Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Logowanie dzienne

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra

    Logowanie dzienne

    Jakie jest konkretne kryterium zaliczenia/niezaliczenia logowania dziennego?

    Wlazłem sobie właśnie, patrzę, a tam mnie przywitał czerwony krzyżyk za dzień siódmy.
    Nie to, że płaczę za te plus minus sto niebieskich, po prostu jestem zdziwiony sytuacją.

    Myślę sobie: no rzeczywiście, mogłem mieć wczoraj zajęcie i zapomnieć zajrzeć, ale nie...
    Po premiach widzę, że mam rzucone stejki, które mają jeszcze 23:30 czasu, czyli dowód na to, że byłem wczoraj o podobnej porze plus minus pół godziny.
    Moje pytanie brzmi: czy logowanie dzienne oznacza, że mam mieć przerwy w grze krótsze od 24h, czy przekręca się o konkretnej godzinie w środku dnia (muszę trafić w każdy przedział) i akurat miałem takiego pecha?

    Zadania zaległego dziennego - nie mam, co też mnie zdziwiło z początku, ale to też ma sens - nie ma logowania w dany dzień, nie ma zadania dziennego.

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Produkcja i premie zatrzymują się po 24h nieaktywności, chyba że ktoś odwiedzi Twoją wyspę. Stejk działa 48h więc to że miały 23.30 do końca niczego nie dowodzi i o niczym nie świadczy.

  3. #3
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Iphoris Zobacz posta
    Jakie jest konkretne kryterium zaliczenia/niezaliczenia logowania dziennego?
    Kryterium jest takie zeby system sie akurat nie zepsul.

    Ja mam srednio dziennie 2 sesje po 6+ godzin (gra sobie leci w tle) codziennie, a i tak co 1-2 miesiace mi sie zdarzy ze albo logowania nie zaliczy, albo na poczatku i jednej i drugiej dostane nagrode.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #4
    Elelkal_
    Wystarczy raz dziennie się zalogować i zalicza, pora nie ma znaczenia. Nieraz logowałem się tylko raz na dzień o różnych porach i zawsze miałem zaliczane logowanie. Wystarczy zalogować się zaraz po północy i wszystko powinno być zaliczone. Nagrody przyznawane są, jeśli dobrze pamiętam ok. 4 rano.

  5. #5
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Tak jak poprzednicy napisali, aby logowanie zostało zaliczone, należy się codziennie zalogować i wylogować, jednostajne pozostanie w grze, nie pozwoli zaliczyć codziennego logowania.

    Temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.