Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: niezaliczona premia

  1. #1
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia

    niezaliczona premia

    Kolejny raz miałem sytuację, że rzuciłem premkę, niby zaliczyło, wracam na wyspę a tam premka w gwieździe, a w przygodzie lub u innego gracza śladu po użyciu.
    Teraz zabolało bo rzuciłem strzałki, WIDZIAŁEM że ubiło m.in. 45 psów i trochę oprychów więc spokojnie wróciłem do swojej przygody.
    No i po zniknięciu ikonki przygody szukam dropa a tu nic:/
    Trzeba niestety uważać bo to nie pierwsza taka sytuacja w przygodzie tyle że ostatnio drugi gracz powiedział, że nic nie ubiło i faktycznie premka wróciła do gwiazdy a wojsko do obozu.
    Zdarzają się też podobne sytuacje z premiami strefowymi ale bez takich konsekwencji.
    I nie piszcie żebym zgłosił się do supportu bo jak bym dostał odpowiedź żebym wyczyścił ciasteczka to chyba bym opluł monitor.
    Czy ktos miał cos podobnego, czy jestem jedynym pechowcem?
    Ostatnio edytowane przez RedJul ; 25.02.2017 o 20:10

  2. #2
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ze strzałkami nie miałem problemu, ani ze strefowymi, natomiast przy rzucaniu na wyspie już tak.
    przypuszczam, zaznaczam przypuszczam, że to wina usunięcia przerwy między rzucanymi premiami.
    "Everybody lies"

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wcześniej też tak bywało.

  4. #4
    Początkujący Odkrywca Awatar borafa_xXx
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    255
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dziś miałem tak samo przy użyciu Skrytobójcy.
    Zadziałało za drugim razem.

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Kolejny raz miałem sytuację, że rzuciłem premkę, niby zaliczyło, wracam na wyspę a tam premka w gwieździe, a w przygodzie lub u innego gracza śladu po użyciu.
    Teraz zabolało bo rzuciłem strzałki, WIDZIAŁEM że ubiło m.in. 45 psów i trochę oprychów więc spokojnie wróciłem do swojej przygody.
    No i po zniknięciu ikonki przygody szukam dropa a tu nic:/
    Trzeba niestety uważać bo to nie pierwsza taka sytuacja w przygodzie tyle że ostatnio drugi gracz powiedział, że nic nie ubiło i faktycznie premka wróciła do gwiazdy a wojsko do obozu.
    Zdarzają się też podobne sytuacje z premiami strefowymi ale bez takich konsekwencji.
    I nie piszcie żebym zgłosił się do supportu bo jak bym dostał odpowiedź żebym wyczyścił ciasteczka to chyba bym opluł monitor.
    Czy ktos miał cos podobnego, czy jestem jedynym pechowcem?
    Ca dwa-trzy lata temu, koledze nie zaliczylo dropa po premce, mimo, ze sama widzialam, ze ubil. Nie chcialo mu sie isc do Supportu z tym, wiec nie bylo ciagu dalszego. To by jednak wykluczalo teorie odn. tego, ze to wina braku przerw miedzy rzucaniem premek.

    Pewnie Support ma to w logach (wnosze z podobnych systemow), wiec moga sprawdzic i zwrocic...

    Cytat Zamieszczone przez borafa_xXx Zobacz posta
    Dziś miałem tak samo przy użyciu Skrytobójcy.
    Zadziałało za drugim razem.
    Ten pierwszy Skrytobojca wrocil do gwiazdy, rozumiem?

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar borafa_xXx
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    255
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Ten pierwszy Skrytobojca wrocil do gwiazdy, rozumiem?
    Tak

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dawno temu tak miałam ale wtedy grałam na gorszym necie i wiecznie przegrzanym lapku Przesiadka na stacjonarny i net po kablu załatwiły sprawę.
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.12.2016
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    Z tego co zdążyłam zauważyć dzieje się tak jak odbierzesz od kogoś pocztę z premią i szybko wejdziesz do niego na wyspę, gdy chwile odczekasz po odebraniu premii problemu nie ma.

  9. #9
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    z dystansami jeszcze nie miałam takiego problemu, zawsze ubiły i drop był, ale problem ze strefowymi potwierdzam, czasami nie działają. u kogoś błyśnie, że wrzucone, ale premii ani w menu strefowych, ani w liczydle na budynkach nie widać (nie weszła). co gorsza, osobie, która wrzucała z gwiazdy zeszła.

  10. #10
    Początkujący Odkrywca Awatar borafa_xXx
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    255
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A u mnie wystąpił jeszcze taki przypadek:
    Kilka razy podczas ekspedycji musiałem powtarzać rzucanie premii uzdrawiającej marszałków. Zadziałała za 4 razem.
    Za każdym razem wracały premie do gwiazdy.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.