Zobacz wyniki ankiety: Czy Zwiększyć ilość możliwych Członków Gildii

Głosujących
179. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Nie powinno być ograniczeń, jedynym ograniczeniem powinna być ilość dodanych certyfikatów członków

    56 31.28%
  • Powinno być ograniczenie do 500 członków

    6 3.35%
  • Powinno być ograniczenie do 200 członków

    15 8.38%
  • Powinno być ograniczenie do 150 członków

    20 11.17%
  • Tak jak jest teraz jest ok (100 członków)

    82 45.81%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Zwiększenie maksymalnego limitu Członków Gildii

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.04.2016
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak dla mnie mozna zwiekszyc liczbe czlonkow.

  2. #12
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    w sumie, czemu nie, ale ja do tego bym dodal automatyczne usuwanie przez system graczy ktorzy byli nieaktywni np przez tydzien ( albo inny okreslony z gory czas)- jak szalec to szalec
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To beznadziejny lider gildii jest poco trzyma graczy duchy??? U mnie w gildii jest dziennik ktoś nie gra nie robi zadań to wylot a liczba graczy jest cały czas na poziomie 90-100 i często brakuje miejsc dla nowych aktywnych . Dlatego co szkodzi zwiększyć liczbę, przecież jak ktoś nie umie sobie poradzić z setką nie musi przyjmować nowych.

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak całkiem zniesiemy limit, to tylko kwestią czasu będzie aż na każdym serwerze powstanie jedna, góra dwie gildie zrzeszające większość aktywnych graczy, co nawet dla mnie byłoby kuszące, bo rozwiązałoby problem modów... Więc jestem na nie

  5. #15
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez opalarek Zobacz posta
    To beznadziejny lider gildii jest poco trzyma graczy duchy??? U mnie w gildii jest dziennik ktoś nie gra nie robi zadań to wylot a liczba graczy jest cały czas na poziomie 90-100 i często brakuje miejsc dla nowych aktywnych . Dlatego co szkodzi zwiększyć liczbę, przecież jak ktoś nie umie sobie poradzić z setką nie musi przyjmować nowych.
    czyli jak, lider ma swoich farmerów wywalić by zrobić miejsce na farmy innego gracza?

    a może jeśli lider wymaga od graczy tyrania jak w obozie pracy to jeszcze niech ogarnia z ''zarządem'' te zadania, statystyki, wywalanie-przyjmowanie, nagrody, upomnienia, ogłoszenia dla 500 osób a nie 100, na monety trzeba zarobić Serio, komuś to potrzebne?
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 06.05.2017 o 19:05

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    czyli jak, lider ma swoich farmerów wywalić by zrobić miejsce na farmy innego gracza?
    Czytaj ze zrozumieniem , wywalić nieaktywnych lub nie robiących zadań, ja nie trzymam duchów. Jak ktoś gra co kilka dni to może grać bez gildii albo w innej nie u mnie

    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Jak całkiem zniesiemy limit, to tylko kwestią czasu będzie aż na każdym serwerze powstanie jedna, góra dwie gildie zrzeszające większość aktywnych graczy, co nawet dla mnie byłoby kuszące, bo rozwiązałoby problem modów... Więc jestem na nie
    Nie zgadzam się , są gildie małe taka jak Haha w której kiedyś byłem bo są zwolennicy takich gild. Ja jak zakładałem swoją to był zamysł aby była średnia z czasem stało się inaczej. Nie wiem czy chce być w gildii 500 osobowej ale ogólnie jestem przeciwnikiem wszelkich ograniczeń. Uważam że większym problem jest że niema żadnych rywalizacji między gildiami niż samo to czy jest 100 czy 500 . Przecieżteraz mimo że jest to magiczne 100 jest kilkadziesiąt gild które maja po 10-20 osób
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 03.06.2017 o 12:02 Powód: połączenie postów

  7. #17
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez opalarek Zobacz posta
    Czytaj ze zrozumieniem , wywalić nieaktywnych lub nie robiących zadań, ja nie trzymam duchów. Jak ktoś gra co kilka dni to może grać bez gildii albo w innej nie u mnie
    Chyba jesteś na bakier z realiami, albo siedzisz w tej jednej, jedynej gildii na serwerze gdzie jest inaczej - i w evencie oraz po nim 99 osób na 100 codzinnie, karnie, jak w korei północnej robi przydzielone zadania?
    Gratki !!!
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 06.05.2017 o 19:13

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    Chyba jesteś na bakier z realiami, albo siedzisz w tej jednej, jedynej gildii na serwerze gdzie jest inaczej - i w evencie oraz po nim 99 osób na 100 codzinnie, karnie, jak w korei północnej robi przydzielone zadania?
    Gratki !!!
    99 na 100 nie robi ale średni wynik miesięczny to wykonalność 80-90% i jestem w takiej gildii jak trzeba to są codzienne screnny wykonania może i jak w Korei ale nikogo na siłe nie trzymam jak komuś nie odpowiada to ma drogę wolną . Jak komuś nie chce się grac to po cholerę przystępuje do gildii po klikać sobie raz na kilka dni to można pasjansa układać

  9. #19
    Początkujący Osadnik Awatar pkobiela
    Dołączył
    29.05.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tak właśnie Arek też jestem w gildii 100 osobowej brak miejsc też nas blokuje ale to nie zmienia faktu że tylko ewety tak działają na ludzi a codzienność jest inna
    Ostatnio edytowane przez pkobiela ; 06.05.2017 o 20:55

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zwiększyć limit do 200 max na razie. jak ktoś nie potrafi zapanować nad garstką bo to jest wyczyn to niech zostanie w średniej randze może ktoś ma większe ambicje, albo odda dowodzenie komuś innemu.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.