Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Umarły żywy generał

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia

    Umarły żywy generał

    Cześć,

    od 2 dni powtórzyło mi się 4 razy -> 3 x na przygodzie Ali Baba Młody Drwal , 1 x na Zdradzonym Małym Krawcu.
    Po blokowaniu na gienku pojawia się pozostała ilość wojska po bloku i znak reinkarnacji. Wchodząc w generała pojawia się licznik ożywania generała. Po wyjściu i wejściu na przygodę generał żyje na nowo. Miał ktoś coś podobnego ?


  2. #2
    Elelkal_
    U mnie nieraz po udanym bloku, tawerniak pokazywał czas do ożywienia bez wojska tak jakby blok padł całkowicie. Ale po kilku-kilkunastu sekundach wszystko wraca do normy.

    Biorąc pod uwagę, że Nusala nieraz mi ginęła wraz z wojskiem w czasie ataku ale jakimś cudem pokonywała obóz i w obozie "ożywiała" się, to takie błędy jak podałeś są już chyba normą
    Ostatnio edytowane przez Elelkal_ ; 16.06.2017 o 13:21

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Również miałem kilkakrotnie coś takiego.
    Ale zawsze na tym samym bloku w Zdradku (5 sektor), może ma to coś wspólnego z samą walką i ilością poległego woja podczas bloku?

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.10.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Kolonia
    Jakiś czas temu na Krawcu mi się bodajże tak zrobiło. Cała gra się haczyła, freeze było i po kilku sek. gienki podbiegały jak na przewijaniu taśmy i wtedy miałem coś podobnego jak mówicie. Blokujący gienek wrócił po robocie do namiotu ale nie tak że lazł całą drogę tylko uszedł od zrobionej roboty kilka flag i raptem zniknął całkowicie z mapy by po kilku sekundach pojawić się u siebie w kampie liżąc rany z policzonym czasem na rekonwalescencję. Trochę się znerwiłem bo blok był wysokimi jednostkami lecz po chwili ginenek zniknął z obozu i wrócił z kompletem woja do miejsca z którego zniknął podczas powracania i już wtedy normalnie dokończył podróż powrotną z wojakami w komplecie. To było tylko raz dlatego nie podnosiłem alertu na technicznym, ale skoro widzę że to nie odosobniona sprawa to się dołączę aby nabić problemowi statystykę.

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar Porit
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kilka razy miałem takie zdarzenie w drwalu.
    Dzisiaj w 2 złodzieju.

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.