Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz, aby dokonano zmiany Community Managera BB_Penelopa

Głosujących
17. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, chciałbym aby nastąpiła zmiana.

    10 58.82%
  • Nie, chciałbym aby BB_Penelopa została na stanowisku.

    1 5.88%
  • Obojętnie - nie ma to dla mnie znaczenia.

    6 35.29%
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Zmiana Community Managera

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    200
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Zmiana Community Managera

    Witam.
    Jako, że gram w TSO praktycznie od początku, miałem już okazję "przeżyć" kilku Community Managerów (pamiętacie BB_Teromort-a i BB_Xaara?). Niestety po ostatnich obserwacjach stwierdzam, że BB_Penelopa najgorzej z dotychczasowych realizuje swoją funkcję. Poniżej kilka argumentów:
    • Nie potrafi odpowiadać na pytania graczy (ten punkt jest nie tylko pokłosiem moich własnych... doświadczeń, ale także opinii zebranych wśród znajomych). Oczywiście mam tu na myśli pytania dotyczące specyfiki mechanizmów gry i uzasadniania swoich działań, a nie numerów totolotka.
    • Zawsze, kiedy występują problemy jest nieobecna (dotyczy to przede wszystkim weekendów, ale w trakcie tygodnia informacje o problemach również są przekazywane z dużym opóźnieniem lub wcale.
    • Traktuje forum jak własny folwark - zamyka i przenosi tematy bez merytorycznego uzasadnienia.
    Może nadszedł czas na zmianę? Co Wy o tym myślicie? Zapraszam do udziału w ankiecie i dyskusji.

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,620
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Chyba nie wierzysz powaznie, ze cokolwiek tutaj jest ustalane demokratycznie
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    200
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Do tej pory wierzyłem w wolność słowa i w to, że na forum (z zachowanie ogólnie przyjętych zasad) możemy rozmawiać bez cenzury. Po ostatnich działaniach mam coraz większe wątpliwości.

  4. #4
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    sadze ze jak penelopa zobaczy ten watek to on calkowicie zniknie, albo zostanie natychmiast przez nia zamkniety i przeniesiony do archiwum
    Ostatnio edytowane przez horis ; 22.05.2017 o 21:48
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    200
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie widzę podstaw dla żadnego z tych scenariuszy.

  6. #6
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,679
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Bardzo mi przykro, że nie doceniacie mojej pracy.
    Temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.