wróciła do netu, przepadnie mi konto ?

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.08.2015
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Maiłam to samo, ale już ruszyło
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 02.08.2017 o 11:01

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Problemem jest gra a nie przeglądarka w kilku przygodach występują różne problemy np w drwalu w strefie 5 jest kilka miejsc w których jak postawisz obóz gra się zacina po relogu wszystko działa poprawnie. W 3 złodzieju jest chyba podobny problem jak się przestawia generałów ze strefy lądowania do strefy 2 i tu dodatkowo występuje czasami zacięcie jak już generałowie przechodzą. Problem występuje na firefox i chrome. Generalnie po kilku minutach gra się może zaciąć nawet na wyspie. Zapomniałem że są tez inne cuda przestawiasz obóz genek wychodzi obóz zostaje, wysyłasz kilka ataków genki niby idą ale się okazuje że nie wszystkie wyszły. W 3 złodzieju w strefie g3 jak genki wracają po pokonaniu bosa wystarczy wejść na wyspę i z powrotem na przygodę a genki się teleportują na miejsce. Można nawet przestawić obóz ale po chwili pokazuje że jednak dopiero wracają.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.08.2015
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    Lipa z NK mi też kilka godzin twierdziło że niema strony logowania teraz już działa
    Ciekawe czy da się zmienić sposób logowania na FB albo po prostu na login i hasło?

  8. #8
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przeglądarka.
    Gram w inną grę i tam jest to samo.
    I występuje na 2 różnych komputerach.

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Te problemy co opisałem są od początku tej gry chociaż dzisiaj robiłem trzech 3 złodziei nic się nie za cięło pewnie po ostatniej aktualizacji kilka dni nie będzie problemów.
    Ostatnio edytowane przez wojtex113 ; 30.06.2017 o 23:13

  10. #10
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam tak samo chrome. Obraz staje się nieruchomy, dźwięki się odtwarzają ale obraz stoi w miejscu.

Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.