Zobacz wyniki ankiety: Targowisko gildi

Głosujących
110. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • A

    19 17.27%
  • B

    22 20.00%
  • C

    69 62.73%
  • D

    12 10.91%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Targowisko Gildi

  1. #11
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Wodzu17 Zobacz posta
    Witam

    Ja uważam ze za mało jest przedmiotów w targowisku gildi ze jak maja być zmiany 3 razy na rok to powinno być przynajmniej z 12-14 przedmiotów, nie każdy chce kupować tam co jest w targowisku gildi a głosowanie pomoże też dla słabszych graczy a dla nowych graczy pomoże lepsza oferta, przyłaczenie do gildi i robienia żadan.
    ja nie myśle tylko o sobie ale tez o innych ci co nie chca nic zmieniać to albo są bogaci lub nie lubią pomagac innym i jest to im obojetnie wiec zastanówcie się dobrze bo uważam ze zmiany sa potrzebne a zadania sa z każdym lv coraz trudniejsze może to teraz was przekonam a jesli chodzi przedmioty które napisałem myśle ze sa warte tego aby to dodać

    A.Odkrywca 1-2 i budynek 1-2 lub generał 1-2 i budynek 1-2
    B.Odkrywca, Generał, Budynek
    C.Budynek starty 1-2, budynek nowy 1-2,Generał lub odkrywca
    D. nic nie zmieniać
    Powinny być regułki, co ma być w każdej ofercie. Moim zdaniem (na przykład):
    - przynajmniej jedna rzecz limitowana, niemożliwa do zdobycia w inny sposób (budynki bez handlu, slot kolejki, specjalista),
    - przynajmniej jedna rzecz o stałym zapotrzebowaniu (mocne i rzadkie premie, dosypki, atrakcyjne przygody),
    - o wartości "historycznej" lub limitowane (np. stare eventowe przygody (koniec świata), budynki),
    - niespodzianka (pudełka),
    - popierdółka (dekoracje, premie obszarowe z kosmitami zamiast zwierząt, skórki na budynki itp).

    W ogóle mnie dziwi, że te gildmonety jeszcze ludzie kupują i dobrze za nie płacą, bo w większości ofert jest jedna, góra dwie atrakcyjne rzeczy (jedna z głosowania 1 i czasem jedna z pozostałych). Często nawet nie ma czego kupić po wykupieniu tego z głosowania 1.


    Jesteś z Podlasia?

    P.S. Nie rozumiem pytania
    Ostatnio edytowane przez Iphoris ; 25.02.2017 o 12:48

  2. #12
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    czy to mocne i rzadkie premie czy dosypki jeżeli byłyby dostępne to cena ustalona przez bb na pewno nie kusiłaby do zakupu
    "Everybody lies"

  3. #13
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dosypka saletry była znośna

    Ludzie kupują mg bo ciągle mają nadzieje na jakąś nielimitowana lub ze sporym limitem petardę. Co jednak nie nastąpi patrząc wstecz w każdą ofertę gildyjną.

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.05.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cześć.
    Tylko jedna uwaga;w zestawie TG powinien być co najmniej 1 budynek(tylko nie dom i rezydka).Ułatwi zaczynającym graczom a wyjadacze mają już raczej wszystko,więc ceny odrobinę spadną.Jeśli nowi gracze dostana ofertę w TG.Pozdrawiam

  5. #15
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez OLD-ISLANDER Zobacz posta
    Cześć.
    Tylko jedna uwaga;w zestawie TG powinien być co najmniej 1 budynek(tylko nie dom i rezydka).Ułatwi zaczynającym graczom a wyjadacze mają już raczej wszystko,więc ceny odrobinę spadną.Jeśli nowi gracze dostana ofertę w TG.Pozdrawiam
    dlaczego nie rezydka? limit np 3 i nwym graczom się przyda. zawsze to patent zwolniony. a nawet co niektórym starym graczom się przydałby.
    "Everybody lies"

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    genialne!

  7. #17
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    heh... nie ma to jak żadania, które starły budynek

    ja bym chciała częstrzej zmiany targowiska, zawartość mi nie przeszkadza

  8. #18
    Początkujący Osadnik Awatar pkobiela
    Dołączył
    29.05.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    pomysł jest świetny ja nie mam co kupić za MG mam kilkanaście kilo .i co z tym robić ?

  9. #19
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez pkobiela Zobacz posta
    pomysł jest świetny ja nie mam co kupić za MG mam kilkanaście kilo .i co z tym robić ?
    idz i rozdaj ubogim za ryby- chetni sie znajda na darmowe mg
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.06.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Sugeruje tylko by na targowisku Gildii był zupełnie nowy budynek podobny do Lodowej posiadłości , który dodatkowo można ulepszać
    i dostępny tylko na targowisku Gildii bez ograniczeń , na stałe nie podlega głosowaniu przy zmianie oferty targowiska
    Pozdrawiam
    Jarcio1

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.