Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Zawieszanie się gry podczas zmiany wojsk na bohaterach - różne przeglądarki

  1. #1
    Osadnik Awatar sNooB
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowy Świat

    Zawieszanie się gry podczas zmiany wojsk na bohaterach - różne przeglądarki

    Od kilku dni zrobienie przygody bez wypicia czegoś na uspokojenie graniczy z cudem. Bywa że robi się świetnie i wszystko jest ok, jednak większość przygód kilkakrotnie zakańcza się zawieszaniem się gry, w większości wypadków podczas zmiany wojsk na bohaterach. Wyłączanie dodatków w chrome nic nie dało, a więc posprawdzałem różne przeglądarki, jednak efekt ten sam. Czy to pod Edge, czy FF a także Safari i Opera wywala tak samo często. Jeszcze mam do sprawdzenia UCBrowser ale wątpię czy to coś zmieni. Wyłączanie akceleracji sprzętowej nic nie daje. Niestety wykorzystania zakupione tygodnia premium na maksa raczej się uda, a moja przygoda z Settlers się kończy. Nie dość że mozolnie się robi przygody, to jeszcze takie kwiatki, gra ma być relaksem nie orką. Może miał ktoś podobny problem, bo znalazłem tylko że po nowym chrome tak się dzieję, a ja mam w wielu przeglądarkach.

  2. #2
    Elelkal_
    Spróbuj na starszych wersjach przeglądarek, powinno pomóc. Niestety ale większość gier przeglądarkowych korzysta z flasha a każda kolejna aktualizacja przeglądarki powoduje problemy. Możesz kombinować z różnymi przeglądarkami aż znajdziesz taką, gdzie problemy nie są uciążliwe. Jednym działa na FF innym na Chrome a jeszcze innym na innej. Z tego, co pisze BB nie planują żadnych zmian w tej kwestii, więc jedynie co można zrobić to szukanie innych przeglądarek lub rezygnacja z gry.

  3. #3
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.