Zamknięty wątek
Strona 73 z 155 PierwszyPierwszy ... 23 63 71 72 73 74 75 83 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 730 z 1550

Wątek: Zapytaj mnie o cokolwiek - Pytania

  1. #721
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    1. Czy zrobicie wersje na tablety?
    2. Czy jest możliwość nadmiar towarów wysłać do gwiazdy ?

  2. #722
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2014
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    Czy coś zmienicie w ekspedycjach żeby były atrakcyjniejsze?

  3. #723
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat

    Nie zalogowałem się jednego dnia z ważnych powodów. Czy da się coś z tym zrobić?

    Nie zalogowałem się jednego dnia z ważnych powodów. Czy da się coś z tym zrobić żeby nie stracić historii logowania?

  4. #724
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.11.2015
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witam cd.

    1. kolejkowanie w koszarach i magazynach - kolejka długa jeśli ktoś chce coś zmienić strasznie uciążliwe może by można pomyśleć nad tym żeby łatwiej edytować kolejki?
    2. fajnie by było gdyby można było sobie samemu surowce do gwiazdy przerzucać. Nie każdy ma dużą pojemność magazynową i ciężko jest nieraz coś przerzucić. jakby samemu można było to robić było by o wiele wygodniej ?
    3. niewyczerpalna kopalnia rudy żelaza? mogły by być ze 3 do kupienia jak miedzi... ??

    gracz: Zioolko00
    Ostatnio edytowane przez Zioolko00 ; 15.03.2017 o 20:22

  5. #725
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.05.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    czy bedzie mozliwy reset zakupu kopalni klejnotow jesli zostala juz wykorzystana dostepna ilosc kilka lat temu?

  6. #726
    Osadnik Awatar monallisa1
    Dołączył
    31.05.2014
    Posty
    32
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam,
    to ja może zapytam:
    - czy jest możliwe połączenie serwerów?
    - czy możliwe jest "awaryjne" przesunięcie kolejki produkcji jednostek wojskowych na samą górę a nie klikanie pojedyncze?
    - pomocne w grze byłoby stworzenie kolejki produkcji manuskryptów, tomów i kodeksów w introligatorni. czy są jakieś plany z tym związane?
    - jakie są plany na uatrakcyjnienie gry?

    dziękuję i pozdrawiam
    M.

  7. #727
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Moje pytanie : czy bb przewiduje możliwość podnoszenia elitarnych koszar wraz ze wzrostem lvl, np 65lvl koszary na 7 lvl

  8. #728
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Mam takie pytanie dlaczego w magazynie prowiantu i w koszarach nie ma możliwości szybszej zmiany dużej liczby produkowanych premii lub w koszarach wojska np.:w koszarach tworzy sie duża armia a tu trzeba szybko doprodukowac kilka jednostek określonego wojska podobnie sprawa wygląda z magazynem prowiantu pozdrawiam

  9. #729
    Filomena22
    Czy w przyszłości pojawią się zadania, za które będzie można dostać kryształy??

  10. #730
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Witam :)

    Czy pojawią się przygody, w których będzie można zdobyć nowe budynki aby po ich postawieniu zwiększały ilość osadników a nie zajmowały więcej miejsca niż 1 jak np. lodowa czy chatka piernikowa ?

Zamknięty wątek
Strona 73 z 155 PierwszyPierwszy ... 23 63 71 72 73 74 75 83 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.