Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Zapytaj mnie o cokolwiek

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Zapytaj mnie o cokolwiek

    Drodzy Gracze,

    Począwszy od 15 marca, nasz zespół będzie otwarty na wszelkiego rodzaju pytania przez 2 dni, będzie to dzień w The Settlers Online pod tytułem "Zapytaj mnie o cokolwiek". Może nie możesz w nocy spać, ponieważ, nurtuje Cię pytanie związane z grą bądź to, jaki jest ulubiony magnez na lodówce BB_Penelopy? Teraz jest moment, aby o to zapytać!

    ZAPYTAJ MNIE O COKOLWIEK


    Przedział czasowy: 15 marca 12:00, czasu polskiego - 17 marca 17:00 czasu polskiego

    Koncepcja: Zadajcie nam jakiekolwiek pytanie podczas trwania eventu, nasz zespół spróbuje odpowiedzieć na tyle pytań, jak będzie to możliwe. Skompletujemy Pytania&Odpowiedzi w oparciu na Wasze pytania!

    Pytania: Pytania możecie zadawać > tutaj <. Odpowiemy maksymalnie na jedno pytanie od jednego gracza. Ten watek będzie otwarty na Wasze pytania od godziny 12:00, 15 marca i do godziny 17:00, 17 marca.

    Opinie: Podzielcie się z nami Waszymi opiniami > tutaj <.

    Nagrody: Każde pytanie, na które zostanie podana odpowiedz zostanie nagrodzone 250 Klejnotami






    Jak zawsze pytania muszą być dostosowane do naszych wytycznych PEGI-7, podczas zabawy prosimy o gustowne zachowanie.

    Nasz zespół odpowie na tyle pytań, ile będzie to możliwe po 17 marca, podczas kompletowanie Pytań&Odpowiedzi! Zdobądź szanse na wygranie 250 Klejnotów i baw się dobrze! Zapytaj nas o cokolwiek > tutaj <.

    Podzielcie się opiniami > tutaj <.


    Miłej zabawy!
    Zespół "The Settlers Online"
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 15.03.2017 o 14:09

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.