Zamknięty wątek
Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 129

Wątek: Zmiany w grze - 16.05.2017 - Dyskusja

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    13.10.2012
    Posty
    105
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    "Umiejętność Puszkarza do zadawania dodatkowych obrażeń podczas niszczenia pokonanych obozów wroga została zmieniona na: "wyburzenie" i obejmuje również Oblężników." -- o co kaman?

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Polkjmn Zobacz posta
    Czy to oznacza, że jeśli zacząłeś grać w tym roku to możesz kupić sobie 4 zaległych mma? Dla mnie bezsens.. Chwyt marketingowy by kupić klejnoty i likwidacja przewagi starszych graczy..
    I bardzo dobrze
    Gdzieś kiedyś z kilka miesięcy temu mowa była o wyrównywaniu szans pomiędzy niskimi a wysokimi lvl. Zakup kilku nowych generałów dla słabszych graczy przyśpieszy ich rozwój sprawi, że gra b edzie dla nich atrakcyjniejsza i nie przerzucą się na inne gry przeglądarkowe.
    Jak dla mnie wszystkie zmiany na plus poza koszarami i mag. prowiantu i przycisku do likwidacji całej kolejki budowania / produkcji.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Nowy Świat
    "Umiejętność Puszkarza do zadawania dodatkowych obrażeń podczas niszczenia pokonanych obozów wroga została zmieniona na: "wyburzenie" i obejmuje również Oblężników." -- o co kaman?
    hymm, puszkarz ma premię do uszkodzeń budynków x2, czyli po zniszczeniu garnizonu atakuje ufortyfikowany obóz z siłą 60-120 x2
    Może chodzi o zmianę nazwy tej umiejętności w opisie jednostki, podobnie jak niewiedzieć czemu zamieniono ,,atak na najsłabszy'' cel, na ,,atak z flanki''?
    Sztuka dla sztuki
    A druga cześć tej zmiany, to rozszerzenie jej działania na klasę oblężnika?
    Ostatnio edytowane przez Betooniusz ; 08.05.2017 o 22:07

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    13.10.2012
    Posty
    105
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    kto to wie, co poeta mial na mysli?

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia
    teraz normalny człowiek grający dla relaksu za diabła tego nie ogarnie a jak zorientuje się ile trzeba kombinować da sobie spokój z TSO i pogra w coś sensowniejszego bez sztucznych utrudnień i kombinacji

  6. #16
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez doob Zobacz posta
    I bardzo dobrze
    Gdzieś kiedyś z kilka miesięcy temu mowa była o wyrównywaniu szans pomiędzy niskimi a wysokimi lvl. Zakup kilku nowych generałów dla słabszych graczy przyśpieszy ich rozwój sprawi, że gra b edzie dla nich atrakcyjniejsza i nie przerzucą się na inne gry przeglądarkowe.
    Jak dla mnie wszystkie zmiany na plus poza koszarami i mag. prowiantu i przycisku do likwidacji całej kolejki budowania / produkcji.
    Jakie to wyrównanie szans, skoro nowi mają mieć łatwiej?

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.06.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    "Czas budowy i odbudowy garnizonów dla wszystkich generałów zostanie zmniejszony o połowę." - zmiana niewielka, ale ok. Natomiast w tym wszystkim, skoro już wzięto gienków do poprawek - to mnie brakuje zmiany najbardziej wkurzającej właściwości generałów. mianowicie zmiana prędkości przechodzenia z garnizonu do garnizonu.

    Edycja - słusznie kolega Bagslaw zwrócił mi uwagę. Umknęło mi :/
    Ostatnio edytowane przez Baba-Jola ; 09.05.2017 o 00:49

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przecież to w drzewku rozwoju będzie zmniejszone o połowę.

  9. #19
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    W skrócie :
    Czekam na zniesienie limitu na budynki i obłowię się manufakturkami (których nie wykupiłem w eventach )
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Najgorsze w tej dyskusji jest to, ze moderacja nie pozwoli jej zachowac dla potomnych

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.06.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zgadzam się w 100% że to tylko niepotrzebne skomplikowanie gry.
    Ostatnio edytowane przez brato ; 09.05.2017 o 06:38

Zamknięty wątek
Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.