Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Atak na Łupieżców - błędy w strefie lądowania

  1. #1
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Atak na Łupieżców - błędy w strefie lądowania

    W strefie lądowania tej przygody jest miejsce na 5 lub 6 generałów, zależy jak się trafi, raz zmieściłem 6 innym razem już tylko 5. Czasem jakiś się nie zmieści. Problem polega na tym, że nawet jak się jednego generała odeśle z powrotem, lub przestawi w inne miejsce poza strefą lądowania, to nie można we własnej strefie ustawić tego gienka co trafił do gwiazdy. Co dziwniejsze gra pozwala takiego gienka ustawić w strefie lądowania innego gracza, a w tedy nie ma z niego żadnego pożytku, chyba że zaatakuje w tej strefie - można tak.
    Coś takiego zdarzyło mi się już któryś raz z kolei, kilka razy w ten sposób Nusala została wyłączona z użytku, a to już robi różnicę
    Ostatnio edytowane przez dario_j ; 17.04.2017 o 16:44

  2. #2
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Chyba w każdej kooperacyjnej coś takiego można spotkać.
    Podobna sytuacja jak opisana wyżej przytrafiła mi się na AnŁ jako pierwszemu graczowi, z zaproszenia zawsze 6 mieściło się bez problemu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.