Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zmianą rodzaju przygód?

Głosujących
64. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    55 85.94%
  • Nie

    6 9.38%
  • Obojętne

    3 4.69%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Zmiana przygód przynoszonych z bardzo długich poszukiwań

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj

    Zmiana przygód przynoszonych z bardzo długich poszukiwań

    Proponuję wprowadzenie zmian w asortymencie przygód przynoszonych z bardzo długich poszukiwań - sądzę, że umieszczenie w nich przygód typu "Arktyczna eksplozja", "Wir" czy "Skarb przy jeziorze" to - delikatnie mówiąc - absurd. Co sądzicie o tym, by możliwe było przyniesienie przygód tyko z kategorii epickie i bajkowe (w tym oczywiście z 1001 nocy)?

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Absurd jakich w tej grze wiele.

    Natomiast co do samego pomyslu to problem jest taki, ze zarowno krawce jak i alibaby to sa przygody naturalnie ulozone w ciag, w ktorym ogolnodostepna jest tylko pierwsza. Stad malo prawdopodobne zeby BB pozwolilo od tak na dostep do kolejnych (aczkolwiek patrzac na mozliwosc kupna lepszych krawcow za SC byc moze jest to mozliwe).
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #3
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Ciekawy pomysł! A co na to inni gracze?

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nawet i epickie można wyrzucić, zazwyczaj i tak ZE dostaję :/

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Natomiast co do samego pomyslu to problem jest taki, ze zarowno krawce jak i alibaby to sa przygody naturalnie ulozone w ciag, w ktorym ogolnodostepna jest tylko pierwsza. Stad malo prawdopodobne zeby BB pozwolilo od tak na dostep do kolejnych (aczkolwiek patrzac na mozliwosc kupna lepszych krawcow za SC byc moze jest to mozliwe).
    Nawet nie myślałem o wszystkich przygodach z cykli, wystarczyłby DMK i pierwszy Ali Baba.

  6. #6
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja to bym dodał umiejętność, która by dawała szanse na znalezienie przygód kontynuacji, a nie jakieś nie wiadomo skille typu więcej drewna egzo z długich poszukiwań. W ogóle to większość umiejętność Odkrywcy to totalne dno w porównaniu do tego nad czym pracują dla generałów, gdzie prawie każdy skill ma jakiś sens i nie traci na znaczeniu przy wbijaniu coraz większych poziomów.
    Obecnie odkrywca ma jedną sensowną ścieżke rozwoju - Artefakty i u większości przedstawia się ona tak: 12 manuskryptów 8 tomów 1 kodeks by dojść do artefaktów najmniejszym kosztem, bo inne zainwestowane pkt praktycznie nie mają żadnego znaczenia.
    Ostatnio edytowane przez set2g ; 02.05.2017 o 21:37

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Zdecydowanie za. Wysyłam poszukiwaczy głównie z uwagi na bajkowe, a tymczasem mam własnie kilkadziesiąt eksplozji, wirów. O odbudowie po burzy i bogactwie góry to już nawet nie ma co wspominać.

  8. #8
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Mistamus Zobacz posta
    Nawet nie myślałem o wszystkich przygodach z cykli, wystarczyłby DMK i pierwszy Ali Baba.
    Dostaję i DMK i drwala (oczywiscie prócz tego sporo innych, których nie robię).
    Skoro dostaję, to znaczy, że to co opisałeś juz funkcjonuje i nie ma co zmieniać, więc nie bardzo rozumiem problem?

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Przecież nie pisałem o dodaniu bajkowych, ponieważ wiem, że już są. Chodziło mi o usunięcie innych, bezwartościowych przygód. Jaki sens ma dawanie takiej. np. "Arktycznej eksplozji" w poszukiwaniach dostępnych od 56 poziomu? Zamiast tego wolałbym już dostać fragmenty map.

  10. #10
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Mistamus Zobacz posta
    Przecież nie pisałem o dodaniu bajkowych, ponieważ wiem, że już są. Chodziło mi o usunięcie innych, bezwartościowych przygód. Jaki sens ma dawanie takiej. np. "Arktycznej eksplozji" w poszukiwaniach dostępnych od 56 poziomu? Zamiast tego wolałbym już dostać fragmenty map.
    Jak jak idę na grzyby, to też bym chciał znaleźć skrzynię ze złotem, a znajduję papierzaki.

    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Obecnie odkrywca ma jedną sensowną ścieżke rozwoju - Artefakty i u większości przedstawia się ona tak: 12 manuskryptów 8 tomów 1 kodeks by dojść do artefaktów najmniejszym kosztem, bo inne zainwestowane pkt praktycznie nie mają żadnego znaczenia.
    Dla poszukujących przygód lepiej jednak dać w przygodę z premią. Pozostałe dwie bezużyteczne, z czego jedną można (i przydałoby się) naprawić.
    Ostatnio edytowane przez Iphoris ; 03.05.2017 o 14:49

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.