Odpowiedz w tym wątku
Strona 43 z 188 PierwszyPierwszy ... 33 41 42 43 44 45 53 93 143 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 421 do 430 z 1878

Wątek: Studnia życzeń

  1. #421
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Smile

    chciałabym pakiet medyczny bo moje wojsko często niedomaga

  2. #422
    Osadnik
    Dołączył
    21.07.2015
    Posty
    33
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Chciałbym wesołego geologa nie mam takiego

  3. #423
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.02.2017
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Chciałbym Pływający dom poniewarz spodziewam sie wizyty zaprzyjaznionych setlersów a wszystkie pozostałe domy mam juz zamieszkałe a gości nalezy odpowiednio przyjąc.

  4. #424
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Chciałbym wesołego geologa, a w zasadzie Moi geolodzy chcieliby Nowego kolegę w swoim dziale. Jestem łaskawym przywódcą w związku z czym poniżej przekazuje Ich apel:


    Apel działu geologicznego

    Z całego serca prosimy o kompana do pracy w Naszym dziale Geologicznym. Obecnie Nasz Pan eksploatuje Nas do granic możliwości. Pracujemy po godzinach, trzeci rok nie odebraliśmy należnego urlopu. Brakuje Nam ludzi do wypełnienia poleceń Władcy. Musimy odkrywać po 5 nowych złóż dziennie, a czasami odnalezienie jednego zajmuje godzinę! A co będzie jak dojdą złoża granitu?

    Słyszeliśmy, że dział rekrutacji otrzymał CV od Wesołego Geologa, który mógłby wprowadzić odrobinę radości do kanciapy, która nazywana jest biurem. To Nasza jedyna nadzieja na poprawę sytuacji.

    Chcielibyśmy napisać dłuższy apel, ale musimy wracać do pracy.

    Na koniec życzymy miłego czasu z Settlers Online dla wszystkich. Mamy nadzieje, że Nasz apel pomoże chociaż geologom z innych wysp bo tracimy nadzieję,
    że Nasz los się odmieni.

  5. #425
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.10.2016
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    Chciałbym wesołego geologa bo moi geolodzy są zbyt poważni.

  6. #426
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.11.2014
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Chciałbym wesołego geologa, ponieważ jest wesoły A na mojej wyspie panuje ostatnio smutek.

  7. #427
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2013
    Posty
    48
    Serwer
    Złota Góra
    Chciałbym Pływający Dom, ponieważ moi rybacy lubią odkrywać nowe archipelagi na świecie i nowe gatunki ryb.

  8. #428
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.07.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    chciałbym recepturę grillowany stek, ponieważ osadnicy są mimo wszystko słabeuszami a taki stek pewnie dodałby im więcej wigoru do pracy

  9. #429
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.11.2015
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Studnio poprosiłbym o pływający dom, który jest bardzo fajny i nie zabiera miejsca na wyspie, dzięki

  10. #430
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.01.2015
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    Chciałbym wesołego geologa, bo smutnych mam już trzech

Odpowiedz w tym wątku
Strona 43 z 188 PierwszyPierwszy ... 33 41 42 43 44 45 53 93 143 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.