Zamknięty wątek
Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 129

Wątek: Zmiany w grze - 16.05.2017 - Dyskusja

  1. #21
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Jeśli już, to dotychczasowi posiadacze większej ilości MSW będą mieli mniej powodów do karmienia ego).
    że ktoś ma więcej mma niż nie znaczy, że siedzi przed kompem z głową uniesioną do góry i śmieje się z innych.
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 09.05.2017 o 18:37
    "Everybody lies"

  2. #22
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    to że ktoś ma więcej mma niż nie znaczy, że siedzi przed kompem z głową uniesioną do góry i śmieje się z innych.

    Dwa: nie chodzi o to, że ktoś się śmieje, tylko że są osoby (sądząc po komentarzach w postach dotyczących propozycji zwiększenia limitu MSW), które życie by oddały za te kilka pikseli więcej niż mam ja czy Ty, bez większego racjonalnego powodu.
    Trochę zaskakuje mnie natomiast, że BB w ogóle na to poszło, bo jeszcze nie tak dawno twardo stali przy stanowisku, że nie planują udostępnienia większej liczby MSW czy któregokolwiek innego generała, nie mówiąc już nic o "wyrównaniu szans".

    Cytat Zamieszczone przez Iphoris Zobacz posta
    Jakie to wyrównanie szans, skoro nowi mają mieć łatwiej?
    Może nie tyle łatwiej, co będą mogli mieć tyle samo co my. Łatwiej to nam było zdobyć MSW bo nie wydaliśmy na nich kasy w evencie a nowi będą musieli wydać na nich klejnoty.
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 09.05.2017 o 18:37 Powód: Nieodpowiednia treść

  3. #23
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Najwidoczniej kolega czuje się niedowartościowany, bo na "tylko" 4 MMA. Ja mam odczucia ambiwalentne co do tej "dobrej zmiany" oferty limitowane były jak dla mnie pewną formą bonusu za "wierność" grze. Teraz jedyne co będzie odróżniało gracza ze stażem od gracza z kasą będzie data dołączenia wyświetlana na forum.

  4. #24
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ktoś ma ból 4 liter że osoby, które teraz wywala 1k PLN [może więcej, nie liczyłem] będą mieć tych samych specjalistów jak ci co tak ciułali wszytko przez ostatnie pare lat.
    No i co z tego? Przecież to w żaden sposób nie wpływa na moją rozgrywkę czy ktoś ma 1 czy 10 mma. Narzekanie dla zasady jedynie.

  5. #25
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Teraz jedyne co będzie odróżniało gracza ze stażem od gracza z kasą będzie data dołączenia wyświetlana na forum.
    Generalnie glowna rzecz ktora odroznia gracza ze stazem od nowego to jest to, ze ten pierwszy ma zalegajace dziesiatki tysiecy klejnotow z kopalni na ktore nie musial wydac ani zlotowki i ktore zdazyl oproznic przez kilka ostatnich lat.

    BB strzelilo sobie w kolano umozliwiajac dostep do nadmiaru waluty premium bez jej kupowania za realna kase, a na czyms zarobic trzeba.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.09.2014
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    dlaczego myślisz że nie wpłynie na twoją rozgrywkę?

    wpłynie jak wszystko co zmienia oblicze wykonywania przygód, dropów i handel

    przygody będziesz dalej robić jak robiłeś, to prawda, ale dropy mogą stanieć, dlatego że więcej osób będzie robić lepsze przygody dlatego że kupić 1 msw, a 4, robi różnicę, a więc jest więcej ludzi sprzedających, a mniej kupujących(podstawowa zasada handlu relacja popytu do podaży)
    zmieni się też zasobożerność przygód, będą tańsze jak będzie więcej gienków które dodatkowo mają lepsze statystyki, a więc stanieją podstawowe surowce: chleb, miecze, napitek itp
    oczywiście nie nastąpi to zaraz i rozłoży się w czasie, ale tak będzie że wszystko potanieje(a dropy coby nie gadać są drogie) - bo nie wiem jak ty uważasz ale ja widzę że ludzie z roku na rok są biedniejsi, nie piszę tu o bogaczach tylko o średniaczkach

    czekając na ulepszone piekarnie dojdziemy do etapu gdzie wykształcenie gienka będzie decydować o mniejszych stratach u lepszych ale to nastąpi dużo wolniej jak postęp u nowego gracza, który szybciej wbije 50level...

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Hmm, odnośnie specjalistów, to nie rozumiem tych co ich boli, że ktoś będzie mógł sobie ich dokupić. Stać go, chce wydać pieniądze na klejnoty zamiast mieć z eventów, to jego sprawa; i jak dla mnie może ich sobie móc kupić nawet i 100. Rozumiem płacz i lament gdyby przez to tacy "nowi" gracze zyskiwali przewagę nad "starymi" bo byłoby to rasowe, niesprawiedliwe PvP online, gdzie za kasę można kupić wszystko i po kilku dniach grania prać graczy grających po kilka lat. Ale w TSO specjaliście ułatwiają grę graczowi, ale to w żaden sposób nie wpływa na grę innych, więc tego płaczu nie rozumiem. No chyba, że to jak zwykle narzekanie dla samego narzekania i nabicia kilku kolejnych postów.

    Co do samych zmian, widzę, że umiejętności generałów różnią się od tych na testowym, jak zwykle na niekorzyść. Zwłaszcza umiejętność, która miała pozwolić generałowi podróżować szybciej po mapie, a teraz już tylko pozwala mu szybciej wracać do garnizonu. Czyli guzik a nie usprawnienie i znowu będą się ślimaki wlekły po kilkanaście minut z miejsca na miejsce i z każdym atakiem. Bez sensu. To że wróci szybciej po ataku to żadna rewelacja, biorąc pod uwagę, że wszystkie inne czasy wleczenie się po mapie pozostaną bez zmian i dalej będzie trzeba tracić godziny na przenoszeniu tych pajacy z miejsca na miejsce, jakby miało to krytycznie wielkie znaczenie dla rozgrywki czy będzie szedł 3 minuty czy 15 minut (poza stratą czasu gracza, co mnie osobiście zniechęca właśnie do robienia przygód). Jak dla mnie to powinny być premie pozwalające przenosić ich z miejsca na miejsce od razu, jak i premie przyspieszające ich poruszanie (np. razy dwa) przez jakiś czas w ogóle.

    Co do rzekomej komplikacji z powodu umiejętności generałów... Panie i Panowie nikt nie każe wam tych umiejętności rozwijać. Jeśli to dla kogoś komplikacja to ich po prostu nie kupuje i gra sobie na standardowych genkach bez umiejętności. Umiejętności mają nieco ułatwić grę doświadczonym graczom, ale nie zmieniają jej diametralnie, a ich brak nie powoduje, że gra jest niemożliwa - pozostanie po prostu bez zmian.
    Nie ukrywam jednak, że najbardziej przeszkadza mi, i zapewne innym graczom o długim stażu, wleczenie się generałów po mapie i najbardziej cieszyło mnie i liczyłem na umiejętność przyspieszającą "poruszanie się generała po mapie przygody" oraz umiejętność przyspieszającą podróżowanie do przygód. Więc obcięcie tej pierwszej... szkoda jej w ogóle wykupować skoro ma tylko ślimak szybciej wracać po ataku, a oprócz tego dalej się wlec jak się wlecze obecnie. Więc jednak mam nadzieję, że to jak zwykle błąd w polskim tłumaczeniu... :|

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.10.2015
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Bardzo trafna uwaga co do przenoszenia produkcji i szkolenia. Czekamy na takie możliwości.

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.03.2013
    Posty
    29
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A mnie ciekawi czy te limity będą zwiększane przy kolejnych eventach. Teraz na testowym jest limit 8 MSW - przypuscmy ze tak będzie produkcyjnie.
    Jeśli teraz dobije do 8 MSW to w następnym evencie będe mógł kupić 9go?

  10. #30
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez oremi Zobacz posta
    przygody będziesz dalej robić jak robiłeś, to prawda, ale dropy mogą stanieć, dlatego że więcej osób będzie robić lepsze przygody dlatego że kupić 1 msw, a 4, robi różnicę, a więc jest więcej ludzi sprzedających, a mniej kupujących(podstawowa zasada handlu relacja popytu do podaży)
    Podaż dotyczy tez samych przygod, wcale niekoniecznie jest mozliwe zeby wiecej osob robilo te lepsze, bo ktos musi tych lepszych nafarmic.

    zmieni się też zasobożerność przygód, będą tańsze jak będzie więcej gienków które dodatkowo mają lepsze statystyki, a więc stanieją podstawowe surowce: chleb, miecze, napitek itp
    Ceny podstawowych produktow staja sie bez znaczenia jesli ktos gra na tyle dlugo ze ma dobrze rozwinieta gospodarke. Granica rozwoju jest na tyle daleko, ze przy odrobinie wysilku mozna byc kompletnie samowystarczalnym w kwestii wszystkiego oprocz przygod i buffow na koszary.

    To tak a propos, bo ten temat to chyba nie za dobre miejsce na ogolne dyskusje o procesach zachodzacych w grze.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Zamknięty wątek
Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.