Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Wielkie parcie na Pisanki w paski

  1. #1
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Wielkie parcie na Pisanki w paski

    Panowie i Panie, jest ewent, można zdobyć mnóstwo pisanek i wymienić je coś potrzebnego.
    Ludki robią całe mnóstwo przygód, jedna za drugą, wymiana i handel kwitną jak kwiatki na wiosnę i w każdej chwili można znaleźć coś dla siebie.
    Dlatego proszę wszystkich o odrobinę spokoju wstrzymanie się i nie wymienianie się lub kupowanie dropów kiedy slot na przygody jest zajęty.
    Kiedy zaproszę taką osobę to ona wstrzymuje mnie, a ja mogę przez to wstrzymywać inną osobę, którą zaprosiłem jako trzecią na przygodę.
    Wielkie parcie na pisanki nikomu nie służy, bo kto próbuje złapać kilka srok za ogon, zwykle nie łapie żadnej.

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez dario_j Zobacz posta
    Panowie i Panie, jest ewent, można zdobyć mnóstwo pisanek i wymienić je coś potrzebnego.
    Ludki robią całe mnóstwo przygód, jedna za drugą, wymiana i handel kwitną jak kwiatki na wiosnę i w każdej chwili można znaleźć coś dla siebie.
    Dlatego proszę wszystkich o odrobinę spokoju wstrzymanie się i nie wymienianie się lub kupowanie dropów kiedy slot na przygody jest zajęty.
    Kiedy zaproszę taką osobę to ona wstrzymuje mnie, a ja mogę przez to wstrzymywać inną osobę, którą zaprosiłem jako trzecią na przygodę.
    Wielkie parcie na pisanki nikomu nie służy, bo kto próbuje złapać kilka srok za ogon, zwykle nie łapie żadnej.
    Zacznij kończyć po 20min od zaproszenia, pisanki za dropa masz ? masz więc to że ktoś się zbija to już jego strata
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Najgorsze w tej dyskusji jest to, ze moderacja nie pozwoli jej zachowac dla potomnych

  3. #3
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    zawsze możesz anulować zaproszenie

  4. #4
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Owszem mogę anulować, ale te kilka minut już uciekło. Poza tym gostek nie musi się przyznać od razu, że ma slota zajętego.

  5. #5
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    i co te kilka minut cie zbawi? parcie masz wielkie, jak w tytule
    przyj, przyj przyj i zobacz co zrobiłeś...
    Ostatnio edytowane przez Adamynas ; 07.04.2017 o 08:54 Powód: trollollo
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Dla mnie to brak szacunku dla mojego czasu. Jeżeli włączam sobie jednodniową premię to wiadomo, że chcę "obskoczyć" maksymalną, możliwą ilość dropów. W sytuacji gdzie ktoś mnie blokuje jest hmmmm irytująca. Sama staram się zakończyć sprawę lootki jak najszybciej, bo wiem ,że komuś też pewnie zależy na czasie. Ale sytuacje opisane w pierwszym poście zdarzały się, zdarzają i będą zdarzać co event. Nie ma się co czarować. Żadne apele tego nie zmienią . Za dużo graczy, zwłaszcza tych eventovych, niezwyczajne natężenie lootek na handlu, jedna obsuwa pociąga za sobą kolejne- norma . Można się wkurzać, ale po co- to tylko gra. Dla własnego spokoju robię jednoosobówki, z wieloosobowych groby ( szybkie i nieabsorbujące za bardzo) i event robi się całkiem sympatyczny.
    Ostatnio edytowane przez Freha ; 07.04.2017 o 12:07

  7. #7
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A tym czy ktoś może od ręki iść ustala się raczej przed wysłaniem zapki, żeby potem nie było jakichś nieprzyjemności.

  8. #8
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Dyskusja była powiązana z Eventem Wielkanocnym 2017, który szczęśliwie jest już za nami, wobec tego wątek zostanie zamknięty i przeniesiony do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.