Zobacz wyniki ankiety: Możliwość ukrycia generałów (specjalistów)

Głosujących
71. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    59 83.10%
  • nie

    11 15.49%
  • nie mam zdania

    1 1.41%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: Ukrywanie niepotrzebnych specjalistów

  1. #11
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez dario_j Zobacz posta
    Skoro nie potrzebujesz jakiś generałów, to po co ich najmowałeś?
    1. Bo kiedyś mógł być atrakcyjny, ale przestał (np. miał środki na doświadczonych do transportu, ale nie na kwatermistrzów albo mając dostęp do weteranów nakupił weteranów, a po odblokowaniu majora stracili na znaczeniu).
    2. Bo warunki gry nie są stałe i może się okazać, że któryś z nich zacznie być bardziej atrakcyjny (np. możesz książkami poprawić statystyki emo do wartości sensownych albo zrobią coś przy slotach i będziesz mógł zasuwać dwie albo trzy przygody równocześnie albo prąd mu się skończy w gniazdku i uśpi za dużo generałów, więc dobrze mieć jakiegoś w zapasie)
    3. Bo zmienia style gry w trakcie, np. jak ma wolne, to wysyła szkolonych geologów, a jak z doskoku, to wysyła całą armię niedouczonych na wszystkie złoża jednocześnie.
    4. Bo popsuł specjalistę i nie chce go używać już.
    5. Bo kupuje wszystko, bo "mieć wszystko co się dało" jest jednym z jego celów. Albo nie chce później płakać, że czegoś nie kupił, a by mu się przydało (np. teraz możesz blokować w zasadzie każdy obóz, o ile masz generałów, miejsce na mapie i umiesz bloki).


    bo Słom był dodatkiem przy zakupie kleju za monety
    Coś mnie ominęło?

  2. #12
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Iphoris Zobacz posta
    (...)
    Coś mnie ominęło?
    Najwyraźniej
    Kiedyś kupowało się pakiet w EMPIKU (i nie tylko) coś co nazywało się settlers online starter pack, w skład wchodziło 2.500 klejnotów, młyn wodny, zwykły silos i szłom. Cena w EMPIKU to była bodajże 40 zł.
    I bym zapomniał, było również 250 monet
    A że było to w formie kodów to kwitł handel kodami za surowce z gry.
    Ostatnio edytowane przez RedJul ; 25.02.2017 o 12:45

  3. #13
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    na aledrogo taniej chodziły
    "Everybody lies"

  4. #14
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Jak dla mnie przydała by się zakładka "STRYCH" w gwieździe
    Zakładka do której moglibyśmy wrzucać (no i oczywiście wyciągać z niej) wszystkie przedmioty znajdujące się w gwieździe w innych zakładkach.
    Czyli nie tylko specjalistów czy generałów ale budynki, przygody, ozdoby.
    A jak ktoś powie po co mnożyć zakładki to proponuję zlikwidować zakładkę "wszystkie"
    Zdecydowanie popieram
    Problem tyczy się nie tylko nadwyżkowych generałów. Chciałabym mieć zakładkę, w której mogę przechowywać np. odkładane na event przygody, których na codzień nie robię (choćby Łupieżcy grobowców), ozdoby, które trzymam (bo tak, może kiedyś postawię ), nadwyżkowych specjalistów (kiedyś, jeszcze w czasach Bety wykupiłam wszystkich geologów z Tawerny, obecnie mam armię Wesołych, parkę eventowych więc tamtych nie używam; analogicznie sprawa przedstawia się z Weteranami, Ponurymi Żniwiarzami itp.) i wszelkiej maści inny badziew który trzyma się "na lepsze czasy"

    Zasoby, premie, budynki idzie jeszcze wepchnąć w odrzucane przez znajomego wiadomości. Tyle, że ta skóra nie jest warta wyprawki - za dużo zabawy z wysyłaniem, potem "nie daj bug" (*) coś będzie potrzebne i szlag trafi człowieka nim to odnajdzie.
    Z generałami najgorzej, zwłaszcza jeżeli chce się wysłać jednego po dropa. Szukanie zajmuje masę czasu. Jeżeli nie można schować generałów z gwiazdy przydałaby się chociaż opcja blokowania ich w menu wysyłania na przygodę. Np. w najbliższym miesiącu nie planuję robić sama przygód, chcę jedynie kupować dropy. Więc zaznaczam, że wyświetlać podczas wysyłki ma mi tylko Nusalę i MSW.

    Ewentualnie (może nawet byłoby to bardziej sensowne) dodać małą zmianę w menu wysyłania na przygodę - niech jako pierwsi wyświetlają się generałowie z przydzielonym wojskiem. Albo niech chociaż będą posortowani typami lub alfabetycznie. Bo obecnie dodając rekruta do (załóżmy roboczo) jednego z 5 MSW raz mamy go na górze, a innym razem trzeba scrollować niemal do samych tawerniaków. Wszyscy "lepsi" generałowie są pomieszani jak karty w potasowanej talii...

    ____________
    * nie krzyczeć, celowe U

  5. #15
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    jestem na nie, bo znajac bb moze sie stac, ze ten strych to bedzie jak czarna dziura, a pozniej kiedy ci ich potrzeba wez sie czlowieku dogaduj z supp i przekazuj dowody (screeny) ze tych gienkow/specjalistow miales , a nie masz
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  6. #16
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez horis Zobacz posta
    jestem na nie, bo znajac bb moze sie stac, ze ten strych to bedzie jak czarna dziura, a pozniej kiedy ci ich potrzeba wez sie czlowieku dogaduj z supp i przekazuj dowody (screeny) ze tych gienkow/specjalistow miales , a nie masz
    Inaczej niż żart tego nie potraktuję.
    Nie wprowadzać czegoś użytecznego tylko dlatego, że BB MOŻE to zmaścić?
    Życie bez ryzyka jest nudne

  7. #17
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Inaczej niż żart tego nie potraktuję.
    Nie wprowadzać czegoś użytecznego tylko dlatego, że BB MOŻE to zmaścić?
    Życie bez ryzyka jest nudne
    Powiedziała babcia i wpadła pod tramwaj.

  8. #18
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Powiedziała babcia i wpadła pod tramwaj.
    Może się nudziła?

  9. #19
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez horis Zobacz posta
    jestem na nie, bo znajac bb moze sie stac, ze ten strych to bedzie jak czarna dziura, a pozniej kiedy ci ich potrzeba wez sie czlowieku dogaduj z supp i przekazuj dowody (screeny) ze tych gienkow/specjalistow miales , a nie masz
    Na szczęście BB nie bierze pod uwagę takich wynaturzonych argumentów, dzięki czemu mamy weteranów, nowy system poczty, handlu, podgląd gospodarki i parę innych (oczywiście zapowiadających ogromne awarie) udogodnień.

  10. #20
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Jeszcze trochę brakuje!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.