Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Nowy serwer

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    Ta gra po prostu umiera. Gram już bardzo długo a ostatni rok to tylko w zasadzie logowanie aby kopalnie odnowić. Po prostu pewne decyzje powodują że grać sie odechciewa. Ostatni coś mnie naszło i porobiłem ten nowy cykl przygód co sie dostaje Epickie gospodarstwo, za pierwszym razem za epickim gospodarstwem dostałem recepture wody (10), stwierdziłem że spoko i zrobie jeszcze jeden cykl choć już wojska brakuje. W drugim cyklu znów ta sama receptura wody wiec po co mam tracić wojsko jak nic nie zyskałem? Odbudowa wojska aby przejść ten cykl to co najmniej tydzień produkcji przy skunksie wiec co mam robić przez ten tydzień czasu? Kolega grał także bardzo długo, robił sporo przygód ale z pół roku temu rzucił gre bo stwierdził że sie znudziła i nie bedzie robił tych samych przygód non stop. Upadek gry widać po handlu, po czacie, po handlowaniu lootami, tego sie nie ukryje. Mnie osobiście szkoda tą gre porzucić z faktu że troche kasy w nią włożyłem ale nie wiem jak długo jeszcze pociągnę. Pozdrawiam wytrwałych graczy.

  2. #12
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Seth11 Zobacz posta
    Ta gra po prostu umiera.
    Nasz serwer Dolina Odkrywców też umiera. Nieraz są okresy gdzie na g1 przez większość dnia nikt nie pisze. Na pytanie o połączenie serwerów Taku jak katarynka powtarza od pół roku, że takie tłumy grają, że nie ma mowy o łączeniu.
    Cytat Zamieszczone przez Seth11 Zobacz posta
    Epickie gospodarstwo, za pierwszym razem za epickim gospodarstwem dostałem recepture wody (10), stwierdziłem że spoko i zrobie jeszcze jeden cykl choć już wojska brakuje. W drugim cyklu znów ta sama receptura wody wiec po co mam tracić wojsko jak nic nie zyskałem?
    Druga receptura na wodę da ci produkcję 20 szt.

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    G1 to u nas z innego powodu zamiera. Gracze boją się tam pisać Ale po samym handlu widać, ze jest kilka razy mniej ofert niż ze 2-3 lata temu.
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  4. #14
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    a ja sie z wami nie zgodze, przynajmniej jesli chodzi o zlota gore- owszem g1 o wiele spokojniejszy i cichszy jest, ale to jest spowodowane tym ze czesc graczy gada na innych globalach, oraz ze unikaja innych graczy meczacych, a takze z przyczyn o ktorych tu lepiej nie pisac
    za to np u nas czasem gildyjny tak smiga ze czlowiek ledwo nadazy czytac, nie mowiac juz o odpisywaniu- co oznacza tez ze gracze coraz lepiej w gildiach ssie dobieraja- przez co i global cichszy ale i na handlu mniej bywa ofert

    mowie z mojego punktu widzenia, co nie oznacza ze inni nie moga miec wlasnego zdania na ten temat
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  5. #15
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez horis Zobacz posta
    a ja sie z wami nie zgodze, przynajmniej jesli chodzi o zlota gore- owszem g1 o wiele spokojniejszy i cichszy jest, ale to jest spowodowane tym ze czesc graczy gada na innych globalach, oraz ze unikaja innych graczy meczacych, a takze z przyczyn o ktorych tu lepiej nie pisac
    za to np u nas czasem gildyjny tak smiga ze czlowiek ledwo nadazy czytac, nie mowiac juz o odpisywaniu- co oznacza tez ze gracze coraz lepiej w gildiach ssie dobieraja- przez co i global cichszy ale i na handlu mniej bywa ofert

    mowie z mojego punktu widzenia, co nie oznacza ze inni nie moga miec wlasnego zdania na ten temat
    Aktywnosc mozna mierzyc na wiele sposobow, np porownujac na dlugim okresie czasu srednia czestotliwosc wystepowania ofert na handlowym. Tutaj raczej nie ma watpliwosci ze gra coraz mniej ludzi.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #16
    Elelkal_
    Co do Złotej Góry to faktycznie można zaobserwować spadek aktywności, widać to po liczbie wystawianych ofert oraz po dropach, zarówno sprzedających i kupujących jest dużo mniej niż w okresie zimowym. Ale to nie świadczy o tym, że spadła nam ogólna liczba graczy lecz o tym, że zaczął się okres letni, w którym mniejszy ruch jest normalnym zjawiskiem. Wiele osób woli spędzić czas aktywnie, na świeżym powietrzu bo i dzień jest dłuższy czy też w pracy niż poświęcać swój czas grze. To zjawisko spotyka się praktycznie we wszystkich grach przeglądarkowych. Aby w ogóle można było mówić, że TSO "umiera" trzeba porównywać ten sam okres czasu a nie ten gdy występuje większy i mniejszy ruch na serwerach. Przykładowo zima w 2016 i 2017 czy lato 2016 i 2017. W przeciwnych wypadku wyciągniemy nieprawdziwe wnioski.

  7. #17
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Elelkal_ Zobacz posta
    Ale to nie świadczy o tym, że spadła nam ogólna liczba graczy

    Śmiechłem
    ale dzięki, takie wpisy oderwane od rzeczywistości jakby za pomocą kilograma C4 powodują że chociaż na forum coś się dzieje.

  8. #18
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    Śmiechłem
    ale dzięki, takie wpisy oderwane od rzeczywistości jakby za pomocą kilograma C4 powodują że chociaż na forum coś się dzieje.
    Polecam się na przyszłość A tak na poważnie, to tylko BB wie, jak wygląda sprawa z serwerami. Nie ma żadnego spisu graczy, więc jedynie można szacować po tym, co się widzi, a z tym jest różnie. Fakt, gracze odchodzą i to na dobre, sam nieraz widziałem takie sytuacje ale na ich miejsce wchodzą nowi gracze, co też widać. A nie ma obowiązku korzystania z czatów czy handlu, a póki gracz nie skorzysta z jednej z tych opcji nawet możemy nie wiedzieć o jego istnieniu. A i tak głównie spotyka się tam te same osoby, więc każde odejście jest zauważalne. Zresztą widać na grze, że poziomy graczom lecą w górę a z czatów nie korzystają ani ofert nie wystawiają.

  9. #19
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Właściwie to nie rozumiem czemu ilość graczy na serwerach jest owiana taką tajemnicą? Przecież to chyba nic wstydliwego i żadna wielka tajemnica handlowa... Są gry gdzie są normalne liczniki zarejestrowanych graczy+ graczy online + ostatnio zarejestrowanych graczy+ a nawet o zgrozo graczy zbanowanych i nie ma z tym problemu.
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    Kolejny cykl zaliczony i znów receptura wody trzeci raz. Nie ma tam innych receptur?

Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.