Zamknięty wątek
Strona 80 z 155 PierwszyPierwszy ... 30 70 78 79 80 81 82 90 130 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 791 do 800 z 1550

Wątek: Zapytaj mnie o cokolwiek - Pytania

  1. #791
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.08.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Czy można było by tu wprowadzić koło fortuny z nagrodami?

  2. #792
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam
    1.Dlaczego jest tylko 5 globali?
    2.Czy nie można wprowadzić "szukania" znajomego po nicku? - przewijanie 200 czy 300 osób.....bywa męczące.
    3.Czy wprowadzicie dodatkowy slot przygodowy? Ułatwi to chociażby zabawę w ekspedycje
    forum.thesettlersonline.pl/threads/32268-Dodatkowy-slot
    Pozdrawiam QA

  3. #793
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.04.2013
    Posty
    10
    Serwer
    Złota Góra
    Czy macie zamiar wprowadzić zadania o większym poziomie xp, bo levelowanie jest nudnawe?

    Czy będzie więcej zadań kryzysowych i ewentualnie kiedy?

    Kiedy zostanie naprawione osiągnięcie "Źródło scenariusza" związane z ilością posiadanych scenariuszy - po wprowadzeniu wgrywki na grupowanie przygód - nie ma szans na zrobienie tego osiągnięcia - jnieważne ile jest scenariuszy w danej grupie system pokazuje że jest tylko 5.

  4. #794
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    Czy jest szansa na grę w HTML5? Cokolwiek innego niż FLASH.... mój komputer już długo tego nie wytrzyma

  5. #795
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.12.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Złota Góra
    Przeglądarka puffin - chyba, że telefon jeszcze z tarczą

  6. #796
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Czy można zwiększyć ilość surowców w kopalniach na wyspie macierzystej?

  7. #797
    Osadnik
    Dołączył
    08.12.2015
    Posty
    50
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam
    AAAA ja to mam tylko jedno proste pytanie: Czy jest w planach lub zamyśle jakakolwiek propozycja a raczej chęć zmiany panelu werbowania wojska??? Krótkie wyjaśnienie kiedy mam ustawioną "produkcję" w koszarach na kilka, kilkadziesiąt tys. sztuk wojska to liczba ta jest tak duża, że tych sekwencji po 25 sztuk jest ogromna. Czasami zdarza się, że w zadaniu dziennym jest polecenie wytworzenia danej jednostki wojska i często bywa tak, że akurat nie posiadam ani jednej sztuki tego typu wojaka. Teraz żeby wyrobić się z produkcją danej jednostki muszę po prostu jak najszybciej usuwać ustawioną produkcję. Niestety (mam nadzieję że to będzie konstruktywna opinia) takie klikanie na znaczek "X" jest monotonne i długie, do tego reakcja systemu trwa ok 3 sek na każde kliknięcie. Jest to niesamowicie uciążliwe. Czy można stworzyć jakiś lepszy panel w koszarach?? Np opcja "Zaznacz kilka" by na końcu tylko raz klikać "X" lub po prostu przycisk "Usuń wszystko"?? Naprawdę ułatwiłoby to życie

    A tak przy okazji drugie pytanko i liczę na szczerą odpowiedź Czy czasami czasy nie było coś "majsterkowane" w Excelsiorze odnośnie wpadania skrawków listów za kryształy?? Do niedawna wpadały optymalnie dobrze, a ostatnimi czasy za nic nie wpadają a jak już to potrafię wydobyć ok 1, 2 listy.

    Dziękuję za Odpowiedź

    Pozdrawiam
    ~Azi

  8. #798
    Osadnik
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Czarci Gaj
    czy Penelopa oprócz ,,dzień dobry" mogłaby od czasu do czasu odezwać się i porozmawiać z graczami na czacie?

  9. #799
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.08.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kto wchodzi w skład zespołu "The Settlers Online"??

  10. #800
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.08.2016
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dlaczego oferta zakupu za Monety Gildii jest tak ubogą?

Zamknięty wątek
Strona 80 z 155 PierwszyPierwszy ... 30 70 78 79 80 81 82 90 130 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.