Zobacz wyniki ankiety: co zrobić z takimi 'delikwentami'

Głosujących
56. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • od razu zakaz powrotu na ten sam serwer

    10 17.86%
  • dać 1 szansę, a później zakaz powrotu na ten sam serwer

    40 71.43%
  • nic z powyższych

    4 7.14%
  • obojętne

    2 3.57%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Nowe konta starych graczy

  1. #11
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A mnie się wydaje ze pijani kierowcy są większym problemem i nimi powinniście się zająć we 1 kolejności^^
    A tak na poważnie to: przeszkadza ci jeden czy drugi? użyj ignora i po problemie, a kwestia zatruwania życia innym? hufakinker życie innych? Jak tak was czytam to mam nadzieje ze nigdy nie dojdziecie do żadnej władzy
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  2. #12
    Osadnik Awatar LICJA
    Dołączył
    16.11.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez horis Zobacz posta
    Z uwagi na to, że zdarzają się gracze, którzy dostali stalą blokadę na grę lub na czat i likwidując te konto, zakładają nowe ,
    ( wiadomo ze supp to robi w ostateczności przy poważnych przewinieniach) ,następnie wracając na ten sam serwer,
    nadal przeszkadzają graczom w przyjemnej grze lub nawet powiem wprost: mszczą się na innych graczach,
    proponuję kilka wersji zakładania nowych kont w powyższych sytuacjach:

    1)od razu zakaz powrotu na nowym koncie na ten sam serwer - możliwość nowego konta tylko na innym serwerze

    2)dać 1 szansę, a w przypadku ponownej blokady, zakaz powrotu na ten sam serwer i możliwość nowego konta tylko na innym serwerze


    Co wy na to?

    Proszę bb/supp o zainteresowanie się tą sprawą.
    Jak chcesz to wyegzekwować?
    Podaję inny adres mailowy i zakładam konto.


    Istnieje coś takiego jak IP i nie tylko
    Ostatnio edytowane przez LICJA ; 13.03.2017 o 10:48
    Edamus, bibamus, gaudeamus! Post mortem nulla voluptas

  3. #13
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Jak chcesz to wyegzekwować?
    Podaję inny adres mailowy i zakładam konto.
    ja tego nie wyegzekwuje, ale bb/supp ma odpowiednie narzedzia, przeciez ' mulciaki' likwiduja
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  4. #14
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Adamynas Zobacz posta
    A mnie się wydaje ze pijani kierowcy są większym problemem i nimi powinniście się zająć we 1 kolejności^^
    A tak na poważnie to: przeszkadza ci jeden czy drugi? użyj ignora i po problemie, a kwestia zatruwania życia innym? hufakinker życie innych? Jak tak was czytam to mam nadzieje ze nigdy nie dojdziecie do żadnej władzy

    pijani kierowcy nie sa w grze problemem, a tu jest miejsce na pomysly i problemy w TSO, i dlatego tu sie tym zajeto
    ignor ani blokada pw nie pomoze na spamowanie skrzynki pw zaproszeniami do znajomych
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  5. #15
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez horis Zobacz posta
    pijani kierowcy nie sa w grze problemem, a tu jest miejsce na pomysly i problemy w TSO, i dlatego tu sie tym zajeto
    ignor ani blokada pw nie pomoze na spamowanie skrzynki pw zaproszeniami do znajomych
    To był sarkazm ale napisze jeszcze raz
    Nie można kogoś banować przez to, że wysyła tobie zaproszenie do gildii czy znajomych... nawet jak robi to po raz setny, ma taką opcje w grze i koniec!
    Wg mnie powinniście zacząć od drugiej strony, od mechaniki gry: czyli wpłynąć na BB (good luck) żeby ustawili jednorazowe zaproszenia z limitem czasowym - czyli wysyłasz raz na jakiś czas zapkę do znajomych (np: raz na 30 dni bez możliwości ponownej wysyłki), chyba że ktoś odrzuci, i to wyeliminuje wasz problem, a nie banowanie, straszenie psami itp, co wy w mod się bawicie ze za ok już łeb ścinać chcecie



    Edit: pozwolę sobie zadać pytanie do autora: Czy ty czasem nie podkablowałeś kogoś do supa za co ten ktoś oberwał i teraz masz za swoje?
    Ostatnio edytowane przez Adamynas ; 13.03.2017 o 13:47 Powód: trolollo OK
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2017
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez horis Zobacz posta
    powiem tak, my na zlotej gorze glupi nie jestesmy, nie bez powodu ta sprawe poruszylem, bo z takimi graczami mamy do czynienia, i mozna rozpoznac ich po stylu nie do podrobienia jesli dalej rozrabiaja,

    a dwa od wyegzekwowania tego nie bedziemy my gracze tylko moderatorzy i bb oraz support, zapewniam cie ze mody tez potrafia pewnych 'lobuziakow' rozpoznac

    jesli nie rozrabiaja, czyli sie poprawili, to ten srodek wtedy przeciw takim nie jest potrzebny

    Niby w jaki sposób sprawdzacie tak jak mnie że każdy nowy nick jaki się pojawił lub zaszeptał od razu czyjeś multi, tak było ze mną okres ferii nowi gracze wchodzą i każdy gracz to był o Hulito wrócił a ja siedziałem cicho na nowym końcie i obserwowałem. Nawet dziś w nocy na G4 było ktoś podał info z szepta że do kogoś jakaś zaszeptała i od razu że ja, jak to ma być takie sprawdzanie jestem stanowczo na "NIE", bo sporo graczy nowych niewinnych ucierpi, bo ktoś napisał jak ten gracz podobnie pisze lub się zachowuje nie mając dowodów i pisząc już że to jego jego multi jest z domysłów. Czy nie tak wygląda właśnie wasze sprawdzanie i ta mądrość?
    Co do adresu IP są zmienne i sporo ludzi ma min 2 nety jak nie więcej stacjonarny i mobilne, nie mówiąc już z neta z pracy, są różne programy do ukrywania adresów IP. Jak ktoś będzie chciał to i tak będzie miał tu któreś konto z kolei i znajdzie sposób na obejście blokady tak czy siak wiec to tylko strata czasu, a jak komuś dany gracz nie pasuje jest już opcja w grze ignor.
    Ostatnio edytowane przez Otiluh ; 13.03.2017 o 14:00

  7. #17
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Adamynas Zobacz posta

    Edit: pozwolę sobie zadać pytanie do autora: Czy ty czasem nie podkablowałeś kogoś do supa za co ten ktoś oberwał i teraz masz za swoje?
    nie, nie podkablowalem, nie mam za swoje, ja i czesc innych graczy obrywamy rykoszetami z powodu 'wojenek' prowadzonych przez 'geniuszy'; i mamy tego szlachetnie dosc- spojrz z jakiego serwa ludzie sie wypowiadaja, i powiem ze to nie sa moi znajomi czy przyjaciele
    Ostatnio edytowane przez horis ; 13.03.2017 o 15:50
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  8. #18
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zakładając nowe konto z założenia dostaję nową szansą i dopóki nic nie zbroję nikt nie może mi nic zrobić bez względu na to co zrobiłem na starym, zbanowanym koncie. Więc dyskusja jest akademicka podobnie jak bezzasadny jest sam pomysł.
    A jeśli chodzi o nowy adres mailowy z reguły jest tak (nie wiem jak akurat w settlersach) że jeżeli podamy stary adres to albo system nie pozwoli albo jeżeli pozwoli to potem mozna takie konto potraktować jako multi. Stąd moje stwierdzenie, że wystarczy nowy adres.
    Rozumiem Twój ból jeśli chodzi o oszołomów którzy potrafią codziennie zakładać nowe konto i psuć krew na czacie i nie tylko ale nie tędy droga.

  9. #19
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Droga może być właśnie poprzez ustawienie jednorazowej wysyłki zaproszenia, czy terminu ważnosci itp. Oczywiście jutro będzie nowe konto i kolejne zaproszenie jednak tylko jedno do tego ignor i gotowe tyle że do tej drogi daleka droga :P
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  10. #20
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    no, i to mi sie podoba, konstruktywna krytyka, a nie ze pomysl be i juz, czekam na dalsze jakies pomysly co z tym mozna by zrobic
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.