Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Przedmioty kolekcjonerskie

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.03.2017
    Posty
    28
    Serwer
    Nowy Świat

    Przedmioty kolekcjonerskie

    Witam. Wiem może już takowy temat był, ale ja szukałem i nie znalazłem. A pytanie mam do Was takie gdzie szukać tych kolekcji bo podobno na mapie są ja mam poziom 15 dopiero ale nie wiem czy mnie to obowiazuje. A potrzebuje wytworzyć "sierżant skunks" bo nie mam jak awansowac premi koszar do zadania. Czy ktoś mógłby pomóc mi ?

    Pozdrawiam

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kolekcje pojawiają się na wyspie średnio co 8 godzin jeśli jesteś zalogowany. Trzeba się czasem nieźle wpatrywać, żeby wszystko zebrać - podsumowanie masz w zadaniach za samym dole, stamtąd będziesz wiedział czy wszystko zebrałeś. Ogólnie polecam zakładkę pomoc na czacie, jeśli moderacja na waszym serwerze jeszcze jej nie zabiła. Szybciej uzyskasz odpowiedzi na podobne pytania, a może nawet znajdzie się ktoś z sokolim wzrokiem, kto Ci kolekcje oznaczy

  3. #3
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    O tak, te pokemony potrafią być wredne. Trzeba mocno przybliżyć mapę i dokładnie sprawdzić za każdym krzaczkiem, przy każdym budynki i nawet za nim. Kiedy uznasz że lokalizacja takiego pokemona jest wyjątkowo paskudna to najlepiej zasadzić tam jakieś kwiatki lub postawić jakieś ozdoby.
    W archiwum jest wątek "Te cholerne pokemony" ale niestety większość obrazków pokazujących położenie już wyparowała, szkoda
    Ostatnio edytowane przez dario_j ; 25.03.2017 o 13:37

  4. #4
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    criss20ster do zadania, to masz pana Myersa, czeka na ciebie w gwieździe

    a zbieranie znajdek nie jest obowiązkowe (aczkolwiek przydatne). to w "zadaniu" to tylko licznik, pokazuje ile masz znajdek na mapie i ile już zebrałeś. podniesienie/niepodniesienie wszystkich znajdek, nie niesie ze sobą żadnych konsekwencji.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.03.2017
    Posty
    28
    Serwer
    Nowy Świat
    Ale sa potzrebne do ulepszenie jak skunks np

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    21.10.2017
    Posty
    43
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Ile jest aktualnie poszukiwań kolekcjonerskich ?

    Witam,

    Od ponownego uruchomienia serwerów mam tylko jedno na dobę poszukiwanie, czyżbym przegapiła jakieś info o zmianach czy to tylko u mnie problem?

    Pozdrawiam
    Efema

  7. #7
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Powinny być co 8h, jak jesteś zalogowana nonstop, u mnie od uruchomienia standardowo zbieram 2x na dzien

  8. #8
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tematy połączono.

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.