Zobacz wyniki ankiety: Zwiększenie pojemności rezydencji i tych podobnych budynków

Głosujących
23. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    13 56.52%
  • Nie

    10 43.48%
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Dopaszanie Rezydencji

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra

    Dopaszanie Rezydencji

    To poprawiam mój wpis bo chyba mnie nie rozumieją...
    To tak masz coś takiego jak Domek z populacją czy to dom z piernika czy ww. I dzięki premii np +10, +15, +25 możesz dodać Sobie populację. A stworzonych ludzi tworzysz w specialnym magazynie. Czyli przykładowo masz 3400 populacji a chcesz ją zwiększyć do 3500 bez np dodawania budynków rezydków tip. To robisz taką premię w specialnym magazynie i wkładasz ją potem z menu do rezydki a w rezydce pokazuje się 110 ludzików potem 120 i 130 i tak dalej i tak dalej w zależności od tego jaki zrobią limit danej rezydki. np jedna ww pomieściła by 500 popa jedna wspania 1000 popa i tak dalej.....
    Ostatnio edytowane przez Tarczyńca ; 02.06.2017 o 20:54

  2. #2
    Osadnik Awatar QuiProQuo
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Złota Góra
    dla przypomnienia, jaka to była premia, dzięki której można było dołożyć settlersów do rezydki czy np wieży wiedźmy.
    skleroza mnie dopadła i nie pamiętam.
    po drugie te steki chcesz rzucać na rezydki , czy je w nich przechowywać?

  3. #3
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    to moze zlikwidowac ograniczenie populacji wg posiadanych budynkow do tego przeznaczonych, zamienic te budynki wylacznie w funkcje dekoracyjna a populacji niech kazdy ma ile chce- przeciez tak bedzie latwiej

    ps. a do tego poprosze cole i frytki
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Do wkładania tam settków to chyba służy gwiazda. I w ogóle nic z tego nie rozumiem, raz pisze tak jakby chodziło o składowanie ludzików (bo do użycia ich to władyga jest i raczej nie trzeba tego zmieniać), potem znowuż jakby o zwiększeniu przestrzeni mieszkalnej. Co do tej premii to nigdy takiej nie było. Pewnie mocno pomylił z koszem wielkanocnym, który był rozbudowywany za osiągnięcia.
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  5. #5
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zapraszam do głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #6
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    że co poproszę?
    "Everybody lies"

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra
    Była taka premia i nie mówię tu o tych setkach zrobionych w MP. Normalnie było przypisane 30 setków w premia i dodawało się ją do rezydki. na powiększenie populacji. Wiem o tym bo miałem takie zadanie na moim lvl nie wiem jak inni.

  8. #8
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Coś Ci się pomyliło.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra
    Nic z tych rzeczy było w tym ewencie możliwość dodania populacji do rezydki.

  10. #10
    Osadnik Awatar QuiProQuo
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Złota Góra
    tarczynek, może Ci chodzi o tą ikonke po prawej stronie jak klikniesz na rezydkę- dodaj osadników za kleje- ale to Ci nie zwieksza ilości osadników w rezydce, tylko dodaje zakupionych do gwiazdy- ot taka premia

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.