Zamknięty wątek
Strona 5 z 13 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 129

Wątek: Zmiany w grze - 16.05.2017 - Dyskusja

  1. #41
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.12.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    czyli jak mam 4 msw na 5 możliwych to będę mógł kupic tylko 1 szt ?

  2. #42
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2014
    Posty
    250
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez rozrabiaka1234 Zobacz posta
    czyli jak mam 4 msw na 5 możliwych to będę mógł kupic tylko 1 szt ?
    A kto powiedział, że będzie max 5. Będzie więcej :P

  3. #43
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Szybszy atak będzie dostępny za klejnoty : 50 klejnotów premia na 1 generała na 1h
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Najgorsze w tej dyskusji jest to, ze moderacja nie pozwoli jej zachowac dla potomnych

  4. #44
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Limity takie same dla wszystkich będą również dla kupionych wcześniej odkrywców co uważam za lekką przesadę. O ile kojarzę to dwóch odkrywców kupiłem za klejnoty w ofercie limitowanej co jasno chyba precyzje, że kto nie kupi już nigdy nie będzie miał.

  5. #45
    Elelkal_
    Limity jak dobrze zrozumiałem mają dotyczyć oferty za klejki a nie oferty eventowej. Więc osoby z większym starzem w grze i tak będą miały przewagę. Nowa oferta z pewnością zachęci niektórych graczy do gry, więc może dzięki temu serwery wzbogacą się o nowe osoby, tym samym zwiększy się ruch, co będzie też dodatkową korzyścią dla pozostałych. Zwłaszcza, że pojawiały się już pomysły na połączenie serwerów ze względu na małą aktywność. Tak czy tak, jeśli nawet ktoś zdecyduje się na wykorzystanie nowych limitów to pewnie ze względu na niski staż, będzie musiał wykorzystać realną gotówkę w przeciwieństwie do innych a jak wiemy, to dzięki temu pozostali mogą cieszyć się przyjemnością z darmowej gry. A jeśli komuś to nie wystarcza, to jak już ktoś napisał w temacie, niech sobie zamieści w stopce od kiedy gra, co zdobył itp. Podsumowując zmiany na ogromny plus i niech BB dalej idzie tą drogą

  6. #46
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.06.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    Raczej na plus zmiany ale pożyjemy zobaczymy

  7. #47
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Elelkal_ Zobacz posta
    Limity jak dobrze zrozumiałem mają dotyczyć oferty za klejki a nie oferty eventowej
    Według mnie źle zrozumiałeś. Limit np. na Tubylczego zwiadowcę będzie 13 niezależnie od tego w jaki sposób został zdobyty. Kto ma 13 ten więcej nie kupi tak jak ja więc oferta limitowana zdaje się straciła na znaczeniu, zwykła ściema.
    Inne to MSW-8, Weteran-15, Szczęśliwy odkrywca-7, MistrzObrony-4, Nusala Anslem Vargus-1

  8. #48
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Danielwilli Zobacz posta
    Raczej na plus zmiany ale pożyjemy zobaczymy
    Witam!

    Oczywiście, że na plus!
    Koniecznie daj znać, jak Ci się podoba, jak już wejdzie nowa wersja.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  9. #49
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie rozumie czemu kogoś tak bolą te limity. Wszytko jest za klejnoty = kasa / lub długotrwałe ciułanie klejnocików.

  10. #50
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Nie rozumie czemu kogoś tak bolą te limity. Wszytko jest za klejnoty = kasa / lub długotrwałe ciułanie klejnocików.
    Wydaje mi się, że napisałem dość przejrzyście, ale zrobię dla Ciebie wyjątek i spróbuje napisać to bardziej obrazkowo. Kupiłeś sobie właśnie wymarzoną 'beemkę' z salonu i po jakimś czasie miły pan z salonu informuje Cię, że jest oferta limitowana na ekstra spojler z bajerami dzięki, któremu wszystkie dziewczyny we wsi oszaleją. Bierzesz pożyczkę z provident i lecisz do salonu. Wracasz, dziewczyny szaleją, wszyscy zazdroszczą lecz zauważasz po pewnym czasie, że sąsiad i kilku innych mają takie same spojlery w seryjnym wyposażeniu. Nie wydaje Ci się, że Bayerische Motoren Werke postąpiło nie fair ?
    Potrafię sobie wyobrazić, że jak była oferta limitowana na tych odkrywców nie jeden wysyłał sms-y żeby ich mieć tylko dlatego, że jest to rzecz niepowtarzalna, a tu nagle okazuje się, że jest inaczej. Nie piszę tutaj o fantach z eventów bo tak naprawdę to, że to są towary unikalne było rzeczą umowną.

Zamknięty wątek
Strona 5 z 13 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.