Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Ali Baba, Młody Drwal Major Nusala Vargus MSW

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Turisme Zobacz posta
    Dla mnie takie jest najbardziej akceptowalne pod kątem strat.
    strata maksymalna 253r 316Kz
    Każdy robi wg. swojego uznania, ale zamiast tylu rekrutów można wziąć mniejsza ilość rycerzy i straty są mniejsze, na KZ ciężko zejść.

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.10.2015
    Posty
    29
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Każdy robi wg. swojego uznania, ale zamiast tylu rekrutów można wziąć mniejsza ilość rycerzy i straty są mniejsze, na KZ ciężko zejść.
    liczbowo będą mniejsze fakt ale nie pod względem kosztów i czasu zajęcia koszar. a w moim przekonaniu lepiej stracic 253r co na 6lvl koszar robisie około 2,5h niz 88ry co sie bedą robic 8h w elitarnych, gdzie w tym samym czasie mogą robic się Kz.

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Turisme Zobacz posta
    liczbowo będą mniejsze fakt ale nie pod względem kosztów i czasu zajęcia koszar. a w moim przekonaniu lepiej stracic 253r co na 6lvl koszar robisie około 2,5h niz 88ry co sie bedą robic 8h w elitarnych, gdzie w tym samym czasie mogą robic się Kz.
    Z Nusalą wystarcza 70ry dobijasz Vargusem ze stratą 54KZ i czasy pracy koszar są wtedy na zbliżonym poziomie. Kluczowe jest wtedy czy ktoś również robi przygody zwykłym wojem, czy ciśnie głównie alibabki. Ja na przykład robię głównie synów i alibaby są dodatkiem, więc wolę rycerzy poświęcić.

    Edytka: straty podajesz też do 53KZ, patrzyłem na ilość zapakowaną - po co ich 67 w takim wypadku?
    Ostatnio edytowane przez baqslaw ; 25.02.2017 o 16:52

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.11.2013
    Posty
    21
    Serwer
    Nowy Świat
    Te weź udstępnij coś swojego a nie czepiasz się innych. Nic robić a krytykować to Twoja dewiza życiowa? Nie pasuje to nie robisz wg tego poradnika i nie rób tu śmietnika tu śmietnika. Masz propozycje ataków to wstawiaj je jak inni. Jak będą dobre to autir zapene podziękuje. Przez takich jak Ty właśnie coraz mniej poradników ukazuje światło dzienne. Ja właśnie też swoich nie publikuje.

  5. #15
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ESOX-1976 Zobacz posta
    Te weź udstępnij coś swojego a nie czepiasz się innych. Nic robić a krytykować to Twoja dewiza życiowa? Nie pasuje to nie robisz wg tego poradnika i nie rób tu śmietnika tu śmietnika. Masz propozycje ataków to wstawiaj je jak inni. Jak będą dobre to autir zapene podziękuje. Przez takich jak Ty właśnie coraz mniej poradników ukazuje światło dzienne. Ja właśnie też swoich nie publikuje.
    ekhm... To do mnie? Bo ja raczej staram się konstruktywnie rozmawiać, to Twój wpis jest na poziomie śmietnikowym. Jeśli nie do mnie, to precyzuj do kogo, bo piszesz pod moim postem, więc poczułem się wywołany przed tablicę.

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.10.2015
    Posty
    29
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    ekhm... To do mnie? Bo ja raczej staram się konstruktywnie rozmawiać, to Twój wpis jest na poziomie śmietnikowym. Jeśli nie do mnie, to precyzuj do kogo, bo piszesz pod moim postem, więc poczułem się wywołany przed tablicę.
    nic konstruktywengo nie widziałem w tym co dotąd napisałes. jesli uwazasz ze czas pracy koszar dla 70Ry na 6 lvl wynosi 3m 20s=200 czas 1r w koszarach na 6lvl wynosi 30s kalkulator w dłoń i liczymy 253*30= 7590s czyli 2h 6m i 30s i liczymy dalej 70*200=14000 czyli 3h 53m i 20s jesli dalej uwazasz ze czas jest zblizony to grauluje masz niemal 2x dłuzej zajete koszary elitarne niz zwykłe w tym czasie zrobisz w nich: 46kz wiec ja zdecydowanie uwazam ze lepiej tracic 253r niż 70Ry mógłym sie przy tym zastanowic jak by tych r było około 500 ale ... i tak wolałbym tracić r niż Ry czy inne jednostki elitarne

    co do ilości zapakowanej a w czym to przeszkadza ???
    Ostatnio edytowane przez Turisme ; 25.02.2017 o 23:33

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.11.2013
    Posty
    21
    Serwer
    Nowy Świat
    Konstruktywnie to się proponuje inne składy jak inni gracze. Po kiego wała w każdym poście coś krytykujesz skoro nie robisz tym poradnikiem ? Nie pasuje zrób swój albo pisz gdzie indziej swoje mądrości.

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Edytkowałem, żeby nie pisać pod postem ale widać nie do końca dobrze wyjaśniłem, że przyjąłem błędne założenie że ginie do 67KZ a wtedy czas pracy koszar elitarnych na dodatkowych 13 KZ + rekrutów byłby zbliżony (nadal nie taki sam, nie musisz mi wyliczać).
    Za konstruktywną uznaję informację, że dla Nusali wystarczy 70Ry oraz przedstawienie innego punktu widzenia na stratę rekrutów zamiast elitarnych. Przepraszam, jeśli czujesz się urażony, ale forum jest miejscem do dyskusji. W przeciwieństwie do niektórych przedmówców nie krytykuję Twojego poradnika, więc nie do końca rozumiem dlaczego akurat mnie się oberwało.

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.12.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Takie drobne sugestie jeśli ktoś ma także Anslema.
    Atak na obóz 3 można zrobić składem:
    Anslem 16KZ 40AZ 94KA lub Anslem 16KZ 60AZ 74KA (straty 16KZ)
    Atak na obóz 7
    Anslem 20 KZ 130 KA (straty 20KZ)

    i Atak na ostatni obóz jako alternatywa z nieco zmienioną kolejnością generałów:
    10a. MMA 70Ry 10b. MMA 1R 10c. Nusala 145Ł 20WŁ 10d. Vargus 27KZ 153KA (straty 70Ry, 1R, 145Ł, 20WŁ i 25-26KZ)

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Na ostatni obóz lepiej dać:
    10a. Anslem 49Ry 10b. Nusala 1R 10c. Weteran 250Re 10d. Vargus 27KZ 153KA (straty 49Ry, 1R, 250Re, 13-26KZ zwykle 25KZ)

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.