Zobacz wyniki ankiety: Podoba Ci się?

Głosujących
150. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    111 74.00%
  • NIE

    26 17.33%
  • Obojętnie

    13 8.67%
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6
Pokaż wyniki od 51 do 58 z 58

Wątek: Przyszłość PvP

  1. #51
    Osadnik
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    To jest wlasnie jeden z glownych absurdow koncepcyjnych kolonii - sa one atrakcyjne w wiekszej czesci tylko wtedy kiedy utrzymaja sie dlugo bo nikt ich nie podbija, a jesli beda atrakcyjne ludzie zaczna korzystac z tego pseudo pvp i je podbijac.

    Wewnetrzna sprzecznosc.
    Nie do końca, jeśli dadzą nam w końcu te cholerne twierdze ustawiać wg. naszego widzi mi się, a nie według ich. Poza tym nie do końca każda kolonia się opłaci. DLa mnie bez sensu jest podbijanie kolonii innym, które dają np. rudę żelaza, marmur czy inne badziewie. Mnie interesuje granit, tytan, ruda złota. A widuję zajęte kolonie z badziewiem. Poza tym jest jeszcze kwestia kosztów. Dobra obrona = duży koszt zdobycia kolonii. Nie każdy gracz jest nieomylny. Stąd teza, że da się to jakoś połapać w obecnym systemie walki. Ja utrudniam zdobycie kolonii, jak się da, atakujący sam ocenia czy warto dla 200 szt granitu się szarpać, tracąc ok. 1250 dosyć drogiego wojska. Inną kwestią jest jeszcze pozyskiwanie (cokolwiek to oznacza) przez odkrywców po znalezieniu kolonii. 3h dla zwykłego grubasa z tawerny jest przesadą.

  2. #52
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dla 200 szt granitu nie oplaca sie szarpac w ogole, biorac pod uwage ze na 60 lvl mozna dziennie wykopac 10-20k kompletnie ignorujac kolonie.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #53
    Osadnik
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Dla 200 szt granitu nie oplaca sie szarpac w ogole, biorac pod uwage ze na 60 lvl mozna dziennie wykopac 10-20k kompletnie ignorujac kolonie.
    Załóżmy, że nie mam jeszcze takiego lvl sparkz. Pewnie kiedyś tam wbiję, póki co niespełna 56. No ale lubię mieć osiągnięcia na 100%. Więc tnę w te PvP, ile mogę. Jeśli już gram, to niech to ma sens. Poza tym 200 szt. granitu wpada co 6h, czyli na dobę wychodzi 800. To nie jest mało, jeśli przez tydzień kolonii nikt nie podbije. Jeśli podbije, to niech to będzie po jakiś mękach, póki co to jestem w stanie bez problemu każdą zdobyć. W zasadzie zdobycie kolonii dużej zawsze się uda przy moim składzie wojska. Nie kombinuję, po prostu wszystkiego biorę po równo i trochę wojsk na bloki. A jakbym miał możliwość pokombinować tymi twierdzami, to pewnie bym jakoś utrudnił życie innym i sobie. A co!

    Kwestia opłacalności .... już to na poprzedniej stronie poruszyłem dosyć obszernie. Po prostu można, ale nie trzeba. Ale jeśli mamy w to grać, to niech to ma ręce i nogi. Muszą być lepsze nagrody za kolonie. Jakiś budynek na kształt rezydki, ale nieco innej. No i oczywiście osiągnięcia ... tego się nie da zrobić.

    Ogólnie to PvP nie jest złe. Szybko się to robi. Dosyć dynamiczne są bitwy. BB powinno naprawdę uatrakcyjnić nieco ten pomysł.

    Wiem, że większość graczy ma w nosie PvP, ale może dzięki zmianom, coś ulegnie poprawie. Dlatego podbijam temat! Głosujcie ludziska!
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 20.06.2017 o 10:48 Powód: połączenie postów

  4. #54
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia
    w koloniach jeśli nie ma być zmieniane nic to powinny być dodane nowe surowce które są normalnie niedostępne do wydobycia na wyspie a do tych co już są dostosować je tak by były atrakcyjniejsze np granit zdecydowanie podnieść do poziomu co najmniej 200 szt/6 godzin
    i tak na przykład:
    zaprawa mała- 50 zwykła- 80 i olbrzymia 120 dla przykładu
    kryształy
    nowe surowce:
    magiczny cement- podnoszenie budynków na 7 lvl (tak wiem marny pomysł ale tak na szybko mi to teraz przyszło na myśl)
    tym bardziej, że wprowadzono ludków w zamku na wodzie, czyli jakieś ruchy są fajnie by było wprowadzić jakieś nowe surowce a usunąć te które są totalnym niewypałem chociażby kamień czy marmur bo po co i one ???
    i nie mam tu na myśli wprowadzenia rudy platyny bo ona wpada w takiej ilości z przygód, że bez sensu takie wyspy

    a tak patrząc na system obrony fajnie by była jakby powstał nowy budynek w którym będą budowane specjalne twierdze w drzewa kauczukowego, które mają na celu naprawdę budowę obrony i postawienie takiej twierdzy w dowolnym miejscu oczywiści z ograniczeniem dla małej wyspy 1 sztuka a olbrzymia 3 sztuki

  5. #55
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    niestety 7lv budynków nie będzie..
    https://forum.thesettlersonline.pl/t...510#post244510
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  6. #56
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Polkjmn Zobacz posta
    niestety 7lv budynków nie będzie..
    https://forum.thesettlersonline.pl/t...510#post244510
    no ja wiem że nie będzie ale chodzi mi o sam zamysł danie po prostu jakiegoś surowca którego nie da się w żaden inny sposób zdobyć
    samo tworzenie twierdz z tych surowców również które można postawić w dowolnym miejscu
    no żeby kolonie były po prostu atrakcyjniejsze
    ale chyba BB zarzuciło już ten pomysł niestety

  7. #57
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Robię kolonie raz w tygodniu, bo to jakaś odskocznia od masówki.Najbardziej irytuje mnie durne ograniczenie tego "urobku" do 2000 szt. Nie dość że robienie jest nieekonomiczne to jeszcze surowce przepadają jak się nie odklika. Masakra. Krokiem w dobrym kierunku jest zaludnienie ekspedycyjnego zamku. Szkoda, że pewnie to jedyny krok...

  8. #58
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    pomysł został zrealizowany podczas aktualizacji 20.02.2018 roku.
    Proszę pamiętać o tym, że BlueByte zastrzega sobie prawo do dowolnego modyfikowania propozycji przedstawionych przez społeczność.
    Temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Serdecznie dziękuję za aktywność w dyskusji i wszystkie głosy.
    MOD_Victoria

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.