Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Studnia Życzeń - pytania i odpowiedzi

  1. #1
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Studnia Życzeń - pytania i odpowiedzi

    Witajcie !

    Studnia Życzeń wzbudziła sporo emocji, pojawiło się też mnóstwo pytań dotyczących tej zabawy, dlatego właśnie postanowiłam otworzyć ten wątek, postaram się rozwiać przynajmniej niektóre wątpliwości.



    Jak mogę skorzystać ze Studni Życzeń?

    Bardzo prosto! W przeznaczonym do tego wątku należy zamieścić post w odpowiednim formacie.
    Przykład:
    Chciałabym Statuę Szalonego Kórlika, ponieważ bardzo chciałabym przestraszyć moją populację okrzykami bwaahhhHHH!


    Ile razy mogę skorzystać ze Studni Życzeń?

    Każdy z graczy może zostać wylosowany tylko raz. Jeśli w pierwszej turze Ci się nie uda, powtórz swoje życzenie w kolejnej.


    Ile życzeń mogę zamieścić?

    Każdy gracz może zamieścić jedno życzenie. Jeżeli nie zostanie wylosowany należy powtórzyć życzenie w kolejnej rundzie i tak do momentu aż uśmiechnie się do niego szczęście. Wówczas odpada z dalszej gry.


    Czy jeśli ktoś ma wykorzystany limit przedmiotów, np. pływających domów to czy w przypadku wybrania jego życzenia będzie mógł mieć jeden więcej? Czy jest to sposób na obejście limitu u Kupca ?

    Nie, ponieważ nie zostanie Ci wysłany ten konkretny przedmiot a jego równowartość w klejnotach. Wylosowany gracz sam dokonuje zakupu.


    A jak kupię coś za 2000 lub 3000 klejnotów to czy moje szanse w losowaniu zostaną zwiększone, skoro każde 500 klejnotów to szansa?

    To nie tak. Możesz zażyczyć sobie czegokolwiek z dostępnej oferty u Kupca ale ten przedmiot nie może kosztować więcej niż 500 klejnotów. Następnie musisz napisać posta w odpowiednim temacie i uzasadnić dlaczego chciałbyś dostać ten konkretny przedmiot.


    A minimum wydanych klejnotów w sklepie? Jak kupie coś za 9 klejnotów to też mam szansę?

    Oczywiście! Każdy ma szansę, ilość wydanych klejnotów nie ma tu znaczenia.


    Czy oceniana jest logika uzasadnienia?

    Szczęśliwy gracz zostanie wybrany za pomocą generatora liczb. Wypadałoby jednak, by uzasadnienia były w marę sensowne. Posty w nieodpowiednim formacie i naruszające regulamin będą kasowane.


    Jak rozumiem w każdej rundzie zostaje wylosowana 1 osoba, spośród wszystkich, które napisały swoje życzenie ?

    Dokładnie tak.


    A co w przypadku, kiedy ktoś zażyczy sobie kopalni klejnotów lub na przykład Czempiona?

    Jeżeli ktoś zażyczy sobie przedmiotu, którego równowartość przekracza 500 klejnotów, wówczas takie posty nie będą brane pod uwagę, jako naruszające zasady zabawy.





    Wątek zostawiam otwarty, postaram się na bieżąco uzupełniać pytania, jeżeli takowe się pojawią.

    Powodzenia w losowaniu!
    MOD_Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 26.05.2017 o 21:24

  2. #2
    Początkujący Osadnik Awatar Ink_0124
    Dołączył
    25.06.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    Hej . A ja bym chciała dostać szkółkę wiejską ;p. Tak, żeby ucieszyć dziecko na dzień dziecka ;p.

  3. #3
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ink_0124 Zobacz posta
    Hej . A ja bym chciała dostać szkółkę wiejską ;p. Tak, żeby ucieszyć dziecko na dzień dziecka ;p.
    Swoje życzenia proszę umieszczać w przeznaczonym do tego wątku

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    19.01.2014
    Posty
    291
    Serwer
    Złota Góra
    ee jakieś bidne bb i mod w tym roku jest że do 500 klejnotów

  5. #5
    Elelkal_
    Jak rozumiem w każdej rundzie zostaje wylosowana 1 osoba, z pośród wszystkich, które napisały swoje życzenie ?
    W przypadku, gdy zostanie wylosowana osoba, która zażyczyła sobie np. "kopalnie klejnotów" losowana jest kolejna osoba itd. aż do momentu, gdy życzenie nie przekracza 500 klejnotów ?
    Jak dużo rund jest zaplanowanych 1,2,10 ?

  6. #6
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Elelkal_ Zobacz posta
    (1)Jak rozumiem w każdej rundzie zostaje wylosowana 1 osoba, z pośród wszystkich, które napisały swoje życzenie ?
    (2)W przypadku, gdy zostanie wylosowana osoba, która zażyczyła sobie np. "kopalnie klejnotów" losowana jest kolejna osoba itd. aż do momentu, gdy życzenie nie przekracza 500 klejnotów ?
    (3)Jak dużo rund jest zaplanowanych 1,2,10 ?
    1. Tak.
    2. jeżeli ktoś zażyczy sobie przedmiotu, którego równowartość przekracza 500 klejnotów, wówczas takie posty nie będą brane pod uwagę, jako naruszające zasady zabawy.
    3. Na to pytanie musi odpowiedzieć BB_Penelopa

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy oceniana jest logika uzasadnienia?

    Szczęśliwy gracz zostanie wybrany za pomocą generatora liczb. Wypadałoby jednak, by uzasadnienia były w marę sensowne. Posty w nieodpowiednim formacie i naruszające regulamin będą kasowane.
    Czy loteria została zgłoszona w izbie celnej?

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2016
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    Chciałabym Wesołego geologa ponieważ mam tylko jednego i z kumplem byłoby mu raźniej.

  9. #9
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,679
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ryjek3333 Zobacz posta
    Chciałabym Wesołego geologa ponieważ mam tylko jednego i z kumplem byłoby mu raźniej.
    Zapraszam do tego wątku.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    28.08.2015
    Posty
    33
    Serwer
    Nowa Ziemia
    proszę nie likwidować moich postów, w poprzednim terminie do 9.06 post został usunięty i połączony z innym graczem co z tym zrobimy ???
    no i jakieś info o tym kto dostał nagrodę będzie? bo to jest rozumiem kolejny etap?
    Ostatnio edytowane przez AndySnake65 ; 16.06.2017 o 17:37 Powód: usunięty post

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.