Zobacz wyniki ankiety: Przydatna wieża Skunksa

Głosujących
41. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    30 73.17%
  • Nie

    10 24.39%
  • Oj tam

    1 2.44%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Wieża Skunksy

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra

    Wieża Skunksy

    Witam
    Mam takowy pomysł z tej racji że nadchodzi wolnymi krokami Ewent Zimowy to chciałbym by nagroda również była (fajna)
    Mianowicie mam taką propozycję by powstał budynek o nazwie Wieża Skunksa. Czyli w tym budynku można by było produkować wszystkie skunksy i inne rzeczy potrzebne do wojaszki. Czas produkcji był by 1D dlatego trzeba by było produkować z rozwagą i produkować to co koniecznie. A potrzebne rzeczy na zrobienie takowej premii były by brane z wyspy od poziomu podstawowego do poziomu elitarnego. Coś jak SpecialnyMagazynProwiantu.
    I również można by było zakupić przepisy od danego lvl od 0-75 gra by była ciekawsza było by pewnie więcej offek na handlu.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    06.10.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Złota Góra
    Bardzo fajny pomysł))do zimy daleko wiec może twój pomysł zostanie wzięty pod uwagę. Skunksów brakuje zawsze, zwłaszcza na wyższych lvl.

  3. #3
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    już był temat odnośnie produkcji skunksów za zwykłe surowce tutaj i tutaj

    zresztą sam komentujesz w tym temacie link

    po co powielać temat, nawet jeżeli jest minimalnie zmieniony, skoro był wysłany
    "Everybody lies"

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra
    Wiesz jakoś nie widziałem ankiety z nowym budynkiem natomiast są przypisane do Magazynów Specialnych z tego co czytałem Więc nie powielam tematu bo chciał bym osobny budynek by nie kolidowało to ze stekami

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Budynek, który będzie miał tylko jedną funkcję? Nawet nie opisałeś jak miałby działać, z czego te premki robić i co innego wg. Ciebie jet potrzebne do "wojaszki". Jestem na nie.

  6. #6
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    po co kolejny budynek? do każdej pierdoły będziesz stawiać budynek?
    "Everybody lies"

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra
    Skunksy to akurat nie są pierdoły i nie mówię tu o skunksach ale i o tych wszystkich premiach x3 x4 mayersach itp jeśli Tobie Się to nie podoba to zbieraj sobie właśnie pierdoły kolekcje itp ^^ ja bym wolał dać na to surowce z wyspy z mojej gospodarki a nie szukać po wyspie jakiś kolekcji które są jeszcze rozmieszczone centralnie w budynku !! Ja uważam że było by lepiej i TSO by też zarobiło bo przepisy na skunksy można by było zdobyć w ewencie lub zakupić za 200 kleju

    baqslaw budynek nie był by tylko przeznaczony do 1 premii ale do wszystkich premii jakie dają w ewencie co chwilę widzę nowe lecz są troszkę drogie moim zdaniem.
    Dlatego taka wieża robiła by takową premie np skunska mayersa i inne które zostały umieszczone w ewentach 2015,2016. a napisałem że im większa premia tym wieksze surowce były by brane od podstawowych do elitarnych 0-75 lvl
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 20.06.2017 o 10:53 Powód: połączenie postów

  8. #8
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tarczyńca Zobacz posta
    Skunksy to akurat nie są pierdoły i nie mówię tu o skunksach ale i o tych wszystkich premiach x3 x4 mayersach itp jeśli Tobie Się to nie podoba to zbieraj sobie właśnie pierdoły kolekcje itp ^^ ja bym wolał dać na to surowce z wyspy z mojej gospodarki a nie szukać po wyspie jakiś kolekcji które są jeszcze rozmieszczone centralnie w budynku !! Ja uważam że było by lepiej i TSO by też zarobiło bo przepisy na skunksy można by było zdobyć w ewencie lub zakupić za 200 kleju
    po raz kolejny piszę, że powielasz temat poruszany nieraz. po co. nic to nie da. lepiej podbijać stary temat.
    po drugie nigdzie nie napisałem, że wolę ze znajdek robić skunksy.
    "Everybody lies"

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra
    Inaczej się nie da ^^ a na handlu zazwyczaj zdzierają ;P

  10. #10
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,694
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zapraszam do głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.