Zamknięty wątek
Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 129

Wątek: Zmiany w grze - 16.05.2017 - Dyskusja

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2015
    Posty
    62
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Memphis1987 Zobacz posta
    Zwykla zmiana nazwy. Bardziej ciekawi mnie to:

    Szał bitewny
    Zwiększa siłę ataku tej armii o 10/20/30% w każdej pierwszej rundzie.

    W kazdej kolejnej rundzie chyba mialo byc.
    Napisane jest poprawnie, ponieważ te 10/20/30% to dostajesz kolejno za dodanie Tomu do umiejętności generała a procent dotyczy tylko pierwszej rundy.

    Cytat Zamieszczone przez Polkjmn Zobacz posta
    Limity w sklepie zostaną zwiększone dla następujących specjalistów: Mistrz Obrony, Mistrz sztuk walki, Weteran, Doświadczony generał, Tubylczy zwiadowca, Szczęśliwy odkrywca, w zależności od ilości już posiadanych specjalistów.

    Czy to oznacza, że jeśli zacząłeś grać w tym roku to możesz kupić sobie 4 zaległych mma? Dla mnie bezsens.. Chwyt marketingowy by kupić klejnoty i likwidacja przewagi starszych graczy..
    Nigdzie nie jest napisane, że kupisz zaległych MSW i jestem pewien, że u kupca ich nie znajdziesz bo limit z wydarzeń jest zupełnie inny niż limit u kupca i to są dwie różne rzeczy. Po prostu zostanie zwiększony obecny limit i zazwyczaj zakłada się zwiększenie limitu o 1 sztukę chyba, że wyszczególnione jest w zmianach gry że będzie większa ilość a więc według mnie dostaniemy do wykupienia po jednym dodatkowym generale za klejnoty z wymienionych powyżej oraz po jednym z odkrywców także z wymienionych powyżej.
    Ostatnio edytowane przez Przemo27_88 ; 09.05.2017 o 10:48

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.09.2014
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Podaż dotyczy tez samych przygod, wcale niekoniecznie jest mozliwe zeby wiecej osob robilo te lepsze, bo ktos musi tych lepszych nafarmic.
    i tak i nie, możesz kupić wszystko zależy od tego ile monet za to dasz


    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Ceny podstawowych produktow staja sie bez znaczenia jesli ktos gra na tyle dlugo ze ma dobrze rozwinieta gospodarke. Granica rozwoju jest na tyle daleko, ze przy odrobinie wysilku mozna byc kompletnie samowystarczalnym w kwestii wszystkiego oprocz przygod i buffow na koszary.

    To tak a propos, bo ten temat to chyba nie za dobre miejsce na ogolne dyskusje o procesach zachodzacych w grze.

    słabsi nie biorą gospodarki tak do głowy jak ci levelem ponad 50, oni nie mają myślenia, że potrzeba 5k rek do każdego dmk, ... do czasu...

    te zmiany są po to aby wydusić więcej kasy od słabszych za gienki, i troszkę przyspieszyć tempo gry,

    można by też dodać że skoro się będą szybciej rozwijać to może będą potrzebować więcej płatnych budynków

  3. #33
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przemo27_88 własnie limity jakoś pozmieniali, poczytaj o tym w Odpowiedziach od BB, wraz z czempionami opracowali jakiś nowy sposób na kontrolowanie, więc czy to z eventu czy nie, nie ma znaczenia.

  4. #34
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez oremi Zobacz posta
    i tak i nie, możesz kupić wszystko zależy od tego ile monet za to dasz
    Towaru ktorego nie ma w ofercie nie kupisz niezaleznie od tego ile monet jestes w stanie wydac.

    Bez ograniczen to mozna kupowac przygody oferowane u kupca (bo ich dostepnosc jest niezalezna od jakichkolwiek innych czynnikow), wszystkie inne ktos musi Ci chciec sprzedac, oraz, co nawet wazniejsze, musi je najpierw miec.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #35
    Odkrywca Awatar Robalus
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1,043
    Serwer
    Nowy Świat
    W zasadzie jestem za , ale troszke to skomplikuje gre graczom mniej ogarnirtym . Moga wtedy odejsc od TSO , bo sobie nie poradza z przygodami . Dokupienie gienkow i specjalistow da mozliwosc rozwoju ale i ma na celu zakupy klejek za kaske . Coz za darmo nikt nic nie robi .... Zmiana nazw pewnych umiejetnosci , czy zmiana tych umiejetnosci ??? Zobaczymy - poczekamy do 16.05 ...

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    19.08.2015
    Posty
    50
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez rolnik35 Zobacz posta
    Nie ukrywam jednak, że najbardziej przeszkadza mi, i zapewne innym graczom o długim stażu, wleczenie się generałów po mapie i najbardziej cieszyło mnie i liczyłem na umiejętność przyspieszającą "poruszanie się generała po mapie przygody" oraz umiejętność przyspieszającą podróżowanie do przygód. Więc obcięcie tej pierwszej... szkoda jej w ogóle wykupować skoro ma tylko ślimak szybciej wracać po ataku, a oprócz tego dalej się wlec jak się wlecze obecnie. Więc jednak mam nadzieję, że to jak zwykle błąd w polskim tłumaczeniu... :|
    Kłus - Dodaje 33/66/100% do prędkości poruszania się generała, gry powraca on do garnizonu lub podczas jego przenoszenia

    ostatnie 4 wyrazy dla mnie są jasne, czyli tylko atakując idzie jak dotąd

  7. #37
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Iphoris Zobacz posta
    Jakie to wyrównanie szans, skoro nowi mają mieć łatwiej?
    Jak ja zaczynałem grę to nie było mma w ogóle.. żeby wbić 50lv trzeba było przynajmniej roku. Teraz wystarczy miesiąc. To jest fair?
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  8. #38
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ok, faktycznie, obcięli tyko zwiększone poruszanie podczas wyprowadzania ataku. Moje niedopatrzenie. Więc nie będzie tak najgorzej (choć i tak szkoda, że obcięli tego skilla p )

    Wprowadzenie umiejętności niczego nie komplikuje. Nie chcesz to ich nie kupujesz i grasz sobie po staremu bez żadnych 'komplikacji". Podobnie zwiększony limit specjalistów NIE OZNACZA, że każdy musi ich wykupić. To tylko dodatkowe możliwości, dla ludzi którzy chcą z nich korzystać. Ja do tej pory nie kupiłem żółtych genków bo nie robię bloków i ich nie potrzebuję. I jakoś nie przeszkadza mi to w grze. Podobnie nie kupiłem jeszcze MSW za klejnoty bo miałem inne wydatki, i wystarczali mi MSW z eventów. Tak więc pisanie, że zmiany zmuszają do kupowania klejnotów za kasę czy komplikuje grę jest dla mnie totalnie niezrozumiałe. Nikt nikogo do niczego nie zmusza; to że możesz kupić np. 6 MSW nie oznacza, że musisz, lub musisz od razu jak tylko wejdzie taka możliwość. To że można generałom wykupić umiejętności, które ułatwiają nieco robienie przygód, nie oznacza, że musisz je wykupić, jeśli ci to w czymś przeszkadza. Ludzie przez lata grali bez umiejętności na genkach i nic się nie działo.

    A widzę, że jak nie było (umiejętności) lub był niski limit (specjalistów) było źle, a teraz jak BB wprowadziło MOŻLIWOŚĆ to wielu zaczyna płakać, że muszą (coś tam kupić/ rozwinąć) i to im strasznie utrudni granie. Jak komuś utrudni/ lub jest za dużo, niech nie korzysta. Nie ma takiego przymusu. Ja jeśli czegoś robić nie chcę (np. zadań gildijnych czy przygód) to ich po prostu nie robię. A klejnoty kupuję kiedy chce i mam na to ochotę i nikt mnie do tego nie zmusza. Ani nikogo innego.

    Wiec jak dla mnie zmiany ogólnie są in plus. Troszkę tylko mi żal, że niektóre skille przycięli, choć z drugiej strony część chyba poprawiono na plus (np 1-up; nie ma już % tylko 100% po pierwszej porażce). Choć ogólnie skille z najwyższej półki są jak dla mnie słabe biorąc pod uwagę ile trzeba wydać aby do nich dojść. Ale to każdy sobie sam oceni czy warto w nie inwestować. Takie jest moje zdanie odnośnie zmian.

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jeszcze nowosci nie wgrali a gra juz nie chce sie zaladowac

  10. #40
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2015
    Posty
    62
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nieporozumienie, treść przerosła twórców gry ;p

Zamknięty wątek
Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.