Zobacz wyniki ankiety: Powrót mikstury słabego punktu i wsparcia dystansowego.

Głosujących
89. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    77 86.52%
  • nie

    11 12.36%
  • nie mam zdania

    1 1.12%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Powrót mikstury słabego punktu i wsparcia dystansowego.

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Powrót mikstury słabego punktu i wsparcia dystansowego.

    Proponuję przywrócić miksturę słabego punktu i wsparcie dystansowe do kupca (jako dodatkowe produkty na półce). Oczywiście nie spodziewałbym się cen i czasów odnawiania jak ich obecne odpowiedniki (skrytobójca i grad strzał), jednak biorąc pod uwagę podaż gwiezdnych monet, myślę że nic złego by się nie stało a mogłoby to przynieść sporo pożytku.

    Jakieś konkretnie powody przeciw, czy klasyczne "nie bo nie"?
    Ostatnio edytowane przez Larxand ; 30.03.2017 o 08:13

  2. #2
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Ciekawy pomysł!
    A co na to inni gracze?

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #3
    Osadnik Awatar dziadek-1
    Dołączył
    22.11.2014
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Minął miesiąc i zero wypowiedzi.
    Larxand może dobrze byłoby szerzej opisać Twój pomysł / to zagadnienie,
    być nie jest on zrozumiały dla Wszystkich w obecnej formie i po takim uzupełnieniu da efekt w postaci (jak domniemam) oczekiwanych wypowiedzi
    Łatwiej jest oceniać, niż poddać się ocenie

  4. #4
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jest coś takiego jak kupiec z zakładką gildyjną.
    Może wprowadzić je tam jako element stały ale po 1 sztuce w każdej "turze " handlu, czyli 2-3 w roku
    Nie zachwieje to bilansem gry a są sytuacje gdzie i jedno i drugie jest szalenie przydatne.

  5. #5
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Mój przedmówca ma rację - poprosimy o szerszy opis pomysłu!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #6
    Osadnik Awatar dziadek-1
    Dołączył
    22.11.2014
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia

    ja jestem na tak
    Łatwiej jest oceniać, niż poddać się ocenie

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No dobrze, szerszy opis...
    Jakiś czas temu mikstura słabego punktu dostępna w sklepie została zastąpiona skrytobójcą a wsparcie dystansowe - gradem strzał.
    Prawdopodobnie zmiana miała miejsce dlatego, że obie te premie (miksturę i wsparcie) można było rzucać na obóz nieskończoną ilość razy, co de facto umożliwiało pokonanie obozu bez strat w wojsku i zaoszczędzić sporo czasu. Biorąc pod uwagę zarówno ceny tych premii, czasy odnawiania jak również ograniczone możliwości zdobywania Gwiezdnych Monet uważam, że taka zmiana była zupełnie zbędna a dodanie ich do oferty w najmniejszym stopniu nie wpłynie na balans gry a może pozwolić raz na jakiś czas urwać parę minut potrzebnych na skończenie przygody.
    Na przykład dziś skrytobójca kosztuje 180 Gwiezdnych Monet, można go kupić raz na 2 dni i wykorzystać jednorazowo na obozie, zmniejszając w ten sposób straty.
    Gdyby przywrócono miksturę słabego punktu np w nieco wyższej cenie (np. 220 GM) i czasem odnawiania (np. 3 dni), mógłbym ją sobie raz na jakiś czas rzucić na obóz i ograniczyć nie tylko straty (bo te mają dla mnie zaniedbywalne znaczenie) ale i czas, który jest dla mnie znacznie większą wartością niż kupa pikseli.

  8. #8
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    No dobrze, szerszy opis...
    Jakiś czas temu mikstura słabego punktu dostępna w sklepie została zastąpiona skrytobójcą a wsparcie dystansowe - gradem strzał.
    Prawdopodobnie zmiana miała miejsce dlatego, że obie te premie (miksturę i wsparcie) można było rzucać na obóz nieskończoną ilość razy, co de facto umożliwiało pokonanie obozu bez strat w wojsku i zaoszczędzić sporo czasu. Biorąc pod uwagę zarówno ceny tych premii, czasy odnawiania jak również ograniczone możliwości zdobywania Gwiezdnych Monet uważam, że taka zmiana była zupełnie zbędna a dodanie ich do oferty w najmniejszym stopniu nie wpłynie na balans gry a może pozwolić raz na jakiś czas urwać parę minut potrzebnych na skończenie przygody.
    Na przykład dziś skrytobójca kosztuje 180 Gwiezdnych Monet, można go kupić raz na 2 dni i wykorzystać jednorazowo na obozie, zmniejszając w ten sposób straty.
    Gdyby przywrócono miksturę słabego punktu np w nieco wyższej cenie (np. 220 GM) i czasem odnawiania (np. 3 dni), mógłbym ją sobie raz na jakiś czas rzucić na obóz i ograniczyć nie tylko straty (bo te mają dla mnie zaniedbywalne znaczenie) ale i czas, który jest dla mnie znacznie większą wartością niż kupa pikseli.
    Dzięki!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    up

  10. #10
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    W dalszym ciągu zachęcam do głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.