Zamknięty wątek
Strona 70 z 155 PierwszyPierwszy ... 20 60 68 69 70 71 72 80 120 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 691 do 700 z 1550

Wątek: Zapytaj mnie o cokolwiek - Pytania

  1. #691
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy będzie można ustawić produkcje więcej niż jednej księgi w introligatorni.

  2. #692
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam Od dawna nurtuje mnie pytanie, co mówi geolog i odkrywca, gdy wyrusza na poszukiwania?

  3. #693
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.08.2015
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia

    bez prywaty ;)

    1. Jak wygląda operacja dodania nowej przygody do gry - bez szczegółów - raczej kwestia przygotowania do wdrożenia

    2. Czy przewidujecie by gracze proponowali scenariusze np. nowej serii przygód

    3. na razie wymyślacie budynki, które są rozwinięciem już istniejących (ulepszone ......), czy w planach jest jakaś mała rewolucja wprowadzająca całkowicie coś nowego w kwestii produkcji.

    4. Czy jest szansa by gracze mieli większy wpływ na kierunek rozwoju gry - pomysłowość masy ludzkiej jest większa niż jednostek.

    5. Czy możecie zdradzić jakie są w tej chwili koncepcje urozmaicenia gry na najbliższą przyszłość.

  4. #694
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.09.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Zastanawiam się czy kiedyś dodacie możliwość sprawdzenia ile przygód zrobiłem np. przez cały okres gry ile ukończyłem DMK

  5. #695
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.05.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    A co jesli kamienie tak naprawde sa miekkie i dopiero gdy je dotykamy to staja sie twarde?

  6. #696
    Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Złota Góra
    czy planowane jest wprowadzenie specjalnej premki do kopalni diamentów?? lub wprowadzenie do niej levelu ?

  7. #697
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2013
    Posty
    34
    Serwer
    Czarci Gaj
    A ja z innej beczki, na koniec miło było by zobaczyć statystyki ile razy zadano to samo pytanie o android, event, manufaktury.

    Moje pytanie co lepsze na przegryzkę do wódeczki ogórki kiszone czy słone paluszki

  8. #698
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.02.2016
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Czy planujecie wprowadzić funkcję anulowania produkcji całego wojska naraz w koszarach?

  9. #699
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.12.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    W osiągnięciach przygody jest polecenie: "ukończ zadanie bez korzystania z żołnierzy"
    Moje pytanie brzmi: jeśli użyję ich do bloku to czy zaliczy mi osiągnięcie?
    (teoretycznie nie będą użyci bo raportów z udanych bloków nie ma, ale jak to jest w praktyce)

  10. #700
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.12.2015
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    czy możecie dodać możliwość wcześniej wybranym rodzajem premii użycia na kilku lub wszystkich budynkach?

Zamknięty wątek
Strona 70 z 155 PierwszyPierwszy ... 20 60 68 69 70 71 72 80 120 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.