Zobacz wyniki ankiety: ZA? Przeciw?

Głosujących
4. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • jestem za

    2 50.00%
  • jestem anty

    2 50.00%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: usprawnienia w interfejsie menu gwiazdy

  1. #1
    Osadnik Awatar seiko
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Kolonia

    usprawnienia w interfejsie menu gwiazdy

    witam.

    przydałaby mi się taka opcja w menu gwiazdy, która pozwoliłaby na sprawdzenie co poszczególni specjaliści robią w danej chwili, obecnie poszarzanie ikonki geologa na przykład dalej nic mi nie mówi o tym czego on szuka, co w połączeniu z dość powszechnie występującą usterką (brak wyświetlania dymku z opisem - pomaga raczej tylko relog) doprowadza mnie czasem do szału
    np. geologowie, na obecnej poszarzonej ikonce mogliby mieć wyświetloną ikonkę surowca, itp.
    --
    Wszystkim rasistom życzymy kolorowych snów.
    Są wśród nas tacy, od których lepsze jest tylko cokolwiek innego.
    "jeśli ciężka praca dawałaby bogactwo to najbogatsi byliby niewolnicy"

    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  2. #2
    Elelkal_
    Hmm, po najechaniu na geologa itp. pojawia się okienko co robi, brak okienka występuje w specyficznych sytuacjach i to nie z winy BB, tylko gracza( można samemu wielokrotnie "doprowadzać" do takiej sytuacji), sam nieraz mam tak z gienkami( brak okienka z wojskiem, jakie ma gienek) ale dzieje się to zawsze po wykonaniu pewnych "czynności". Poza tym, na innych grach przeglądarkach występuje podobny błąd, więc zakładam, że przyczyna tkwi w technologii flash a nie w TSO, skoro inne gry też nie mogą sobie z tym poradzić.
    Specjaliści już mają ikonkę(klejnot), kolejne nieco zasłaniałyby portret, i znowu będzie ten sam problem co z ostatnimi zmianami ikonek. Część graczy będzie się zastanawiała, co dana ikonka oznacza. Osobiście dla rozróżnienia po prostu zmieniam nazwy dla specjalistów.
    Ostatnio edytowane przez Elelkal_ ; 17.03.2017 o 20:07

  3. #3
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ćwicz pamięć
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  4. #4
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    w ciągu ostatnich miesięcy pomysł nie cieszył się poparciem na tyle wysokim, by mógł zostać przekazany, w związku z tym temat zostanie zamknięty i przeniesiony do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.