Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zmianą rodzaju przygód?

Głosujących
64. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    55 85.94%
  • Nie

    6 9.38%
  • Obojętne

    3 4.69%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Zmiana przygód przynoszonych z bardzo długich poszukiwań

  1. #11
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Głosujemy dalej!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #12
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Mistamus Zobacz posta
    Przecież nie pisałem o dodaniu bajkowych, ponieważ wiem, że już są. Chodziło mi o usunięcie innych, bezwartościowych przygód. Jaki sens ma dawanie takiej. np. "Arktycznej eksplozji" w poszukiwaniach dostępnych od 56 poziomu? Zamiast tego wolałbym już dostać fragmenty map.
    No to fakt... "Arktyczna eksplozja" jako mini-przygoda powinna być z poszukiwań krótkich, no może średnich...
    Ale cóż...

  3. #13
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    No to fakt... "Arktyczna eksplozja" jako mini-przygoda powinna być z poszukiwań krótkich, no może średnich...
    Ale cóż...
    Z krótkich ? Czyli od 28lvl, to jak niby gracz z 28lvl ma odpalić przygodę, która jest od 42lvl, nie wspominam nawet, jak miałby ją przejść ze swoim wojskiem
    Problem z takimi przygodami polega na tym, że wymagany lvl, jest na tyle wysoki, że trafiły do tych najdłuższych poszukiwań i nie da się po prostu tego od tak zmienić. Pomysł jest "z góry" skazany na porażkę. Wyrzucenie takiej "Odbudowy po Burzy" z bardzo długich poszukiwań oznaczałoby, że przygody po prostu nie dałoby się już zdobyć. Z innymi jest już łatwiej bo można je znaleźć w 2 różnych typach poszukiwań ale nie liczyłbym, że BB wrzuci wszystkie te śmieciowe przygody do 1 typu poszukiwań.

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Już sam pomysł, żeby "Arktyczna eksplozja" była od 42 poziomu wydaje mi się dziwny, ale niechby już była w długich poszukiwaniach.
    A "Odbudowa po burzy" z jej obecnym stosunkiem kosztów do nagród chyba nie jest w ogóle robiona.

    Przypominam temat, może jeszcze ktoś zagłosuje
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 03.06.2017 o 12:47 Powód: połączenie postów

  5. #15
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Pomysł został przekazany!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.