Zamknięty wątek
Strona 59 z 155 PierwszyPierwszy ... 9 49 57 58 59 60 61 69 109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 581 do 590 z 1550

Wątek: Zapytaj mnie o cokolwiek - Pytania

  1. #581
    Osadnik
    Dołączył
    31.01.2013
    Posty
    61
    Serwer
    Kolonia
    Wczoraj przypadkowo skasowałem wiadomości czy jest możliwość ich przywrócenia

  2. #582
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.01.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    czy możecie zrobić rywalizacje miedzy gildiami w miesiącu która gildia wykonuje procentowo w zależności od liczby osób najwięcej zadań gildii bo u nas na Kolonii w gildii Ibiza ok 50%osób robi codziennie zad gildii a kilka ma cały rok może dla takich osób jakieś osiągnięcie zrobicie?

  3. #583
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.08.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Czy kilka miesięcy temu nastąpiła wielka wymiana kadry - twórców tej gry ?---- bo wcześniej nic się w tej grze nie działo,a teraz nowe zadania , generałowie , poziomy przez co wielu starych graczy wraca po latach znudzenia tą grą na nowo.

    ps : Tak trzymać

  4. #584
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Czy będą niewyczerpalne kopalnie żelaza ?

  5. #585
    Osadnik
    Dołączył
    31.01.2013
    Posty
    61
    Serwer
    Kolonia
    Dlaczego nie można wyburzyć kopalni złoża np. kamienia

  6. #586
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Siemka.
    Nurtuje mnie pytanko skąd pomysł na ten event z zapytaniami - czy to jakiś sprawdzian aktywności? Bo jeżeli tak to 2 pytanie - zmieściłem się w czasie na otrzymanie klejnotów? A co do gry to mam pytanie - kto wymyślił rude złota - przecież w naturze występuje jako metaliczny metal tzw. samorodki, piasek. czy wręcz pył. może by zmienić to i nazwać rudę po prostu samorodkami?

  7. #587
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.07.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    jakis czas temu z handlu znikaly oferty z przygodami , bezpowrotnie, gracze tracili je, ja rowniez, pisalem do was juz 4 krotnie do dzisiaj ani jedne synowie malego krawca do mnie nie wrocily choc pisalem do supportu , mam nadzieje ze teraz dotrze to do was i wreszcie odzyskam 4 przygody synkow,
    a poza tym mam pytanie czy kiedys zrobicie jeden dzien w roku aby wszystkie budynki mozna bylo przemieszczac za darmo , lacznie z magazynami i epickimi budynkami lub jakies ekstra ceny w sklepie tak , by kazdy wyczekiwal tego jedynego dnia w roku , lub jakas inna niespodzianke np na urodziny setlers

  8. #588
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.02.2016
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Moje pytanie jet takie .czy w kolejce szkolenia wojsk nie można zrobić przycisku anuluj szkolenie wszystkich, bo czasem złe ustawimy jednostki do szkolenia i trzeba kasować np.2000 szkolących się jednostek po 25 sztuk
    Ostatnio edytowane przez mechu40 ; 15.03.2017 o 19:26

  9. #589
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.11.2014
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    Czy zamierzacie planujecie opuszczenie wyspy przez EXCELSIOR-A, jeśli tak to kiedy?

  10. #590
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    1, czy będzie zwiększon limit genarałów majorów?
    2. czy będa kolejne wyspy archipelagu?

Zamknięty wątek
Strona 59 z 155 PierwszyPierwszy ... 9 49 57 58 59 60 61 69 109 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.