Zamknięty wątek
Strona 8 z 17 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 169

Wątek: Pamiętnik Dewelopera - Drzewko umiejętności generałów - Dyskusja

  1. #71
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Dlaczego mają nie pokryć? Ja mam odkrywców wyszkolonych uniwersalnie, pod przygody ale z artefaktem. Staram się wysyłać ich tak, żeby zbytnich przestoi nie było. Praktycznie codziennie mam te 3 drwale. Jak czasem zdarzy się mniej to kiedy indziej więcej. 3 od dawna przyjmuje za średnią dzienną.
    Moja srednia za ostatnie 4 miesiace wynosi <1,5 dziennie, wiec tylko powinszowac farta ;p
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #72
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2015
    Posty
    109
    Serwer
    Złota Góra
    dlaczego ktoś kto lepiej gra i potrafi zablokować więcej obozów ma dostawać kare w postaci mniejszej ilości gwiezdnych monet, przecież to bez sensu

  3. #73
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez szkarłatnyrubin Zobacz posta
    dlaczego ktoś kto lepiej gra i potrafi zablokować więcej obozów ma dostawać kare w postaci mniejszej ilości gwiezdnych monet, przecież to bez sensu
    masz równowagę
    mniejsze straty - mniej expa
    większe straty - więcej expa

    przy czym jeżeli mniej stracisz to jesteś w stanie więcej przygód zrobić nie czekając zanim się zrobią

    przydałby się zapas PdAb
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Najgorsze w tej dyskusji jest to, ze moderacja nie pozwoli jej zachowac dla potomnych

  4. #74
    Osadnik
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Czy ktoś wie dlaczego umiejętności generałów po aktualizacji są inne niż zapowiedziane w Pamiętniku Dewelopera ?

  5. #75
    Osadnik
    Dołączył
    09.11.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez johnyw Zobacz posta
    Czy ktoś wie dlaczego umiejętności generałów po aktualizacji są inne niż zapowiedziane w Pamiętniku Dewelopera ?
    inne? a która umiejętność jest inna?

  6. #76
    Osadnik
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez IGOZERI Zobacz posta
    inne? a która umiejętność jest inna?
    Z tego co zdążyłem zauważyć przed kolejną konserwą: "Wyborna celność" miała dotyczyć Wyborowych łuczników i Arkebuzerów a przed 16:05 była tylko dla Wyborowych.

  7. #77
    Osadnik
    Dołączył
    09.11.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    nie mogę się zdecydować między umiejętnością NAJAZD a SZAŁ BITEWNY.
    SZAŁ BITEWNY - darmowy rekrut. po drwalu +-500 rekruta wpada. niby niewiele ale zawsze

    NAJAZD - niby fajnie że obniża HP Bosów ale i tak przeważnie musimy osłabić obóz innym atakiem zanim dobijemy głównego. Bo nawet przy tej umiejętności nie damy rade w jednym ataku ubijać obozy

    kto ma inne zdanie? chętnie poznam (przeczytam)

  8. #78
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez johnyw Zobacz posta
    Z tego co zdążyłem zauważyć przed kolejną konserwą: "Wyborna celność" miała dotyczyć Wyborowych łuczników i Arkebuzerów a przed 16:05 była tylko dla Wyborowych.
    błąd w tłumaczeniu był

    Cytat Zamieszczone przez IGOZERI Zobacz posta
    nie mogę się zdecydować między umiejętnością NAJAZD a SZAŁ BITEWNY.
    SZAŁ BITEWNY - darmowy rekrut. po drwalu +-500 rekruta wpada. niby niewiele ale zawsze

    NAJAZD - niby fajnie że obniża HP Bosów ale i tak przeważnie musimy osłabić obóz innym atakiem zanim dobijemy głównego. Bo nawet przy tej umiejętności nie damy rade w jednym ataku ubijać obozy

    kto ma inne zdanie? chętnie poznam (przeczytam)
    najazd daj majorowi/ czempionom z kolei szał bitewny dla mma, nusali i pozostałych generałów których używasz do 1 fal ( szybcy )
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Najgorsze w tej dyskusji jest to, ze moderacja nie pozwoli jej zachowac dla potomnych

  9. #79
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez IGOZERI Zobacz posta
    NAJAZD - niby fajnie że obniża HP Bosów ale i tak przeważnie musimy osłabić obóz innym atakiem zanim dobijemy głównego. Bo nawet przy tej umiejętności nie damy rade w jednym ataku ubijać obozy
    kilkadziesiat procent HP bossa to w zaleznosci od bossa od kilku do kiludziesieciu tysiecy HP, w skrajnych przypadkach tyle ile cala armia zadaje przez 1-2 rudy (wiec dzieki tej umiejetnosci te 1-2 rundy zaoszczedzisz).

    Inna sprawa ze pewnie trzeba sie bedzie duzo natrudzic zeby znalezc w jakich przypadkach ten bonus wygladajacy na duzy faktycznie przelozy sie na jakas sensowna przewage, ale to sie tyczy w zasadzie wszystkich skillow.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #80
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez IGOZERI Zobacz posta
    inne? a która umiejętność jest inna?
    Chociażby "Wrogie przejęcie" w Pamiętniku jest mowa o PD a w grze jest mamy pkt. wytrzymałości.

Zamknięty wątek
Strona 8 z 17 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.