Zobacz wyniki ankiety: Możliwość ukrycia generałów (specjalistów)

Głosujących
71. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    59 83.10%
  • nie

    11 15.49%
  • nie mam zdania

    1 1.41%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Ukrywanie niepotrzebnych specjalistów

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.08.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Czarci Gaj
    ja tam na razie nie rozumiem o co tyle szumu. ja mam dopiero 6 gienków ale pewnie przez mój "niski" lvl 40. rozumiem że jak sie ma każdego gienka w grze to morze być bałagan. a może zrobić grupowanie gienków? tak jak przypadku przygód.

  2. #22
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    w ciągu ostatnich miesięcy pomysł nie cieszył się poparciem na tyle wysokim by mógł zostać przekazany. Wobec powyższego temat zostanie zamknięty i przeniesiony do archiwum.


    15.05.2019r. EDIT: Z uwagi na zainteresowanie tematem wątek przywrócony z archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 15.05.2019 o 19:57

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Tutaj nie tylko ukrywanie gienków i specjalistów by się przydało, ale też możliwość otagowania wszelkich elementów, aby można było wstawić prosty filtr na taga. wtedy powinien wyfiltrować tylko to co jest otagowane, i powinno dotyczyć nie tylko gienków i specjistów, ale wszelkich pozycji w magazynie.

    oczywiście dana pozycja powinna mieć możliwość wstawienia więcej niż 1 taga, niech każdy sobie to zorganizuje jak chce. także przy filtrowaniu powinna być możliwość wpisania wielu tagów. tagowanie powinno działać nie tylko na opcję magazynu, ale też na okno hurtowego wysyłania gienków na przygody.

    aha, powinien być też dostępny pseudo tag, tj. minus, który by wyłapywał pozycje które nie mają żadnych tagów.

    ukrywanie gienków/specjalistów jest namiastką tego co opisuję.

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Kolonia
    Nie jestem za ukrywaniem specjalistów w zakładce "specjaliści". Ale można pomyśleć na dodatkową zakładką "ulubione" - gdzie znajdą się przedmioty z gwiazdy, których najczęściej używamy. Natomiast okno wysyłania generałów wymaga moim zdaniem modyfikacji dla przejrzystości, było dobre 6 lat temu jak było 6 generałów, więc wypadałoby o tym pomyśleć. Wprowadziłbym też dodatkowe funkcje "odbój dla wszystkich" - mogłaby usuwać wszystkie oddziały przydzielone do wszystkich generałów. Ułatwieniem byłoby coś w rodzaju "ulubionego przydziału" - gdzie moglibyśmy sobie zaprogramować składy na np. 4 przygody i przyporządkować oddziały do generałów jednym kliknięciem. Niemniej wszyscy dostępni specjaliści powinni pozostać w zakładce specjaliści, jeszcze by tego brakowało, żebym szukał ich wśród setek "wszystkich", bo chcę dodać na jedną przygodę do "specjalistów.

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    dobrym zamiennikiem 'ulubione' byloby tagowanie, można to "nakryć" opcją "dodaj do ulubionych", i po prostu dodawałoby tag 'ulubione' i tyle.
    chodzi o to że ulubione są inne do różnych rzeczy dlatego proponuję większa funkcjonalność która i tak jest łatwa w implementacji, i przykryć to funkcjonalnością łatwą. kto zechce, skorzysta.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.