Zobacz wyniki ankiety: Podoba Ci się?

Głosujących
150. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    111 74.00%
  • NIE

    26 17.33%
  • Obojętnie

    13 8.67%
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 58

Wątek: Przyszłość PvP

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra

    Przyszłość PvP

    Witajcie

    Zabrałem się niedawno za kolonie i powiem, że naprawdę są ciekawe. Mechanika gry, robienie bloków, czy czas podróżowania po mapie to przyjemność. Jest tylko maleńki, zupełnie tyci tyci problem. Opłacalność. Cóż z tego, że się świetnie pobawię, skoro nic z tego nie mam? Zamek na środku wyspy rośnie w siłę, ale dla kogo? Po co? Mam to do siebie, że ozdoby wyrzucam, bo zajmują mi miejsce. A ten zamek stoi. Nadal stoi. Jeszcze stoi. I stał będzie. Bezproduktywnie. Bez sensu.

    Proponuję zatem dodanie do tego zamku przestrzeni mieszkalnej w zależności od jego poziomu, oraz drastyczny wzrost tejże przestrzeni na 16 i kolejnym lvlu. Tak, proponuję dodanie większej ilości lvlów pvp. Cóż z tego, że teraz zdobędę czarnego super marszałka jak po osiągnięciu 30 poziomu pvp zapakuję ziomka do gwiazdy i tyle go widzieli. Przecież nie będę cisnął kolonii tylko po to by wyrzucić żelazo i stal..

    Więc? Proponuję zwiększenie maksymalnego lvlu PvP, pod kątem uzyskania przestrzeni mieszkalnej z tego szybko rosnącego czegoś na środku wyspy, zupełnie teraz bezużytecznego.
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Po pierwsze ten tryb nie ma nic wspolnego z pvp.

    Po drugie jego przyszlosc skonczyla sie wraz z wprowadzeniem aktualizacji XXL bo obecnie nie oferuje kompletnie nic czego nie mozna miec na wyspie bez ryzyka ze ktos nam to odbije. Poza moze szybciej chodzacymi generalami.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #3
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    jestem przeciw, gdybym chcial grac w pvp to jest bardzo wiele innych gier z tym roznych typow, poczawszy od moba po strategiczne,
    jak ktos chce sie bawic w tutejsze pseudo pvp to ok, ale nie kosztem reszty
    Ostatnio edytowane przez horis ; 25.03.2017 o 22:45
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  4. #4
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    1. propozycje, aby zamek na środku "coś" dawał już były
    2. jak wiadomo opłacalność ekspedycji jest znikoma
    3. pseudopvp

    moje zdanie: samo dodanie do zamku populacji nie zachęci mnie do robienia koloni/expedycji
    Ostatnio edytowane przez Misiorww ; 25.03.2017 o 23:35
    "Everybody lies"

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.07.2015
    Posty
    15
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak najbardziej popieram rozbudowę "pvp". Dodanie nowych leveli i dalszą możliwość rozwoju zamku np. poprzez dodawanie użytecznych funkcji - to dobry pomysł. "Pvp" nie jest dla każdego, podobnie jak scenariusze, zabawa w handel etc. Jest jednak grupa graczy, która czerpie z trybu kolonii sporą frajdę (nazwa pvp jest faktycznie ciut na wyrost) i dlatego głosuję na tak.

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez horis Zobacz posta
    jestem przeciw, gdybym chcial grac w pvp to jest bardzo wiele innych gier z tym roznych typow, poczawszy od moba po strategiczne,
    jak ktos chce sie bawic w tutejsze pseudo pvp to ok, ale nie kosztem reszty
    Jaki koszt ponosisz, kiedy inni bawią się w kolonie?

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.07.2015
    Posty
    15
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Jaki koszt ponosisz, kiedy inni bawią się w kolonie?
    W punkt

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tryb kolonii powinien być rozwijany przez BB. Kiedyś były dyskusje na forum na temat sensowności dodawania kolejnych leveli i dalszego rozwoju wyspy. Wtedy również pojawiały się głosy, że dodawanie kolejnych leveli nie ma sensu, bo przecież niewiele wniosą do gry
    Część graczy dobrze się bawi podbijając kolonie, są one odskocznią od dość schematycznych przygód. Myślę, że rozbudowywanie pvp - np. dodanie kolonii z nowymi zasobami, dodanie kolejnych leveli i wprowadzenie użytecznych funkcji w zamku na wodzie (np. dodatkowa powierzchnia magazynowa, dodatkowa powierzchnia mieszkalna zwiększająca limit populacji) to dobry kierunek.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2013
    Posty
    23
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Jaki koszt ponosisz, kiedy inni bawią się w kolonie?
    Dokładnie, baw się i pozwól się bawić innym

  10. #10
    Początkujący Odkrywca Awatar borafa_xXx
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    255
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Manea_ Zobacz posta
    Dokładnie, baw się i pozwól się bawić innym

Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.