Zamknięty wątek
Strona 99 z 155 PierwszyPierwszy ... 49 89 97 98 99 100 101 109 149 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 981 do 990 z 1550

Wątek: Zapytaj mnie o cokolwiek - Pytania

  1. #981
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.11.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Ilu jest aktywnych osadników w Nowym Świecie?

  2. #982
    Osadnik
    Dołączył
    11.05.2012
    Posty
    77
    Serwer
    Czarci Gaj
    Co prawda zdaje się, że sesje AMA raczej nie służą do zadawania pytań dotyczących gry, ale widzę, że mnóstwo ludzi tylko takie zadaje, więc dorzucę coś od siebie:

    1. Czy pomysły, na które wpada zespół BB Polska lub które zbierze od polskich graczy są w ogóle brane pod uwagę przez dev_team, i jeśli tak, to jakie zostały zrealizowane?
    2. Jaki jest najlepszy sposób by przekazać wam jakieś pomysły dotyczące gry? Pytam bo kilkukrotnie pytałem na czacie kogoś z teamu BB o to czy jest w planie wprowadzenie nagród za ranking ekspedycji i nigdy nie dostałem odpowiedzi, a już w ogóle wątpię by pomysł ten został gdziekolwiek przekazany.
    3. Skoro już o tym wspomniałem, to czy jest w planie wprowadzenie nagród za miejsce w rankingach ekspedycji, tak krajowych jak i światowych? Znalezienie się w 1szej 10tce rankingów nie jest łatwe, a nie ma żadnych zachęt by się o to starać, poza raczej wątpliwym "fejmem". Są oczywiście tacy, co mimo to starają się by w tych rankingach być (vide ja), ale przydałaby sie jakaś konkurencja. Dałoby to też dodatkowy oddech życia w kolonie i przyciągnęło więcej graczy. Myślę, że skoro rozdajecie 250 klejnotów za zadanie pytania w zabawie jak ta (mam nadzieję, że nagrodzone będą tylko te sensowne), to myślę, że nie zaburzyłoby specjalnie gry, gdyby trud znalezienia się w rankingu był jakoś nagrodzony, czy to klejnotami czy jakimiś unikalnymi budynkami, ozdobami, itp.
    3. Czy jest w planie zrobienie osobnego slota dla kolonii? Aktualnie blokuje on slot przygody, a przecież kolonia to nie przygoda, nie zalicza żadnych zadań itp.
    4. Skoro już o tym mowa, to czy jest w planie by przywrócenie tego, że kolonia zalicza zadania, gdzie celem jest zrobienie dowolnej przygody? Scenariusze zaliczają, a to też nie jest przygoda...
    5. Od wprowadzenia levelu 75 doszły nowe surowce i nowe poszukiwania skarbów. Czy jest w planie całkowity lub częściowy rewamp drzewek dla poszukiwaczy skarbów i geologów? W moim odczuciu byłoby to wysoce wskazane, koniecznie w połączeniu z darmowym resetem skilli. Aktualne drzewka są nieadekwatne.
    6. Czy jest w planie przegląd i zmiana niektórych osiągnięć? Zdobycie niektórych graniczy z niemożliwością, np. zdobądź 1 mln zasobów ze scenariuszy to totalna farsa. Uśredniając drop z "Odbudowy po Burzy" należy ich wykonać ok. 750 by zaliczyć to osiągnięcie i to wraz z bonusem za premium. Niektóre osiągnięcia za kolonie (1000 obron) też zakrawają trochę na żart. Także nagroda za te ekstremalnie trudne jest absolutnie nieadekwatna.
    7. Skoro o obronie kolonii mowa, nie ma prawie szans na to by skutecznie bronić wyspę przed doświadczonym atakującym, chyba że ten popełni jakiś kardynalny błąd. Czy BB myśli o zmianie w obronach, tak by dać większe szanse na ich skuteczność?
    8. Skoro mowa o scenariuszach, to te najprostsze (Bliźnięta, Spór o ziarno, Serce kniei) nie dają NIC do osiągnięć ze zbieraniem zasobów. Natomiast Bogactwo Góry wymaga ogromnej ilości i wartości zasobów, która jest wielokrotnie wyższa niż nagroda. Odbudowa po burzy pod tym względem to już absolutna pomyłka. Czy BB planuje scenariuszom jakiś rewamp? Na ten moment wygląda to na ślepy zaułek w grze.
    9. Czy jest w planie zwiększenie magazynu zasobów wydobytych z kolonii? Aktualnie zapełnia się on błyskawicznie, szczególnie przy 6 dużych koloniach. Sporo osób grających w TSO to dorośli ludzie, logujący się raz na ok. 24h, fajnie byłoby jakby magazyn, choćby i po maksymalnym rozbudowaniu, był w stanie pomieścić takowy urobek z 6ciu dużych kolonii.

  3. #983
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.05.2016
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    czy można liczyć na to że settlers online w wersji na tablet będzie miało dostępny czat? nie da się nic pisać.
    czy planujecie wersję dla przeglądarek bez flasha?

  4. #984
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.10.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    czy na androida jest przewidywana wersja ?

  5. #985
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.03.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Czy planowane jest wprowadzenie prawdziwego PVP?

  6. #986
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Co jest prawdą objawioną na TSO - ogólnodostępne ogłoszenie na forum parafowane przez BB, czy odpowiedź tikeciarzy, która jest sprzeczna z informacją z forum, a z którą to nie można polemizować (tiket zamknięty, wysłanie nowego kończy się zamknięciem go z adnotacją "odpowiedź została już udzielona").

  7. #987
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.05.2014
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    Czy to prawda, że nowe poziomy były testowane na specjalnie w tym celu wyhodowanych chomikach?

  8. #988
    Osadnik
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Nowy Świat
    Czy będzie można mieć uruchomione więcej niż 2 przygody?

  9. #989
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    która jest godzina? i co na obiad?

  10. #990
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    czy jest możliwość wprowadzenia przenoszenia magazynów, epickiego składu drewna czy epickiego gospodarstwa, jeśli nie to dlaczego?

Zamknięty wątek
Strona 99 z 155 PierwszyPierwszy ... 49 89 97 98 99 100 101 109 149 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.