Zamknięty wątek
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Dev Blog: Drzewko umiejetności generałów - Dyskusja

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Dev Blog: Drzewko umiejetności generałów - Dyskusja

    Witam!

    Zapraszam do dzielenia się opiniami na temat najnowszego Dev Bloga.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Zamierzamy wprowadzić nowe premie strefowe zwiększające prędkość poruszania się generałów. Słabsze premie będą możliwe do wyprodukowania (stosunkowo tanim kosztem) w Magazynach Prowiantu a silniejsze z nich będzie można kupić u Kupca za klejnoty i gwiezdne monety. Choć jest to mniej trwała inwestycja niż system badań, premie będą miały wpływ na wszystkich generałów jednocześnie i nie będzie się to wiązało z koniecznością poświęcania książek na te umiejętności, kosztem innych. Mam nadzieję, że to jest to czego oczekujecie!
    Tak! To jest to, czego oczekuję! (Przy dzisiejszej wersji drzewka)

    Do samego drzewka się już przyzwyczaiłem. Straty, tak jak pisałem wcześniej, ograniczyłem o jakieś 10% (mogłoby być więcej, ale bywa, że zaoszczędzone jednostki wykorzystuję do ataków na obozy, które wcześniej blokowałem, a to dla zdobycia większej ilości doświadczenia tam, gdzie skórka jest warta więcej niż wyprawka). Punkty doświadczenia wzrosły mi o niecałe 15% - w Drwalu zgarniam teraz 159271 zamiast 139962, w Skarbie Mądrości 371166 zamiast 325711 (do tego jeszcze premium), więc korzyść jest widoczna gołym okiem. 15% to mniej więcej tak, jakbym co siódmą przygodę dostał doświadczenie z przygody w prezencie.
    Generalnie jestem zadowolony, ale nie zachwycony.
    To, czego zdecydowanie mi brakuje w tym drzewku, to umiejętności zwiększających atrybuty defensywne (np więcej punktów zdrowia), które przydatne byłyby w szczególności przeciwko jednostkom pierwszego ataku.
    Pozostałe skille dopasowałem do własnych preferencji w taki sposób, że nie zdarza się, żebym żałował podjętych decyzji (dopóki ktoś mądrzejszy ode mnie nie udowodni, że można lepiej).

    Także oby tak dalej.

    A, jeszcze jedno: końcowy raport z przygody by się przydał na wzór tego z ekspedycji. Wprawdzie w obecnej wersji i tak jest wygodnie spojrzeć szybko na bilans strat, ale mimo wszystko warto by było mieć to w kupie.
    Ostatnio edytowane przez Larxand ; 17.05.2017 o 21:05

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @Larxand - walnij screena z drzewkami to spróbujemy udowodnić

    A tak poważniej, to na strefowe na przygodzie też się cieszę - mam tylko nadzieję, że będziemy "odrobinę" krócej czekać niż na rozwój generałów.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Kolonia
    Jak na razie drzewko bardzo mi się podoba - to jest to na co czekałam odkąd wspomnieliście lata temu o takiej możliwości Na razie testuję i cieszę się z nowych możliwości, a także odkrywania przygód na nowo

  5. #5
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez nona30 Zobacz posta
    Jak na razie drzewko bardzo mi się podoba - to jest to na co czekałam odkąd wspomnieliście lata temu o takiej możliwości Na razie testuję i cieszę się z nowych możliwości, a także odkrywania przygód na nowo
    My cieszymy się razem z Tobą!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No to drzewkiem już się pobawiłem, ochłonąłem, teraz ten fragment mnie bardziej intryguje:

    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Mamy już przygotowane sporo nowych treści na następne miesiące i mam nadzieję, że nie możecie się doczekać tego, co dla Was zaplanowaliśmy.

  7. #7
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    No to drzewkiem już się pobawiłem, ochłonąłem, teraz ten fragment mnie bardziej intryguje:
    mnie by intrygowalo gdyby nie brak logiki : jak mozna sie nie moc doczekac czegos odnosnie czego nie ma sie zadnych informacji ?
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    mnie by intrygowalo gdyby nie brak logiki : jak mozna sie nie moc doczekac czegos odnosnie czego nie ma sie zadnych informacji ?
    oj tam, dlatego właśnie ten teaser jest intrygujący

  9. #9
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    No to drzewkiem już się pobawiłem, ochłonąłem, teraz ten fragment mnie bardziej intryguje:
    To będzie niespodzianka!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  10. #10
    Początkujący Odkrywca Awatar Achazu
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    268
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    mnie by intrygowalo gdyby nie brak logiki : jak mozna sie nie moc doczekac czegos odnosnie czego nie ma sie zadnych informacji ?
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    No to drzewkiem już się pobawiłem, ochłonąłem, teraz ten fragment mnie bardziej intryguje:
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    To będzie niespodzianka!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Przyznam bez bicia ze wasze niespodzianki mnie przerazaja...

Zamknięty wątek
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.