Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 81

Wątek: błędne naliczanie gwiezdnych monet

  1. #31
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Przemo_pk Zobacz posta
    Penelopa, daruj sobie ten "marketingowy bełkot". To jest zwykły błąd a nie niedogodność. Naprawdę nie rozumiesz znaczenia tych słów?
    Jak chcesz kogoś kopnąć to najpierw nogę rozhuśtaj
    Jest to niedogodność spowodowana przez błąd. Więc można użyć słowa niedogodność i nie ma konfliktu znaczeń.
    Inna rzecz, że zamiast napisać "nad rozwiązaniem niedogodności" Penelopa powinna napisać "nad usunięciem niedogodności" bo rozwiązać to można problem albo supeł.
    A usunąć niedogodność można w jeden rozsądny sposób - usuwając błąd. Co podobno mają zrobić jutro.

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    15.07.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Kolonia
    Jeżeli w wyniku błędu jestem pozbawiony, np. części nagrody, to trudno nazwać to niedogodnością. Oczywiście marketingowo brzmi to lepiej niż pracować nad błędem.

  3. #33
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    To tylko gra , też byłam zła jak mnie pod koniec przygody wywaliło z gry i nie dostałam kompletu "sc" . Wprowadzono dużo fajnych zmian nio i nie wszystko chodzi jak powinno, miejmy nadzieje że poprawią

  4. #34
    Osadnik
    Dołączył
    15.07.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Kolonia
    Masz rację, to tylko gra. Tym bardziej nie rozumiem tego braku rzetelnej informacji. Niestety "komunikacja" z graczami leży i kwiczy, co widać m.in. po wejściach Penelopy na czat global: Dzień dobry i Do widzenia. Tylko tyle ma do powiedzenia, w przeciwieństwie to Taku, który potrafi "rozmawiać" z graczami.

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Nowa Ziemia
    w tej konserwie 13h tego nie naprawili oczywiscie tylko rekrutow.... no bo to przeciez najwazniejsze...

  6. #36
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2014
    Posty
    250
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na angielskim serwerze gracze próbują pomóc w rozwiązaniu problemu i wychodzi na to, że nie należy się wylogowywać (nie wiem czy restart też ma na to wpływ, możliwe że tak).

    http://forum.thesettlersonline.com/t...l=1#post331447

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Drwal - 74 SC. Nie wiem jak inni ale ja nie miałem nigdy więcej niż 74 SC z drwala, nawet jak sie nie wylogowywałem w trakcie przygody.

  8. #38
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez rudy Zobacz posta
    Drwal - 74 SC. Nie wiem jak inni ale ja nie miałem nigdy więcej niż 74 SC z drwala, nawet jak sie nie wylogowywałem w trakcie przygody.
    Raz miałem 77

  9. #39
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.08.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam.
    Chciałbym się dołączyć do wątku, jako że dzisiaj, po dwunastogodzinnej konserwacji nic się nie zmieniło. Komedią jest, by wyszkoleni generałowie nie zdobyli ani jednej gwiezdnej monety w Trzecim Złodzieju lub Młodym Drwalu.
    Czyżby ktoś z Nas kpił w BB po raz kolejny?? Niesmaczne to!


    PS.. po wczorajszej konserwacji

  10. #40
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez lin_owiec Zobacz posta
    Witam.
    Chciałbym się dołączyć do wątku, jako że dzisiaj, po dwunastogodzinnej konserwacji nic się nie zmieniło. Komedią jest, by wyszkoleni generałowie nie zdobyli ani jednej gwiezdnej monety w Trzecim Złodzieju lub Młodym Drwalu.
    Czyżby ktoś z Nas kpił w BB po raz kolejny?? Niesmaczne to!


    PS.. po wczorajszej konserwacji
    brak gwiezdnych monet w 2 złodzieju, niestety wylogowałem się tuż przed zakończeniem z gry, bo byłem przekonany, że to naprawili. Traktujecie graczy jak śmieci.

Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.