Odpowiedz w tym wątku
Strona 177 z 188 PierwszyPierwszy ... 77 127 167 175 176 177 178 179 187 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,761 do 1,770 z 1878

Wątek: Studnia życzeń

  1. #1761
    Osadnik Awatar Hiheat
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Czarci Gaj
    Chciałbym wesołego geologa, może dokopie się do skryptów gry, które spowodują, że gra będzie działać normalnie...

  2. #1762
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    404
    Serwer
    Kolonia
    A ja chciałbym głęboka studnio życzeń niewyczerpaną kopalnie żelaza i pal licho, że jest dużo droższa niż te 500 klejnotów. Ale w dzisiejszych czasach gdzie zdarzają się rzeczy kosmiczne. Gdzie zdarzyło się coś tak tragicznego, że gra kompletnie nie chce współpracować. To i może zdarzy się coś wręcz przeciwnego i jednak gdzieś w swych najgłębszych odmętach odnajdzie się ta jedna jedyna kopalenka żelazka która uszczęśliwi gracza z miasta Gdyni i da mieszkańcom mojej małej wysepki większe poczucie stabilności produkcji tegoż ważnego surowca. A mnie osobiście przywróci wiarę, że jednak po gigantycznych problemach gra dalej spokojnie będzie funkcjonować i będę mógł znów co dzień cieszyć się włączając The Settlers Online

  3. #1763
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    90
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Chciałbym Worek omniziarna, ponieważ wrócę troche pograć.

  4. #1764
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2014
    Posty
    225
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    wrzucam pieniążek, myśle o paczce omniziarna

    btw, chyba czas zrewitalizować studnie, no i nagrody
    Ostatnio edytowane przez StachuSiekiera ; 30.09.2021 o 00:57
    Pozdrawiam,
    SS

  5. #1765
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Studnia wybrała post #1761!
    Gratulacje dla Gracza: Hiheat

    Kolejne losowanie już 5 listopada! (Ale ten czas leci!)

    Pamiętajcie, aby wypowiadać życzenia zgodne z formatem. Wypowiedziane życzenie musi być uzasadnione, a wybrany przedmiot może kosztować nie więcej niż 500 klejnotów.

    Powodzenia!
    BB_Penelopa

  6. #1766
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.09.2014
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Chciałbym dostać pakiet medyczny , ponieważ nigdy nic nie dostałem za darmo

  7. #1767
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Przypominam o zasadach!

    Studnia spełni życzenie losowo wybranemu Osadnikowi, który wybierze przedmiot ze sklepu w grze do 500 klejnotów. Następnie Studnia prześle kwotę wybranego przedmiotu do losowo wybranego Osadnika dzięki czemu będzie mógł on nabyć tenże przedmiot.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #1768
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie!

    Przypominam o zasadach!

    Studnia spełni życzenie losowo wybranemu Osadnikowi, który wybierze przedmiot ze sklepu w grze do 500 klejnotów. Następnie Studnia prześle kwotę wybranego przedmiotu do losowo wybranego Osadnika dzięki czemu będzie mógł on nabyć tenże przedmiot.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    ale zawuważyłaś że to NIKOGO nie obchodzi??
    sorrrrry, jedną osobę w ciągu 2 tygodni, siebie nie licze bo gdy napisałem coś co (niemożliwe, myślenie trzeba włączyc?) mogło zmusić do przemyślenia po kilku latach tego konkursu to jakiś mądry człowiek SKASOWAŁ mój post
    ciekawe czy go przeczytał przed skasowaniem, bo ja mam to zapisane, wkleić, teraz ty przeczytasz i przemyślisz lub prześlesz gdzie trzeba?
    może jednak nie, po co dla JEDNEJ osoby?
    nie rób nic i śpijcie dalej, zima idzie, poszukajcie jakiejś zaspy albo kupy liści (najlepiej innej pracy przy okazji bo tu nie ma widoków na dobicie do emerytury) ale może przezimujecie do wiosny, a wtedy gra zacznie funkcjonować a nie wegetowac jak TERAZ

    a do tego ''post-kasownika'' - dlaczego kasujesz mi post w którym ładnie proszę o 100 zlotych monet ZGODNIE z zasadami konkursu, ze swoich płacisz i ci szkoda?
    proszę ZNOWU o 100 monet bo chcę przestawic budynek a nie mam tyle, losuj i ślij klejki na monety Penelopa

  9. #1769
    Osadnik
    Dołączył
    15.07.2012
    Posty
    64
    Serwer
    Nowy Świat
    Chciałbym Kosz dyń, ponieważ bardzo chciałbym zobaczyć jak bardzo jest przestraszony Przestraszony odkrywca (on chyba tych cenn też się boi bo z roku na rok są coraz większe wydatki )

  10. #1770
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.10.2021
    Posty
    20
    Serwer
    Kolonia
    chciałbym zeby ta gra nie miała tyle bledow bugow lagow ile ma... ale koszen dyn tez sie naciesze

Odpowiedz w tym wątku
Strona 177 z 188 PierwszyPierwszy ... 77 127 167 175 176 177 178 179 187 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.