Zamknięty wątek
Strona 142 z 155 PierwszyPierwszy ... 42 92 132 140 141 142 143 144 152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,411 do 1,420 z 1550

Wątek: Zapytaj mnie o cokolwiek - Pytania

  1. #1411
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    Czy planowane są usprawnienia handlu? Przydałaby się możliwość sprzedawania w 4 porcjach na jednym slocie dla wszystkich przedmiotów, np. dla premii. Nie obraziłbym się też za opcje giełdowe typu: "kup towar X po cenie Y", albo za możliwość sprzedaży towaru do wyczerpania zapasów, a nie w określonym czasie.

  2. #1412
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.09.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Złota Góra
    Czy pozyskiwanie klejnotów z innych źródeł niż poprzez zakup za pieniądze ( np. wypełnienie ankiety) jest bezpieczne i w całości bezpłatne?

  3. #1413
    Osadnik
    Dołączył
    19.01.2013
    Posty
    53
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dlaczego osoby z multi-kontami nie są banowane, nawet jeśli wiedzą o tym moderatorzy?
    Czy w przyszłości znowu będzie promocja na klejnoty, chodzi mi o +200%?
    Pozdrawiam.

  4. #1414
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Czy jest szansa na przygody o dużej ilości punktów doświadczenia dla graczy DO pewnego poziomu? Przygoda taka mogłaby być niezwykle rzadka, dostępna jako super bonus w eventach...

  5. #1415
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Witam, czy w przyszłości planowane są np.mozliwości uzupełniania klejnotów

  6. #1416
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.05.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    Mam pytanie
    - czy można zamienić u kupca kolejność kupowanych przygód ? Chodzi mi aby najpierw były widoczne te które mozna kupić za mapy a nastepnie dopiero te które kupujemy za klejnoty . Sam ostatnio naciąłem się i kupiłem za klejnoty .
    - dodatkowe pytanie , oprócz tego że naciąłem sie i kupiłem za 1500 klejnotów 3 przygody to ostatnio zniknęło mi z konta 1500 klejnotów które zostały po zakupie przygód . Jak mam to sprawdzić co się z nimi stało i jak możliwe jest że sobie wyparowały...

  7. #1417
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.12.2014
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    1. Dlaczego nie można w jednym oknie sprawdzić stanu wszystkich posiadanych przedmiotów (min. sztandary) ?
    2. Dlaczego okno historii w kantorze handlowym nie wyświetla całej historii sprzedaży ?
    3. Czy będzie nowy budynek do modyfikowania (wydajności/czasu) lub wytwarzania własnych premii ?

  8. #1418
    Drozdobrody
    W jakiej pozycji sypia zazwyczaj Wasza drużyna - na Króla (czyli na plecach), na Mędrca (na boku), czy może na Bogacza, czyli na brzuchu? Zwłaszcza oczekuję odpowiedzi Penelopy!

  9. #1419
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Co będzie na wielkanoc ?

  10. #1420
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    Czy w przyszłości będzie rywalizacja serwerów z całego świata ,jak to miało miejsce w ,,końcu świata " czy tez jak zamienialiśmy surowce w balony na rocznice urodzin settlers

Zamknięty wątek
Strona 142 z 155 PierwszyPierwszy ... 42 92 132 140 141 142 143 144 152 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.