Odpowiedz w tym wątku
Strona 19 z 70 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19 20 21 29 69 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 700

Wątek: Opowieśc Rycerza - Gra

  1. #181
    Osadnik Awatar Scrool
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    226
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Samuel, wycieńczony dotarł do sławojki. Zagrzmiało nad zamkiem i nad jego hełmem. Zielone błyskawice rozświetliły mrok Ciemnogrodu Dużego, i nagle EUREKA!!! Znienacka zza węgła ukazała się konserwacja w koronkach owita tajemniczym blaskiem. Zaskoczony spojrzał w stronę Dżabersmoka. Pomyślał o tym, a nagle pojawił się moderator świata purpurowy ze złości z powodu Adamynasa i Hadziego, nagle Samuel potknął się i zahaczył nogą o klejnot wystający spomiędzy sterty kamieni i zamruczał - Krucafuks Bomba, ale mam szczęście! Rano wszystko spakował i

  2. #182
    Odkrywca Awatar Angel7212
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    586
    Serwer
    Czarci Gaj
    Samuel, wycieńczony dotarł do sławojki. Zagrzmiało nad zamkiem i nad jego hełmem. Zielone błyskawice rozświetliły mrok Ciemnogrodu Dużego, i nagle EUREKA!!! Znienacka zza węgła ukazała się konserwacja w koronkach owita tajemniczym blaskiem. Zaskoczony spojrzał w stronę Dżabersmoka. Pomyślał o tym, a nagle pojawił się moderator świata purpurowy ze złości z powodu Adamynasa i Hadziego, nagle Samuel potknął się i zahaczył nogą o klejnot wystający spomiędzy sterty kamieni i zamruczał - Krucafuks Bomba, ale mam szczęście! Rano wszystko spakował i popłynął

  3. #183
    Osadnik
    Dołączył
    23.08.2016
    Posty
    27
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Samuel, wycieńczony dotarł do sławojki. Zagrzmiało nad zamkiem i nad jego hełmem. Zielone błyskawice rozświetliły mrok Ciemnogrodu Dużego, i nagle EUREKA!!! Znienacka zza węgła ukazała się konserwacja w koronkach owita tajemniczym blaskiem. Zaskoczony spojrzał w stronę Dżabersmoka. Pomyślał o tym, a nagle pojawił się moderator świata purpurowy ze złości z powodu Adamynasa i Hadziego, nagle Samuel potknął się i zahaczył nogą o klejnot wystający spomiędzy sterty kamieni i zamruczał - Krucafuks Bomba, ale mam szczęście! Rano wszystko spakował i popłynął pirackim

  4. #184
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Samuel, wycieńczony dotarł do sławojki. Zagrzmiało nad zamkiem i nad jego hełmem. Zielone błyskawice rozświetliły mrok Ciemnogrodu Dużego, i nagle EUREKA!!! Znienacka zza węgła ukazała się konserwacja w koronkach owita tajemniczym blaskiem. Zaskoczony spojrzał w stronę Dżabersmoka. Pomyślał o tym, a nagle pojawił się moderator świata purpurowy ze złości z powodu Adamynasa i Hadziego, nagle Samuel potknął się i zahaczył nogą o klejnot wystający spomiędzy sterty kamieni i zamruczał - Krucafuks Bomba, ale mam szczęście! Rano wszystko spakował i popłynął pirackim zwyczajem

  5. #185
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Samuel, wycieńczony dotarł do sławojki. Zagrzmiało nad zamkiem i nad jego hełmem. Zielone błyskawice rozświetliły mrok Ciemnogrodu Dużego, i nagle EUREKA!!! Znienacka zza węgła ukazała się konserwacja w koronkach owita tajemniczym blaskiem. Zaskoczony spojrzał w stronę Dżabersmoka. Pomyślał o tym, a nagle pojawił się moderator świata purpurowy ze złości z powodu Adamynasa i Hadziego, nagle Samuel potknął się i zahaczył nogą o klejnot wystający spomiędzy sterty kamieni i zamruczał - Krucafuks Bomba, ale mam szczęście! Rano wszystko spakował i popłynął pirackim zwyczajem na grzyby.

  6. #186
    Odkrywca Awatar Robalus
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1,043
    Serwer
    Nowy Świat
    Samuel, wycieńczony dotarł do sławojki. Zagrzmiało nad zamkiem i nad jego hełmem. Zielone błyskawice rozświetliły mrok Ciemnogrodu Dużego, i nagle EUREKA!!! Znienacka zza węgła ukazała się konserwacja w koronkach owita tajemniczym blaskiem. Zaskoczony spojrzał w stronę Dżabersmoka. Pomyślał o tym, a nagle pojawił się moderator świata purpurowy ze złości z powodu Adamynasa i Hadziego, nagle Samuel potknął się i zahaczył nogą o klejnot wystający spomiędzy sterty kamieni i zamruczał - Krucafuks Bomba, ale mam szczęście! Rano wszystko spakował i popłynął pirackim zwyczajem na grzyby. Zebrał

  7. #187
    Osadnik Awatar Scrool
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    226
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Samuel, wycieńczony dotarł do sławojki. Zagrzmiało nad zamkiem i nad jego hełmem. Zielone błyskawice rozświetliły mrok Ciemnogrodu Dużego, i nagle EUREKA!!! Znienacka zza węgła ukazała się konserwacja w koronkach owita tajemniczym blaskiem. Zaskoczony spojrzał w stronę Dżabersmoka. Pomyślał o tym, a nagle pojawił się moderator świata purpurowy ze złości z powodu Adamynasa i Hadziego, nagle Samuel potknął się i zahaczył nogą o klejnot wystający spomiędzy sterty kamieni i zamruczał - Krucafuks Bomba, ale mam szczęście! Rano wszystko spakował i popłynął pirackim zwyczajem na grzyby. Zebrał same

  8. #188
    Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    65
    Serwer
    Nowy Świat
    Samuel, wycieńczony dotarł do sławojki. Zagrzmiało nad zamkiem i nad jego hełmem. Zielone błyskawice rozświetliły mrok Ciemnogrodu Dużego, i nagle EUREKA!!! Znienacka zza węgła ukazała się konserwacja w koronkach owita tajemniczym blaskiem. Zaskoczony spojrzał w stronę Dżabersmoka. Pomyślał o tym, a nagle pojawił się moderator świata purpurowy ze złości z powodu Adamynasa i Hadziego, nagle Samuel potknął się i zahaczył nogą o klejnot wystający spomiędzy sterty kamieni i zamruczał - Krucafuks Bomba, ale mam szczęście! Rano wszystko spakował i popłynął pirackim zwyczajem na grzyby. Zebrał same nakrapiane

  9. #189
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Samuel, wycieńczony dotarł do sławojki. Zagrzmiało nad zamkiem i nad jego hełmem. Zielone błyskawice rozświetliły mrok Ciemnogrodu Dużego, i nagle EUREKA!!! Znienacka zza węgła ukazała się konserwacja w koronkach owita tajemniczym blaskiem. Zaskoczony spojrzał w stronę Dżabersmoka. Pomyślał o tym, a nagle pojawił się moderator świata purpurowy ze złości z powodu Adamynasa i Hadziego, nagle Samuel potknął się i zahaczył nogą o klejnot wystający spomiędzy sterty kamieni i zamruczał - Krucafuks Bomba, ale mam szczęście! Rano wszystko spakował i popłynął pirackim zwyczajem na grzyby. Zebrał same nakrapiane muchomorki
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 26.05.2017 o 17:41

  10. #190
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Samuel, wycieńczony dotarł do sławojki. Zagrzmiało nad zamkiem i nad jego hełmem. Zielone błyskawice rozświetliły mrok Ciemnogrodu Dużego, i nagle EUREKA!!! Znienacka zza węgła ukazała się konserwacja w koronkach owita tajemniczym blaskiem. Zaskoczony spojrzał w stronę Dżabersmoka. Pomyślał o tym, a nagle pojawił się moderator świata purpurowy ze złości z powodu Adamynasa i Hadziego, nagle Samuel potknął się i zahaczył nogą o klejnot wystający spomiędzy sterty kamieni i zamruczał - Krucafuks Bomba, ale mam szczęście! Rano wszystko spakował i popłynął pirackim zwyczajem na grzyby. Zebrał same nakrapiane muchomorki, dlatego

Odpowiedz w tym wątku
Strona 19 z 70 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19 20 21 29 69 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.