Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Synowie Małego Krawca dla 3 Czempionów (tylko 2 MSW)

  1. #1
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj

    Synowie Małego Krawca dla 3 Czempionów (tylko 2 MSW)

    Witam, chciałem zaproponować poradnik do przygody Synowie Małego Krawca dla wszystkich Czempionów (Nusala + Anselm + Vargus). Poradnik zrobiony pod mój skład generałów. Sugestie i uwagi mile widziane. Poradnik pod bezpośrednim adresem dostępny jest tutaj:

    http://minotaur.gbzl.pl/igorb1985/Synowie.pdf

    Straty średnie : 1874R 1725Ł
    Ostatnio edytowane przez Igorb1985 ; 26.03.2017 o 12:03

  2. #2
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witaj!

    Dzięki za udostępnienie!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Tak się zasugeruję ; obóz 8 nie trzeba tracić 3 szybkich genków, wystarczy vargus 20R elitka 159Konnych
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Najgorsze w tej dyskusji jest to, ze moderacja nie pozwoli jej zachowac dla potomnych

  4. #4
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez aTenSion Zobacz posta
    Tak się zasugeruję ; obóz 8 nie trzeba tracić 3 szybkich genków, wystarczy vargus 20R elitka 159Konnych
    W sumie nie wiem co mnie natchnęło na dodanie tego multijednorekrutowego ataku Twoja propozycja jest chyba optymalna biorąc pod uwagę że praktycznie całą prawa stronę lecimy tutaj Vargusem. W wolnej chwili zmienię.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.06.2016
    Posty
    26
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zamiast:
    5.(150Op + 50Ło) MSW 140R 1EŻ 79Pu MSW (straty 117-140R)
    proponuję
    MSW (1R) + Vargus (85R + 1Eż + 94Pu)
    oszczedzasz ok. 55R

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    któryś raz robione tym poradnikiem

    blok Ł w g6 skończył walczyć ok 2 sek przed przywódcą także trochę elitek padło (bloker walczył 5 rund ) od siebie dodam że bloker M dopiero zaczął "kratkować"

    pozatym wszystko elegancja

    ps: spróbuję w symulatorze znaleźć skład który walczy przynajmniej 5 rund i do tego ma mały procent że 5 mu wystarczy
    Ostatnio edytowane przez aTenSion ; 13.04.2017 o 21:30
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Najgorsze w tej dyskusji jest to, ze moderacja nie pozwoli jej zachowac dla potomnych

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Straty w synkach z podrasowanymi czempionami to ok 2360 rekrutów i 217 łuczników
    Tak z ciekawości podam, jaka jest różnica teraz po dodaniu drzewka umiejętności dla generałów

    Ale wielu może osiągnąć lepszy wynik.
    To moje faktyczne straty na przygodzie.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    04.12.2013
    Posty
    43
    Serwer
    Złota Góra
    i też juz 2 x blok w Ł skonczył sie za szybko

  9. #9
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez aTenSion Zobacz posta
    któryś raz robione tym poradnikiem

    blok Ł w g6 skończył walczyć ok 2 sek przed przywódcą także trochę elitek padło (bloker walczył 5 rund ) od siebie dodam że bloker M dopiero zaczął "kratkować"

    pozatym wszystko elegancja

    ps: spróbuję w symulatorze znaleźć skład który walczy przynajmniej 5 rund i do tego ma mały procent że 5 mu wystarczy
    Hmm dziwna sprawa po osłabieniu obozu 41ł nigdy blok mi nie padł, musze przeanalizować w symulatorze. Przepraszam za straty.

    Cytat Zamieszczone przez krotos666 Zobacz posta
    Straty w synkach z podrasowanymi czempionami to ok 2360 rekrutów i 217 łuczników
    Tak z ciekawości podam, jaka jest różnica teraz po dodaniu drzewka umiejętności dla generałów

    Ale wielu może osiągnąć lepszy wynik.
    To moje faktyczne straty na przygodzie.
    Jeszcze trzeba dodać jakie skille kto dodaje. Patrząc na wyszkolenie Twoich generałów ja nie osiągne takich strat bo mam mniej umiejętności wpływających na zwiększenie obrażeń
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 21.06.2018 o 14:30 Powód: połączenie postów

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.08.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    poradnik dobry zmieściłem się w stratach z wyszkolonymi geniami, żadnych wpadek nie było także polecam !

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.