Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Zadanie "Doskonała armia"

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.12.2013
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Zadanie "Doskonała armia"

    Witajcie.
    Mam poziom 47 i od jakiegoś czasu zadanie "Doskonała armia". Mam mieć armię 2000 lub więcej żołnierzy i mam ponad 2000 a w zadaniu mam 849/2000. Dlaczego?

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A wojsko masz przydzielone do generałów? Jeśli tak, to wywal ich do magazynu

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.12.2013
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Wszystkich wojaków mam bez przydziału.

    Dodam jeszcze, że nie tylko z tym zadaniem mam problem. Podobnie jest z mieczami damasceńskimi. Trzeba wyprodukować 300, jakoś w osotatnuich dniach wytworzyłam niecałe 100 bo na tyle starczyło mi tytanu, a dzisiaj w zadaniu jest 0... a w magazynie oczywiście to niecałe 100. O co chodzi? Może ktoś coś by z tym zrobił?
    Ostatnio edytowane przez drmagda ; 23.03.2017 o 10:32

  4. #4
    Elelkal_
    Jeśli faktycznie masz tylu wojaków bez przydziału i są na wyspie a nie na przygodzie i zadania nie zalicza, to musisz napisać do supportu. To samo z drugim zadaniem, jesli jest "wyprodukuj" a nie posiadaj itp. a pomimo produkcji nadal jest "0" to tak samo support. Oczywiście wcześniej wyczyść ciasteczka, pamięć podręczną itp. ewentualnie spróbuj na innej przeglądarce. Jeśli to nie pomoże, to zostaje tylko support, tu na forum niewiele da się zrobić.

  5. #5
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z mieczami sprawdź czy jak trenujesz elit w koszarach to ci czasem w zadaniu nie odejmuje

  6. #6
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Z mieczami sprawdź czy jak trenujesz elit w koszarach to ci czasem w zadaniu nie odejmuje
    Szkolenie wojska nie ma wpływu na to zadanie

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Słoneczny Gród
    jezeli w zadaniu jest napisane "zolnierzy" to podejrzewam ze moze chodzic o zołnierzy (tych robionych ze stalowych mieczy)

  8. #8
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez laress123 Zobacz posta
    jezeli w zadaniu jest napisane "zolnierzy" to podejrzewam ze moze chodzic o zołnierzy (tych robionych ze stalowych mieczy)
    Na szczęście tak nie jest Chodzi tylko o wojsko, bez znaczenia czy to rekrut czy cokolwiek innego.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.12.2013
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Tak, chodzi o cokolwiek, bo napisane z małej litery
    Udało mi się ukończyć to zadanie jakby za jednym zamachem. Przygotowuję sie do większej przygody i w koszarach cały czas robiło się ponad 1000 wojska i się udało. Podobnie robię z mieczami. Zakupiłam 1000 tytanu + premia na mieczniku i bez przerwy zrobi też ponad 300. Ale tak nie powinno być... raczej na raty też, a w zadaniu powinno cały czas "wisieć", że zrobione tyle i tyle a nie, że jak miecznik skończy produkcję bo nie ma surowców, to w zadaniu się zeruje.
    Do supportu pisałam, ale nie pomogło czyszczenie przeglądarki, flash player'a, na innej przeglądarce też nie chodzi, a nawet na drugim komputerze, więc to problem nie "ode mnie". Po wysłaniu screenów nie dostałam jeszcze odpowiedzi.

  10. #10
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    w związku z tym, że problem został rozwiązany - temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.