Zamknięty wątek
Strona 1 z 13 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 129

Wątek: Zmiany w grze - 16.05.2017 - Dyskusja

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Zmiany w grze - 16.05.2017 - Dyskusja

    Witam!

    Zapraszam do dzielenia się opiniami na temat nadchodzących zmian, opisanych tutaj.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 08.05.2017 o 14:58

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    13.01.2013
    Posty
    67
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ad. "Umiejętność nazywana poprzednio "Atak na najsłabszy cel" została zmieniona i nazywa się teraz "Atak z flanki""
    Zmieniona będzie umiejętność czy jej nazwa ?

  3. #3
    Początkujący Osadnik Awatar Memphis1987
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zwykla zmiana nazwy. Bardziej ciekawi mnie to:

    Szał bitewny
    Zwiększa siłę ataku tej armii o 10/20/30% w każdej pierwszej rundzie.

    W kazdej kolejnej rundzie chyba mialo byc.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.12.2016
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    Na liście zmian nie znalazłem modyfikacji kolejki szkolenia wojska w koszarach czy produkcji w mgazynie prowiantu o przycisk "PRZENIEŚ NA POCZĄTEK KOLEJKI" lub na koniec odpowiednio . Przyznam ze często taka opcja by ułatwiła kolejkowanie kiedy produkują się Bandyci a potrzeba 10 kufli piwa do zadania gildiowego zrobić.
    Z opisanych zmian drzewko generałów da możliwość specjalizacji dowódcy więc może być ciekawie .

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Limity w sklepie zostaną zwiększone dla następujących specjalistów: Mistrz Obrony, Mistrz sztuk walki, Weteran, Doświadczony generał, Tubylczy zwiadowca, Szczęśliwy odkrywca, w zależności od ilości już posiadanych specjalistów.

    Czy to oznacza, że jeśli zacząłeś grać w tym roku to możesz kupić sobie 4 zaległych mma? Dla mnie bezsens.. Chwyt marketingowy by kupić klejnoty i likwidacja przewagi starszych graczy..
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Czy to jakoś urozmaici grę? Odnoszę wrażenie, że umocni jedynie pozycję symulatorów i poradników, bo zwykły śmiertelnik i tak już nie jest w stanie ogarnąć doboru wojska dla danej przygody. Zmiana wg mnie taka... nijaka... bez rewelacji.

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Polkjmn Zobacz posta
    likwidacja przewagi starszych graczy..
    Przeciez ta przewaga polega tylko na ilosci gienkow.... zrob sobie banner jak na steamie [online od 2012 r) jak tak musisz podkreslic, ze grasz dluzej niz nowy gracz

  8. #8
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Glavo Zobacz posta
    Czy to jakoś urozmaici grę?
    Nie urozmaici, bedzie sie robic dokladnie te same przygody z ciut mniejszymi stratami.

    Co najwyzej ludzie przyrosnieci do gry beda mieli mozliwosc zracjonalizowania siedzenia online przez kolejne miesiace produkujac ksiazki do wyszkolenia kolejnych 20-kilku specjalistow (jakkolwiek malo sensu by to mialo).
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #9
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez Polkjmn Zobacz posta
    Limity w sklepie zostaną zwiększone dla następujących specjalistów: Mistrz Obrony, Mistrz sztuk walki, Weteran, Doświadczony generał, Tubylczy zwiadowca, Szczęśliwy odkrywca, w zależności od ilości już posiadanych specjalistów.

    Czy to oznacza, że jeśli zacząłeś grać w tym roku to możesz kupić sobie 4 zaległych mma? Dla mnie bezsens.. Chwyt marketingowy by kupić klejnoty i likwidacja przewagi starszych graczy..
    A ja liczę, że staruszków również docenią i sobie siódmego msw sprawię

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Polkjmn Zobacz posta
    Czy to oznacza, że jeśli zacząłeś grać w tym roku to możesz kupić sobie 4 zaległych mma? Dla mnie bezsens.. Chwyt marketingowy by kupić klejnoty i likwidacja przewagi starszych graczy..
    Wygląda na to, że będzie można mieć max 8 MSW, 10 weteranów, 15 szybkich, 4 mistrzów obrony.
    Dla mnie bomba, bo MSW mam tylko czterech (i nie czuję, żeby ktoś kto ma dziś pięciu czy sześciu był ode mnie lepszy, bo ma to zerowy wpływ na moją grę. Jeśli już, to dotychczasowi posiadacze większej ilości MSW będą mieli mniej powodów do karmienia ego).
    Chwyt sprytny, oczywiście, bo ustawiony specjalnie pod drzewko umiejętności (kupisz generała, to będziesz musiał/a naprodukować więcej książek).

Zamknięty wątek
Strona 1 z 13 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.