Zobacz wyniki ankiety: Jest szansa dodania opcji przetopienia fasoli na MG 1:1?

Głosujących
34. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    25 73.53%
  • Nie

    9 26.47%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Monety Gwiezdne

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra

    Monety Gwiezdne

    Witam.
    Chciałbym mieć możliwość przetopienia fasoli za monety gwiezdne gdyż nie mam już miejsca na wyspie bo dobudowałem troszkę wspaniałych....
    Mała ta wyspa p.s archipelag tez pewnie zabuduje ale tam raczej nie będzie ich dużo . A robię teraz dużo bajkowych przygód dmk tip ....
    Nie będę miał co zrobić z fasolą dlatego chciałbym to przetopić w zwykłym magazynie prowiantu na monety gwiezdne w tym celu iż kupuje dużo strzałek katapult itp a są przygody gdzie strzałeczki są mile widziane. Dlatego zachęcam was do głosowania na Tak.

    Również jak was tak czytam to się zastanawiam czy by nie zmienili Przedmiotów Epickich mogli by wprowadzić dodatkowe rzeczy za fasole. Takie jak: Premie na koszary, młot damacański, monety gwiezdne, premie torba piaskuna. I wiele wiele innych sensownych premii. Wtedy fasola stałą by się cennym surowcem .
    Ostatnio edytowane przez Tarczyńca ; 06.05.2017 o 12:04

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Złota Góra
    hmmm, ankieta ankietą a umiejętności i chęci "profesjonalistów" z BB to całkiem inna sprawa - to jest stanowczo za wysoko pod górkę ))

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Aż mi witki opadły.
    Jak się dorobisz kamieniarzy granit, to założysz ankietę o zamianie granitu na kryształy?
    Przemyśl czasem swoje pomysły, albo jeszcze lepiej skonsultuj w gildii zanim puścisz w świat.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra
    Że nie zapełniłeś wyspy to nie moja wina jak dla mnie to przydatna ankieta.... ale widocznie ludziom zawsze coś nie pasuje ...

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przydatna byłaby wtedy, jakby to miało jakiekolwiek szanse wprowadzenia. Ale jak widzę po wynikach populizm zawsze w modzie. Jak założysz ankietę z pytaniem czy każdy gracz powinien dostać kopalnię kryształów, to zgadnij jakie będą wyniki? Pewnie, że ja też bym chciał wymieniać bo synów czy zdradzonego za 1,5kf zawsze chętnie przyjmę (z zakupem premii bojowych i klejnotów za GM nie mam problemu).

  6. #6
    Elelkal_
    Temat założony dla żartu jak widzę Ciekawa opcja ale ja byłbym raczej za zamianą fasoli na klejnoty, tak 1 fasola:100 klejek, jak szaleć, to szaleć

  7. #7
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    elelkal czemu tak minimalistycznie? od razu fasola klejnot 1:1, bądźmy zachłanni
    "Everybody lies"

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    elelkal czemu tak minimalistycznie? od razu fasola klejnot 1:1, bądźmy zachłanni
    o to to- ja tak chcę !

    Faktycznie fasoli jest nadmiar i miło byłoby ją sensownie zagospodarować, ale chyba autor wątku trochę się zapędził

  9. #9
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    gdyby bb widziało jednak jakieś przeszkody, można fasolę zastąpić łodygami
    "Everybody lies"

  10. #10
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    gdyby bb widziało jednak jakieś przeszkody, można fasolę zastąpić łodygami
    nie przeginaj , fasole trzeba przerobić, stracić torbę albo przekąskę- to komplikuje Pierwsza idea zawsze najlepsza

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.